Şimdi Ara

⓿⓿⓿ HTC DESİRE HD ROM SAYFASI ⓿⓿⓿ (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.029
Cevap
7
Favori
100.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar radio sorunları filan yazmışsınız okurken aklıma takıldı, bu Virtuous'da fm radyo yokmu yaf :S 1.27 kullanıyorum şu anda ama fm radyo yok. sizde durum nedir acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

arkadaşlar radio sorunları filan yazmışsınız okurken aklıma takıldı, bu Virtuous'da fm radyo yokmu yaf :S 1.27 kullanıyorum şu anda ama fm radyo yok. sizde durum nedir acaba?

hocam hiç olmaz mı yav. fm radio yazar. yukarda bahsedilen radio olayıda rom ile alakalı bişey.
  • 1.27 de de 1.29 dada fm radyo varr !
  • yok radio olayını biliyorum da fm radyo yok yada gece gece ben göremiyorum programlarda :S
  • Virtuous 1.29 da Radio_12.54.60.25_26.09.04.11_M2_önerilen radyo bu ama telefonun hakkında bölümünde anabant sürümünde Radio_12.54.60.25U_26.09.04.11_M2_yazıyor, yani arada bir U harfi var. Nedir anlamadım.Bilen var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: agimnat

Virtuous 1.29 da Radio_12.54.60.25_26.09.04.11_M2_önerilen radyo bu ama telefonun hakkında bölümünde anabant sürümünde Radio_12.54.60.25U_26.09.04.11_M2_yazıyor, yani arada bir U harfi var. Nedir anlamadım.Bilen var mı acaba?

Normal arkadaşım kurunca öyle oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamRiver

yok radio olayını biliyorum da fm radyo yok yada gece gece ben göremiyorum programlarda :S

fm radyo var bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

quote:

Virtuous 1.29 da Radio_12.54.60.25_26.09.04.11_M2_önerilen radyo bu ama telefonun hakkında bölümünde anabant sürümünde Radio_12.54.60.25U_26.09.04.11_M2_yazıyor, yani arada bir U harfi var. Nedir anlamadım.Bilen var mı acaba?

Normal arkadaşım kurunca öyle oluyor.

http://www.virtuousrom.com/p/documentation.html

Arkadaşlar Virtuousun önerilen Radiosu linkde yazılan radio değilmi ?

Radio Recommendation

First choice - Vision_RADIO_12.52.60.25_26.08.04.30_M3.img (matches this ROM) Second choice - Vision_RADIO_12.5.0.60.24_26.08.04.16_M.img (matches GB Sense leak).

Yoksa ben mi yanlış kullanıyorum ?

• xda'da recommended radio benim yazdığım geçiyor.
  • quote:

xda'da recommended radio benim yazdığım geçiyor.

Link verebilirmisin acaba hangisi doğrudur ?
  • quote:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1115312

İlginç, hangisini kursam şimdi kararsız kaldım. Şuan kullandığım Radio ile Mobil İnternete çok geç bağlanıyor. Yarın bide bu Radioyu denerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 20 Temmuz 2011; 22:52:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

quote:

İlginç, hangisini kursam şimdi kararsız kaldım. Şuan kullandığım Radio ile Mobil İnternete çok geç bağlanıyor. Yarın bide bu Radioyu denerim.

bu mobil internete gec baglanma daha cok baglanti hiz dusuklugu bendede var sadece mobil net degil wifi dede var bu sikinti.

• quote:

Orijinalden alıntı: la-bombonera

quote:

quote:

bu mobil internete gec baglanma daha cok baglanti hiz dusuklugu bendede var sadece mobil net degil wifi dede var bu sikinti.

Wifide hiçbir sıkıntı yaşamıyorum ben şuan Mobil İnterneti aktif ediyorum köşede H işerati falan çıkıyor fakat internet sayfaları ya yüklenmiyor yada çok beklersem yükleniyor. Bağzen uzun süre beklediğim halde de sayfayı yüklemediği oluyor, bu sefer mobil interneti kapatıp açmak zorunda kalıyorum anca öyle bağlanıyor.

Umarım arkadaşın verdiği linkdeki Radioyu yükleyince geçer bu sıkıntım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Wifide hiçbir sıkıntı yaşamıyorum ben şuan Mobil İnterneti aktif ediyorum köşede H işerati falan çıkıyor fakat internet sayfaları ya yüklenmiyor yada çok beklersem yükleniyor. Bağzen uzun süre beklediğim halde de sayfayı yüklemediği oluyor, bu sefer mobil interneti kapatıp açmak zorunda kalıyorum anca öyle bağlanıyor.

hangi radio yuyu yuklıceksın kı bende onu denım barı

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

hangi radio yuyu yuklıceksın kı bende onu denım barı

@agimnat arkadaşın verdiği linkdeki radioyu deneyecem.

Radio_12.54.60.25_26.09.04.11_M2

• ben zaten bu radio ile birlikte kullanıyorum romu ve sorun hala devam ediyor.. sende hangi radio varki..
    ama birde sen dene bakalım düzlirse birdaha yüklerim..
  • RADIO_12.52.60.25_26.08.04.30_M3

Bende şuan bu Radio kurulu. Şuan pc yok yarın kuracam bahsettiğim radioyu.
  • RADIO_12.52.60.25_26.08.04.30_M3

Ben bu romla kullanıyorum unityi ve çok memnunum
  • Virtuous Doubleshot v1.0.1 :: Sense 3.0 Espresso çıkmış kullanan deneyen varmı?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1157567
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.