Şimdi Ara

★★ HTC DESİRE S Kullanıcılar Kulübü[Destek | Bilgi] ★★ (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.908
Cevap
44
Favori
470.072
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iPhone sorunsuzluğu tartışmasız ama hiçkimse "sırf o sorunsuzluk yüzünden alıp cebime koyuyorum" demesin.
    Bariz şekilde marka hevesinden,girilen ortamda ilgi çekmekten hoşnut olmakla alakalı bu durum.Prestijli marka haliyle cepte iPhone olması insanı bi havaya sokuyor heralde.Havaya sokma sebebi de verilen ücret.
  • Almayın aldırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: invisible

Almayın aldırmayın

• Bence htc daha karizmatik ve prestijli bir telefon. Elde cok iyi duruyor.
    Yanyana koyup baktigimda htc daha yakisikli.
    İphone tercihim kullanim kolayligi ve kasa kalitesi. Arti olarak applestore.
  • Tuncay hocam sayesinde telefonumun ekranını korumak için ebay'dan film sipariş ettik. En geç bir hafta daha sonra elimde olur. Şimdi ise telefonum arkasını korumak için kılıf araştırmaktayım. Hoşuma giden 2 seçenek buldum. Bunlar;

http://urun.gittigidiyor.com/HTC-DESIRE-S-SOFT-KILIF-3-X-FILM_W0QQidZZ40914550#aciklama

http://urun.gittigidiyor.com/HTC-Desire-S-Mat-Siyah-Kilif-5X-Ekran-Koruyucu_W0QQidZZ40181207#aciklama

Abiminde bu hafta içerisinde telefon alacak olması benim işime yaradı diyebiliriz. Benim kullandığım Desire S'i beğendi ve kesin alacak gibi. Abime kılıf konusunu açtığımda bi öneride bulundum. "Bu iki kılıfıda sipariş edelim ortaklaşa kullanırız" dedim. Aslında bi yandan iyi olacak kılıfları test etmiş olacağım ve beğenmediğimi artık abime kakalayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasvet

Tuncay hocam sayesinde telefonumun ekranını korumak için ebay'dan film sipariş ettik. En geç bir hafta daha sonra elimde olur. Şimdi ise telefonum arkasını korumak için kılıf araştırmaktayım. Hoşuma giden 2 seçenek buldum. Bunlar;

http://urun.gittigidiyor.com/HTC-DESIRE-S-SOFT-KILIF-3-X-FILM_W0QQidZZ40914550#aciklama

http://urun.gittigidiyor.com/HTC-Desire-S-Mat-Siyah-Kilif-5X-Ekran-Koruyucu_W0QQidZZ40181207#aciklama

Abiminde bu hafta içerisinde telefon alacak olması benim işime yaradı diyebiliriz. Benim kullandığım Desire S'i beğendi ve kesin alacak gibi. Abime kılıf konusunu açtığımda bi öneride bulundum. "Bu iki kılıfıda sipariş edelim ortaklaşa kullanırız" dedim. Aslında bi yandan iyi olacak kılıfları test etmiş olacağım ve beğenmediğimi artık abime kakalayacağım

Hayırlı olsun.

• @Feah 2096

Teşekkür ederim hocam . Sizden de sipariş bekliyoruz
  • arkadaşlar bir kez daha soruyum 3g sebekesinde görüntü arama yapabiliyormu vodafone bayisinde gittim sordum evet yapabiliyor diyor

ben yarın almaya gitcem önce bunu icin sordum deneyen oldumu 3g video arama tusunu cıkıyormu siz telefon bakınız varmı bi bak bekliyorum bunu bana cok önemli

not:ben bir işitme engelliyim görüntülü arama cok yapıyorum o yuzden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasvet

@Feah 2096

Teşekkür ederim hocam . Sizden de sipariş bekliyoruz

Ben de şöyle bir şey alacağım sanırım.

http://www.hizlial.com/telefon/cep-telefonu-aksesuarlari/invisible-phone-guard-htc-desire-s-gorunmez-cizilmez-full-body-kilif_02.021.9382.0199.htm#tabs

• arkadaşlar şunu belirtmeden geçemeyeceğim bu makina gerçekten harikaymış.
    inşallah sorun falan da çıkmazda istediğimiz gibi kullanabilirz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_rambo
    arkadaşlar bir kez daha soruyum 3g sebekesinde görüntü arama yapabiliyormu vodafone bayisinde gittim sordum evet yapabiliyor diyor

ben yarın almaya gitcem önce bunu icin sordum deneyen oldumu 3g video arama tusunu cıkıyormu siz telefon bakınız varmı bi bak bekliyorum bunu bana cok önemli

not:ben bir işitme engelliyim görüntülü arama cok yapıyorum o yuzden teşekkürler

Yapabiliyor ancak bu surumle degil sonraki cikan surumde olacak. Beklemek gerekecek.
    Goruntulu gorusme ozelligi var ancak yazilim desteklemiyor. Siz sakin vodafone satis temsilcilerinin dedigine bakmayin onlarin bi boktan anladigi yok.
  • @ank_rambo

Hocam şunu belirtmeliyim ki ben bu telefonda görüntülü görüşme denemedim. Ama araştırmalarıma ve forumdaki kullanıcıların dediklerine göre Android işletim sisteminin şuan ki sürümü görüntülü görüşmeyi desteklemiyormuş. Ama şuan ki sürümü ile görüntülü görüşme yapabilmek için başka programlar da kullanılabiliyormuş. Yani biraz daha araştırma yapmanızı öneririm. Araştırma yaparken "bunlar hangi programlar" sorusunun üzerinde yoğunlaşmalısınız. Şimdiden hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goyildirim

sizin başvuru yaptığınız tarih baz alınır. bende sordum aynı şeyi. etkilemez sizi dediler.
    perşembe sabah başvurdum bu sabah aldım telefonu.

Nasıl yani şimdi Vodafone'a gidip kontratı imzaladıktan sonra hemen orda telefonu alamıyor muyuz ? Ben şimdi yarın gidip başvursam telefonu alabilmek için 2-3 gün beklemem mi gerekiyor ?

Yok abi ya aylardır Xperia Neo bekledim. Baktım gelecek gibi değil bu sefer de ekran boyutunu göz ardı ederek Xperia Arc'a kaydım, onu da adam akıllı hiçbir yerde bulamadım. Bu üşengeç halimle çıktım dere tepe araştırdım uygun fiyata yok. Artık son çare olarak hem her yerde var, hem de kontratlı çok ucuza geliyor diye Desire S'e yöneldim. Onda da bekleyeceksem artık kendime ateş ederim. Para harcamak istiyorum harcayamıyorum nasıl iş anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulamadim -- 12 Haziran 2011; 23:25:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: isimbulamadim
    quote:

sizin başvuru yaptığınız tarih baz alınır. bende sordum aynı şeyi. etkilemez sizi dediler.

Nasıl yani şimdi Vodafone'a gidip kontratı imzaladıktan sonra hemen orda telefonu alamıyor muyuz ? Ben şimdi yarın gidip başvursam telefonu alabilmek için 2-3 gün beklemem mi gerekiyor ?

Yok abi ya aylardır Xperia Neo bekledim. Baktım gelecek gibi değil bu sefer de ekran boyutunu göz ardı ederek Xperia Arc'a kaydım, onu da adam akıllı hiçbir yerde bulamadım. Bu üşengeç halimle çıktım dere tepe araştırdım uygun fiyata yok. Artık son çare olarak hem her yerde var, hem de kontratlı çok ucuza geliyor diye Desire S'e yöneldim. Onda da bekleyeceksem artık kendime ateş ederim. Para harcamak istiyorum harcayamıyorum nasıl iş anlamadım.

Hayır canım telefonu hemen alıyorsun...

• Yarın telefonumdan ayrılıyorum Pil kapağı için garantiye vericem yenileyip alayım kapağı bir daha zorlarsam telefonum kırılsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: thErdiL

quote:

Orijinalden alıntı: isimbulamadim
    quote:

Hayır canım telefonu hemen alıyorsun...

bana hemen vermediler telefonu. hat geçişiniz onaylansın sonra dediler.

• arkadaşlar iyi akşamlar..öncelikle şunu belirteyim ki yaklaşık 4.5 yıllık htc kullanıcısıyım..android ile birlikte HTC markasının da kendini aştığını belirtmek isterim..bugüne kadar htc kaiser-diamond2(topaz)-hd2(leo) ve son olarak ta mayıs başından itibaren(cihaz dubai yurtdışı menşeili) desire s(saga) kısacası ds ile birlikteliğim oldu..
    size cihazla ilgili bir kaç bilgi vereceğim umarım faydası olur..
    öncelikle alan arkadaşlara iyi bir karar verdiklerini sölemek isterim..kullandığınız makina desire hd yada incredible s hatta sensation kadar güçlü olmasada kesinlikle onları aratmaz..hatta boyutları ile daha kullanışlı ve daha fazla pil ömrü ile sizi mutlu eder..
    cihazı garantisiz olarak aldıktan ve keyfini cıkaramadan küçük kızım saolsun cihazı 1 metre yükseklikten yere düşürdü..tam olarak ekranın üzerine düştüğü için touchscreen digitizer denen s-lcd nin üzerindeki parça %75 oranında catladı ve kırıldı.
    çalışmayan unsurlar ise sensorlerdi(yakınlık ve ışık) geri kalan herşey beş-net çalışıyordu.tabiki çok üzüldüm ama yapacak bir şey yoktu..genpa-KVK-teleservice ile hem mail yolu ile hemde yüzyüze temas etmeme rağmen türkiyede cıkalı daha 1-2 gün olduğu için yardımcı olamadılar bende herhangi birşey yapamıyacaklarını anladım(garantili olsaydı ne olurdu bilmem)..hatta kvk fiyat olarak yaklaşık 300 civarına mal olur dedi..bende çin sitesinden touchscreen digitizer siparişi verdim..bana gelişi 60 tl ye mal oldu 7 gün içinde elime ulaştı..baktığım kadarı ile orjinali ile birebir aynıydı..daha sonra bu parçayı eskisin yerine takabilecek usta bir el ararken..internetden hetece.com sitesinin servis bölümünün izmir bacağı olan Ali TUNÇTAN bey ile temas ettim kendisine kırık ds yi vede çinden gelen ekranı gönderdim..1 gün içerisinde tamir edip bana telefonumu geri gönderdiler..ücretini söyleyemiyorum çünkü daha onlara para göndermedim..münasip bir rakamı kendilerine yarın eft yapacağım..şu an telefonum 5 net çalışmaya devam ediyor sadece artık ekran altındaki dokunmatik butanların ışığında %40 civarında azalma var birde ds bir takım noktalarında sökülmeden kaynaklanan küçük milimetrik darbe izleri var ..birde touchscreen in sağ üstünde çok hafif bir 2-3 mm civarında dalgalanma var(sipariş ettiğim parçanın hatası sanırım) ama onuda görmek için mikroskoba ihtiyac var.
    inşallah kimsenin başına gelmez gelir isede yardımcı olurum pm atarsınız..
    aynı zamanda ds nizi kılıfsız ve ekran koruyucuz kullanmayın..(yurt dışından sipariş etmiştim daha gelmemişti o zaman)..
    kılıf isterseniz vede 10-15 gün beklerim diyorsanız aşağıdaki linke bakın..şu an kullanıyorum 5 net bir kılıf tamamiyle teli kavrıyor ve tüm delikler ile tam olarak örtüşüyor.malzeme kalitesi güsel vede içinde kaliteli bir ekran koruyucu çıkıyor..bu siteden yaklaşık 4-5 yıldır alışveriş yaparım hiç bir sorun yaşamadım bilginize..
    herkese iyi geceler..
    http://www.obostore.com/nillkin-rainbow-silicone-soft-case-skin-for-htc-desire-s-p-935-c-121.html?zenid=74ea5d9a9b9936160a8a410378d26b04

• quote:

Orijinalden alıntı: acan2000

arkadaşlar iyi akşamlar..öncelikle şunu belirteyim ki yaklaşık 4.5 yıllık htc kullanıcısıyım..android ile birlikte HTC markasının da kendini aştığını belirtmek isterim..bugüne kadar htc kaiser-diamond2(topaz)-hd2(leo) ve son olarak ta mayıs başından itibaren(cihaz dubai yurtdışı menşeili) desire s(saga) kısacası ds ile birlikteliğim oldu..
    size cihazla ilgili bir kaç bilgi vereceğim umarım faydası olur..
    öncelikle alan arkadaşlara iyi bir karar verdiklerini sölemek isterim..kullandığınız makina desire hd yada incredible s hatta sensation kadar güçlü olmasada kesinlikle onları aratmaz..hatta boyutları ile daha kullanışlı ve daha fazla pil ömrü ile sizi mutlu eder..
    cihazı garantisiz olarak aldıktan ve keyfini cıkaramadan küçük kızım saolsun cihazı 1 metre yükseklikten yere düşürdü..tam olarak ekranın üzerine düştüğü için touchscreen digitizer denen s-lcd nin üzerindeki parça %75 oranında catladı ve kırıldı.
    çalışmayan unsurlar ise sensorlerdi(yakınlık ve ışık) geri kalan herşey beş-net çalışıyordu.tabiki çok üzüldüm ama yapacak bir şey yoktu..genpa-KVK-teleservice ile hem mail yolu ile hemde yüzyüze temas etmeme rağmen türkiyede cıkalı daha 1-2 gün olduğu için yardımcı olamadılar bende herhangi birşey yapamıyacaklarını anladım(garantili olsaydı ne olurdu bilmem)..hatta kvk fiyat olarak yaklaşık 300 civarına mal olur dedi..bende çin sitesinden touchscreen digitizer siparişi verdim..bana gelişi 60 tl ye mal oldu 7 gün içinde elime ulaştı..baktığım kadarı ile orjinali ile birebir aynıydı..daha sonra bu parçayı eskisin yerine takabilecek usta bir el ararken..internetden hetece.com sitesinin servis bölümünün izmir bacağı olan Ali TUNÇTAN bey ile temas ettim kendisine kırık ds yi vede çinden gelen ekranı gönderdim..1 gün içerisinde tamir edip bana telefonumu geri gönderdiler..ücretini söyleyemiyorum çünkü daha onlara para göndermedim..münasip bir rakamı kendilerine yarın eft yapacağım..şu an telefonum 5 net çalışmaya devam ediyor sadece artık ekran altındaki dokunmatik butanların ışığında %40 civarında azalma var birde ds bir takım noktalarında sökülmeden kaynaklanan küçük milimetrik darbe izleri var ..birde touchscreen in sağ üstünde çok hafif bir 2-3 mm civarında dalgalanma var(sipariş ettiğim parçanın hatası sanırım) ama onuda görmek için mikroskoba ihtiyac var.
    inşallah kimsenin başına gelmez gelir isede yardımcı olurum pm atarsınız..
    aynı zamanda ds nizi kılıfsız ve ekran koruyucuz kullanmayın..(yurt dışından sipariş etmiştim daha gelmemişti o zaman)..
    kılıf isterseniz vede 10-15 gün beklerim diyorsanız aşağıdaki linke bakın..şu an kullanıyorum 5 net bir kılıf tamamiyle teli kavrıyor ve tüm delikler ile tam olarak örtüşüyor.malzeme kalitesi güsel vede içinde kaliteli bir ekran koruyucu çıkıyor..bu siteden yaklaşık 4-5 yıldır alışveriş yaparım hiç bir sorun yaşamadım bilginize..
    herkese iyi geceler..
    http://www.obostore.com/nillkin-rainbow-silicone-soft-case-skin-for-htc-desire-s-p-935-c-121.html?zenid=74ea5d9a9b9936160a8a410378d26b04

Eh be hocam daha önce kılıf linkini paylaşsaydınız ya. Çok güzel duruyormuş valla. Ben altta verdiğim linktekileri sipariş ettim. iş görür mü acaba?

• senin sipariş verdiklerinde işl görür ama ben rubber kılıf tavsiye ederim daha iyi oturuyor tam kavrıyor ve daha bir orjinal görünüyor...

örneğin
    http://urun.gittigidiyor.com/HTC-DESIRE-S-RUBBER-KILIF-3X-FILM_W0QQidZZ40723859
    http://urun.gittigidiyor.com/HTC-Desire-S-Rubber-Arka-Kilif-Ekran-Koruyucu_W0QQidZZ40893908

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 13 Haziran 2011; 1:24:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TuRaN.z

senin sipariş verdiklerinde işl görür ama ben rubber kılıf tavsiye ederim daha iyi oturuyor tam kavrıyor ve daha bir orjinal görünüyor...

örneğin
    http://urun.gittigidiyor.com/HTC-DESIRE-S-RUBBER-KILIF-3X-FILM_W0QQidZZ40723859
    http://urun.gittigidiyor.com/HTC-Desire-S-Rubber-Arka-Kilif-Ekran-Koruyucu_W0QQidZZ40893908

Benim sipariş ettiklerimde tam oturur mu acaba?

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.