Şimdi Ara

⓿⓿⓿ HTC DESİRE HD ROM SAYFASI ⓿⓿⓿ (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.029
Cevap
7
Favori
100.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eediz

quote:

Orijinalden alıntı: armydc

evet geçen hafta yayınlanan son versiyonda miui radyo yu da ekledi çok geç ama şık olmuş.
    iki gündür virtious kullanıyorum ama videodan sonra miui ya dönesim geldi. bence non-sense romlar içinde bir numara.

virtious un batarya ömrü harika ve sense 3.0 ın albenisi de inkar edilemez

virtious hakkındaki düşüncelerine katılıyorum :D non sense olarak kesinlikle bir numara miui :D bende belki bu akşam muiu ye geçerim :D biraz deneyeyim. ama muhtemelen bi haftaya dayanamaz virtious a dönerim yine ::D

anlaşıldı bize sense 3.0 lı miui lazım

• güzel fikir aslında ama ben seviourum virtious u :D biraz miui yi kullanıyım virtous un yeni romu çıkarsa geçerim geri ona :D
  • miui ye geçtim ama kernel yüklemedim sizce önerilen iki kernel den birini yükleyeyeim mi ?? hangisini yükleyeyeim

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=970196
  • ayrıca iki tane miui versiyonu var . hangisini yükleyeceğiz ? ben
    [ROM] MIUI 1.7.15 v.1: Freshly Squeezed Edition™ 15/07/11
    yükledim
  • quote:

miui ye geçtim ama kernel yüklemedim sizce önerilen iki kernel den birini yükleyeyeim mi ?? hangisini yükleyeyeim

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=970196

kendisi zaten cyanogenmod kernelle geliyor bence hiç elleme.
    virtious ta setcpu ayarların neydi?
  • set cpu da hiç ayar yapmıodum ben :D bilmiyorum içinde ne varsa oydu. BU arada 4 çeken turkcell im neden 2 çizgi çekio ??
  • quote:

set cpu da hiç ayar yapmıodum ben :D bilmiyorum içinde ne varsa oydu. BU arada 4 çeken turkcell im neden 2 çizgi çekio ??

radion ne
  • baseband yazan şey galiba.
    12.54.60.25p_26.09.04.11_m2

ama şuanda 3 çizgi oldu nedense :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ercanekon

Virtuous Unity 1.27.0 Sense 3.0 based on Pyramid

Kullanıcılardan çok beğeni toplayan alternatif bir rom daha

⓿⓿⓿ HTC DESİRE HD ROM SAYFASI ⓿⓿⓿
     ⓿⓿⓿ HTC DESİRE HD ROM SAYFASI ⓿⓿⓿

ROM : Virtuous Unity 1.27.0
    MD5: 2f55a99b6e40c569de8ffe4436d8944e

RADİO : 12.54.60.25_26.09.04.11_M2

Kurulum İçin :
    clockworkmod recovery 3.0.2.6
    full wipe (wipe dalvik cache, wipe data / factory reset)

Arkadaşlar güncellenmiş yeniversion var
    1.29.0
    http://unity.flemmard.net/download/?release=12

• güvenilir mi acabaa ? deneyen var mı
  • pek aman aman bir farklılık olacağını sanmıyorum.
  • ben dayanamıca miui ya :D alışamadım bi :((
  • Ne zaman düzeltilecek diye bekliyorum Virtuous 1.29'da da aynı. Rom DHD'nin ekranına göre değil yanlardan birkaç cm boşuklar oluyor. Bunu düzeltmek çokmu zordur anlamıyorum.Aynı şekilde Sense 3 arayüzlü olan RCMix'de de durum bu şekilde. Virtuous 1.29'u değerlendirecek olursak 1.27'ye göre bana biraz daha seri geldi. Yeni market'i Rom'a entegre etmişler. Kısacası giderek daha iyi oluyor fakat şu ekran konusu canımı sıkıyor 3

Edit: 1.29 gerçekten baya seri geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 19 Temmuz 2011; 12:04:22 >
  • 1,29 kurdum sabahtan beri kullanıyorum.1,27 ye göre daha bi hızlı sanki.sense olayını dahada iyileştirmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

Ne zaman düzeltilecek diye bekliyorum Virtuous 1.29'da da aynı. Rom DHD'nin ekranına göre değil yanlardan birkaç cm boşuklar oluyor. Bunu düzeltmek çokmu zordur anlamıyorum.Aynı şekilde Sense 3 arayüzlü olan RCMix'de de durum bu şekilde. Virtuous 1.29'u değerlendirecek olursak 1.27'ye göre bana biraz daha seri geldi. Yeni market'i Rom'a entegre etmişler. Kısacası giderek daha iyi oluyor fakat şu ekran konusu canımı sıkıyor 3

Edit: 1.29 gerçekten baya seri geldi bana

ben şu dediğiniz boşluk sorununu yaşamıyorum virtous da ? yada dikkat etmedim şuanda miui yi denioum ama akşam değiştiricem galiba. Rcmix de çok kötü belli oluyordu kenarlar ama 1.27 de ben farketmedim bi abeslik ? Herkesde var mı bu problem

• @gokhangumus

Banada öyle geldi, kesinlikle 1.29 daha akıcı.

@eediz

Ben Virtuous yada diğer Sense 3'lü Romların çoğunda bu sıkıntıyı yaşadım. O yüzden her yeni verisyonda ilk bu soruna bakıyorum. Günlük kullanımda sıkıntı yaratmıyor fakat dikkatli bakınca boşluklar olduğu farkediliyor. 1.25'den beri Vrituous'u deniyorum ama hep aynı...
  • arkadaslar 1.29.0 versionu yukledim ama yine olmamis. en buyuk eksik yani ses cikisi cokmu cok kotu.
    1.27.0 yuklemistim o da cok kotuydu rcmix e gecmistim ama rcmixde de ses kotuydu sonra leedroid kullandim ses cikisi guzeldi. custom romlarda birtek leedroidin icinde sanirim dolby ses cikisi vardi ama ( leedroidde genel olarak cirkin bir romdu ) fakar diger romlarda sadece surround ses cikisi var ama berbatlar.
    Bu ses cikisina ihtiyacim var cunku Ben isyerimde masa ustu portatif logitech hoparlorume dhd yi baglayip mp3 dinliyorum.
    Arkadaslar bana onerebileceginiz ozellikle sense 3 olan bir baska rom varmi...
  • @eediz

Dostum ben de senin gibi Sense hayranıyım. Daha önce MIUI kurup "dayanamayıp" Sense romlarına geçtim. Ancak MIUI'nin radyo ve 720 video kaydı ile gelen son versiyonunu şayet ingilizce senin için sorun olmazsa yüklemeni tavsiye ederim. Zira bu kadar kişiselleştirebilme olayı Sense de de yok. Kilit ekranından tut da yazı tipi mesaj sayfası menu ikonları vs. vs. MIUI, sense'i özlemek için en güzel seçenek :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyefendi34 -- 19 Temmuz 2011; 13:43:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyefendi34

@eediz

Dostum ben de senin gibi Sense hayranıyım. Daha önce MIUI kurup "dayanamayıp" Sense romlarına geçtim. Ancak MIUI'nin radyo ve 720 video kaydı ile gelen son versiyonunu şayet ingilizce senin için sorun olmazsa yüklemeni tavsiye ederim. Zira bu kadar kişiselleştirebilme olayı Sense de de yok. Kilit ekranından tut da yazı tipi mesaj sayfası menu ikonları vs. vs. MIUI, sense'i özlemek için en güzel seçenek :)

aslinda dogru diyorsun dusunmuyorda degilim denemekten bisey olmaz bu aksam bide miui denicem.
    aslinda miui den kacma sebebim tamam iphone temasi gibi olmasi yuzunden sikildim artik iphone ve benzerlerinden. 3 yil kullandim hep ayni hep ayni.
  • yüklediğimden beri 1.27 nin hızından yakınıyordum. yorumlara bakınca v1.29 hızlanmış biraz. hemen indiriyorum bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffaarruukk -- 19 Temmuz 2011; 16:08:04 >
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.