Şimdi Ara

⓿⓿⓿ HTC DESİRE HD ROM SAYFASI ⓿⓿⓿ (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.029
Cevap
7
Favori
100.719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende Virtuous 1.27 Radio_12.54.60.25_26.09.04.11_M2 kullanıyorum ancak xperia kullanan arkdaşla beraber wifi taraması yaptığımızda benden daha çok cihaz buluyor. Acaba RADIO_12.52.60.25_26.08.04.30_M3 kursam daha iyi sonuç elde edermiyim?
  • şu radio şu romlarda ve tüm cihazlarda 10 numaradır diye bişey yokki. her radio her cihazda farklı tepkiler verir. o yüzden deneyip tecrübe etmek gerek. zaten dikkat ettiyseniz romlarda "önerilen radio" der. yani illa bunu kurun demez.
  • şöyle herşeyiyle 4x4 lük önerebileceğiniz rom varmi??? yeni root attım yükle kaldır bitmez bu şimdi..:D
  • Zevkine kalmış ama hepsini bir dene.bana göre virtuous ve ardından Lee diroid en güzel romlar.
  • arkadaslar virtuous 1.29 da xda da gordugum bir kisi radio olarak 30.96.06.06 diye bir radio ile kullaniyor romu bende bu radio yukleyip denicem artik.
    yada xda da ki foruma olmayan ingilizcemle sorucam hangi radio diye.
    iyisimi herkes hangi radio yu kullandigini iyimi kotumu sonuclari oldugunu yaxarsa bu sekilde dogru radioyuyu bulmus olabiliriz sanirim.
  • arkadaslar. bakin xda da ki kisilerden biri imzssinda hangi rom ve radio yu kullandigini yazmis ve cok farkli bir radio kullaniyor.

Device: HTC Desire HD
    Android OS version: 2.3.3
    ROM: Virtuous Unity 1.29.0 Sense 3.0 based on Pyramid
    Kernel: UNITY V3
    Radio: 12.56.60.25_26.10.04.03_M
    Recovery: 4EXTRecovery v2.1.0 RC1
    Full Wipe: FULL_WIPE_1.5_EXT4_
    S-OFF: yes
    SuperCID: yes
  • 12.56.60.25_26.10.04.03_M bu radioyu ben xda da ilk gördüğüm zamandır kullanmaktayım. Belki 1 ay kadar olmuştur. Telin çekim gücü eskisine çok daha iyileşmişti. Ben şu an rom olarak Coredroid V.7 kullanıyorum. V7.5 beklemekteyim. İsterseniz bu radio yu deneyin derim.
  • Yeni radio ortaya çıktı

12.59.60.26U_26.11.04.21m
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1178843
  • quote:

Orijinalden alıntı: EstrEmO

Yeni radio ortaya çıktı

hangi rom için
  • herhangi bir rom icin oldugunu sanmiyorum cikan en son surum radio bu sanirim.
  • quote:

Yeni radio ortaya çıktı

şuan bu radio yu yükledim ve ardından RIL dosyasını yükledim yrn bu radio yuyu gözlemlicem bakalım nasıl sonuc alıcam.
    Sonucu sızlerle paylaşıcam arkadaşlar.

• Arkadaslar meraba herkese kolay gelsin .. virtuous 1.29 kurdum bikaç gün önce wipe data wipe cache wipe partiton wipe battery stats factory reset hepsini yaptım radio 12 54 60 25 26 09 04 11 m2 bunuda kurdum ancak pil eskisinden kötü gidiyor.. kerneli değiştireyim dedim teknik rehber sayfasından faydalanmaya çalıştım kernel update i indiremedim başka yerden kernel update 09 u indirdim fakat telefon açılmadı neyse onu hallettim açtım teli kernel updatein 06, 07,08 versiyonlarını denedim fakat onlardada kernel image not found hatası aldı.. şu an kernelimi değiştirmeliyim yoksa radio yumu ? kernel deiştir derseniz başka nasıl değiştireblirim ?? yardımcı olursanız çok sevinirim.. ayrıca rıl diye bişey duydm azönce biraz bahsedermsnz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemal1726 -- 22 Temmuz 2011; 2:41:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: la-bombonera

quote:

Yeni radio ortaya çıktı

şuan bu radio yu yükledim ve ardından RIL dosyasını yükledim yrn bu radio yuyu gözlemlicem bakalım nasıl sonuc alıcam.
    Sonucu sızlerle paylaşıcam arkadaşlar.

Teşekkürler ben her zaman en güncel radio ları kullanıyorum. Bu zamana kadar da hiç sorun çekmedim. Siz ve diğer arkadaşlarada tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemal1726

Arkadaslar meraba herkese kolay gelsin .. virtuous 1.29 kurdum bikaç gün önce wipe data wipe cache wipe partiton wipe battery stats factory reset hepsini yaptım radio 12 54 60 25 26 09 04 11 m2 bunuda kurdum ancak pil eskisinden kötü gidiyor.. kerneli değiştireyim dedim teknik rehber sayfasından faydalanmaya çalıştım kernel update i indiremedim başka yerden kernel update 09 u indirdim fakat telefon açılmadı neyse onu hallettim açtım teli kernel updatein 06, 07,08 versiyonlarını denedim fakat onlardada kernel image not found hatası aldı.. şu an kernelimi değiştirmeliyim yoksa radio yumu ? kernel deiştir derseniz başka nasıl değiştireblirim ?? yardımcı olursanız çok sevinirim.. ayrıca rıl diye bişey duydm azönce biraz bahsedermsnz.

kerneli degistirmene gerek yok batarya.omru genelde ne kernelden nede radio dan kaynaklanir.
    batarya bitmesi romla alakali ama ayni 1.29 version bende de yuklu suan en son surum radio yuklu ve gayet memnun sayilirim.
    Sen. oncelikle radionu degistir.
    Olmazsa romu yeniden download yap yukle sonra radio.yukle. ve bak sarjin dayaniyormu.
    RIL dosyasina gelince ril radio ile rom arasinda ki baglantiyi kuran kopruudur. ve yukledigiimiz radionun ril datasini yuklemek lazim. ril datalari genelde radio larla birlestirilmis olurlar veya zip file olarak sunulan radiolarda icine bakarsan rcdata olarak baska bir img dosyasi daha vardir.
    eger xda sitesiene bakarsa orda
    her rturlu radaio ve. ril. dosyasi mevcut

• quote:

Orijinalden alıntı: la-bombonera

quote:

Orijinalden alıntı: kemal1726

Arkadaslar meraba herkese kolay gelsin .. virtuous 1.29 kurdum bikaç gün önce wipe data wipe cache wipe partiton wipe battery stats factory reset hepsini yaptım radio 12 54 60 25 26 09 04 11 m2 bunuda kurdum ancak pil eskisinden kötü gidiyor.. kerneli değiştireyim dedim teknik rehber sayfasından faydalanmaya çalıştım kernel update i indiremedim başka yerden kernel update 09 u indirdim fakat telefon açılmadı neyse onu hallettim açtım teli kernel updatein 06, 07,08 versiyonlarını denedim fakat onlardada kernel image not found hatası aldı.. şu an kernelimi değiştirmeliyim yoksa radio yumu ? kernel deiştir derseniz başka nasıl değiştireblirim ?? yardımcı olursanız çok sevinirim.. ayrıca rıl diye bişey duydm azönce biraz bahsedermsnz.

kerneli degistirmene gerek yok batarya.omru genelde ne kernelden nede radio dan kaynaklanir.
    batarya bitmesi romla alakali ama ayni 1.29 version bende de yuklu suan en son surum radio yuklu ve gayet memnun sayilirim.
    Sen. oncelikle radionu degistir.
    Olmazsa romu yeniden download yap yukle sonra radio.yukle. ve bak sarjin dayaniyormu.
    RIL dosyasina gelince ril radio ile rom arasinda ki baglantiyi kuran kopruudur. ve yukledigiimiz radionun ril datasini yuklemek lazim. ril datalari genelde radio larla birlestirilmis olurlar veya zip file olarak sunulan radiolarda icine bakarsan rcdata olarak baska bir img dosyasi daha vardir.
    eger xda sitesiene bakarsa orda
    her rturlu radaio ve. ril. dosyasi mevcut

Hangi radioyu kullanayim ve ril isini nasil yapayim en azindan nasil yukleniyor

• Uzun süredir CyanogenMod kullanmıyorum varmı kullanmakta olan miui ekibi her hafta yeni birşeyler getiriyor ama cm7 de hiçbir değişme yok sanki varsa yoksa devamlı bug bug nereye kadar bu buglar
  • Selam arkadaşlar ben de 2 haftadır Desire HD sahibiyim. XDA sitesindeki uzunca takip ve araştırmalarım ve 10 larca ROM denemelerim sonucunda hem performans hem görsellik hem de en son özellikleri barındırması bakımından Virtuous Unity v1.27 veya 1.29 Romlarını beğendim. Fakat 3g açıkken pil ömrü kapalı olmasına kıyasla epey daha az dayanmakta. Elbetki daha az gideceği aşikar fakat 2 - 3 kat fark etmesi bu işte bir gariplik var dedirttiriyor. XDA'da Virtuous Unity Rom başlığında Radio - RIL değiştir diye öneriler geldi. Evet Radio yazılımı bir cihazın her türlü bağlantısını(3g, wifi) sağlıyor. Uyumsuz bir radio da pil ömrüne olumsuz etki etmesi muhtemel. Fakat sitede önerilen Radioyu kullanıyorum. Sizin deneyimleriniz nedir bu konuda?
    Teşekkürler.
  • quote:

Uzun süredir CyanogenMod kullanmıyorum varmı kullanmakta olan miui ekibi her hafta yeni birşeyler getiriyor ama cm7 de hiçbir değişme yok sanki varsa yoksa devamlı bug bug nereye kadar bu buglar

valla aynen ben de uzun zamandır kurmadım. ne yaptılar ne ettiler takip edemedik ayıp oldu çocuklara.
    bu sabah virtious 1.29 indirdim karayım diye.

yok romun yedeğini al
    yok app lerin yedeğini al

üşendim kurmadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknofobi

[ROM][May10]-=MDJ's ViVO Sense v.2.5=- [Sense 2.1 | No Sense |2.36.405.8][CRT][OC/UV]

⓿⓿⓿ HTC DESİRE HD ROM SAYFASI ⓿⓿⓿ ⓿⓿⓿ HTC DESİRE HD ROM SAYFASI ⓿⓿⓿

m-deejay takma isimli rus geliştirici arkdaşımız başarısını daha önce htc hd2 cihazına yaptığı costum romlala ispat etmiş birisidir. Şimdide HTC DESİRE HD için tüm marifetlerini bizler için hazırladığı bu rom ve kernel ile güzel romlarla gözler önüne sermektedir. Bu romu kurduğunuz zaman m-deejay kernelide romla birlikte cihazınıza flaşlanmış olucaktır..

+ lar : Rom son derece stabil batarya ömrü güzel görsellik olarak da başarılı. Windows Phone 7 yazı karakterleri kullanmakta. Rom ile birlikte gelen m-deejay v15 kerneli ile artık yaptığınız tüm görüşmeleri cihazınız sizin isteğinize bağlı 2 taraflı olarak kayıt edebiliyorBu kernel ile MDJ V15 OC Kernel (1689MHz with SetCPU) ulaşabilirsiniz. Bazı sense 3.0 özelliklerinide bünyesinde taşımaktadır..

- ler : Gözlemliyebildiğim tek - son sürüm v2.5 de beyaz zeminli arka planlarda yazıların bazen gözükmemesi gibi bir durum mevcut..

GENEL OLARAK ÖZELLİKLERİNE BAKICAK OLURSAK

Features:
    - Multilanguage
    - Very Fast
    - EXT4 partitions
    - 2-Way Call Records (CallRecorder included)
    - Deodexed
    - Busybox / Superuser
    - Zipaligned
    - Sesne 3.0 Live wallpapers
    - Sense 3.0 Wallpapers
    - Sesne 3.0 LockScreen
    - Sense 3.0 USB Dialog
    - Sense 3.0 TaskManager
    - Sense 3.0 SMS/MMS
    - CRT Animation
    - Maps 5.4 with global navigation
    - Newest GTalk
    - Flying animation
    - Glowing (Overscroll & popup windows)
    - WP7 fonts
    - etc

Removed apps:
    - Stock (+ widget)
    - EReader + books
    - Teeter
    - Facebook (you can download it from Market)
    - Twitter (you can download it from Market)
    - Adobe Reader (you can download it from Market)
    - SoundHound (you can download it from Market)
    - AmazonMP3 (you can download it from Market)

Recommended RADIO version:
    12.54.60.25_26.09.04.11_M2 -http://www.multiupload.com/6EBL7ODJN3

Download V2.5 Final Full ROM:
    http://www.multiupload.com/UGPGN9OEHQ

Arkadaşlar burada romu ve radıo dosyasını ınderemiyorum sorun bendemı acaba?

• @gökhangumus
    Dostum bu Rom mdj'nin rom'u. Son versiyonu (Discontunied) (Donduruldu) diye veriliyor xda'da. Ama ben de şu anda mdj'nin dondurulan bu son versiyonunu kullanıyorum. Gayet memnunum. MIUI son versiyon da bana göre harika... Google da MDJ VİVO, diye aratırsan en son versiyona yönlendiriyor. Orada istediğin her şey var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beyefendi34 -- 25 Temmuz 2011; 16:00:29 >
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.