Şimdi Ara

⓿⓿⓿ HTC DESİRE HD ROM SAYFASI ⓿⓿⓿ (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.030
Cevap
7
Favori
100.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lee Gerçekten Birşeyler Yapıyor Arkadaş Batarya Şikayetim Bitti:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustyzk

Lee Gerçekten Birşeyler Yapıyor Arkadaş Batarya Şikayetim Bitti:)

Batarya sorunu benim içinde önemli. Ne degişmiş acaba? Deneyiminizi paylaşırmısınız? Hangi şartlarda, nasıl ayarlarla kullandınız ve de memnun kaldınız, paylaşırsanız sevinecegim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denverna -- 14 Temmuz 2011; 8:08:33 >
  • ya bu virtuous gerçekten mükemmelmiş.coredroidle acı çekiyormuş telefon
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepolmez

Arkadaslar telefonun kendi tarayıcısı ve dolphinden dosya indirmeye kakınca txt veya bin uzantılı indiriyor. apk veya zip şeklinde indirmiyor

Sorun yaşayan var mı benim gibi?
  • su ana kadr batarya'dan en verim aldıgım rom once virtuonus sonrada lee
  • arkadaşlar sormak istiyorum rom kurarken önce radio sonra romumu kuruyoruz.
    Ve radio yu nasıl kuruyoruz cihaza hangi programla pc aracılığıylamı ve nasıl burda ben yukleyemedım sıkıntı yasamadım bana bu konu hakkında bılgı verebılırmısınz
  • quote:

Orijinalden alıntı: la-bombonera

arkadaşlar sormak istiyorum rom kurarken önce radio sonra romumu kuruyoruz.
    Ve radio yu nasıl kuruyoruz cihaza hangi programla pc aracılığıylamı ve nasıl burda ben yukleyemedım sıkıntı yasamadım bana bu konu hakkında bılgı verebılırmısınz

Önce Rom daha sonra radio kuruyorsun. Htc bölümünde teknik rehber var Cem arkadaşın hazırladığı. Gerekli açıklamalar ve programlar resimli anlatımlar mevcut. Bir bakın.
  • arkadaşlar burdaki herkez rom kurduğu için size sormak istiyorum. 2 gün önce rom işlerine bulaşmaya karar verdim ama bir türlü aksilikler kesilmedi. şuan bootloader ekranından s-off olup olmadığına baktım. Radio S-Off olmamış ama ENG S-OFF olmuş. bu radio s-off başımı ağrıtıcak benim belli. radio s-off tu tekrar yapıyorum ama olmuyor. acaba eng s-off tu kaldırıp mı yapılacak (kaldırılıyomu bilmiyorum). kalkmadan oluyosa anlatıldığı gibi denedim 3-4 defa ama radio s-off olmuyor. ayrıca telefonu şu haliyle her restart edişimde tel açılınca visionary programı açılıyor. napsam bilemedim pf
  • ayrıca radio s-off işlemi esnasında unknown error, probably connection hatasını alıyorum. cem hocamın dediği gibi :

'' NOT: Radio S-Off işlemi esnasında her şeyi doğru ve eksiksiz yapmanıza rağmen "unknown error, probably connection" diye bir hata alıyorsanız;

1- "Radio tool exe" nin olduğu klasörü bilgisayarınızın ana dizinine atın. (C:\ )
    2- Komut istemi açıp, komut isteminden klasöre gidin.
    3- Sırasıyla önce "adb shell" komutunu, sonra da "su" komutunu girin.
    4- Komut istemini kapatıp, programı yeniden çalıştırın. Radio S-Off işlemini yapın. ''

bu işlemleri yapıyorum ama 3.sıradaki adb shell komutunu yazınca kabul etmiyor hata veriyor. çıkmaz sokağın ortasında kaldım birisi beni çıkarsın lütfen

• Saat sabahın 4dü ve sorunu hallettim sonunda :) şimdi sistem yedeğini alıyorum rcmix veya virtuous romlarından birini kuracağım sabahta yada öğlen uyanırım :) uyanınca indirmeye başlıyacağım romu. ama kurulum için clockworkmod recovery 3.0.2.6 istiyor. benimki 3.0.2.5 bunu nasıl yükseltebilirim?araştırdım ama ya bulamadım ya denk gelmedi.
    Ayrıca yedeği alma işide bitti. fakat kafama takılan bi soru daha var. şu haliyle telefon çok çok yavaş kasılmalar oluyor hiç bişi yapmasam bile. arkada hareketli duvar kağıdı takıla takıla oynatıyo hafif. downrage felan yaptık ama ne biliyim normal mi bu durum? ve her restart edince açılışta visionary programı açılıyor kendiğinden. bunlar rom yükledikten sonra geçer inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffaarruukk -- 15 Temmuz 2011; 4:26:04 >
  • smarketten rom manager yukle clockwork yazan ilk aslogatikla o update edicek versiyonu yukselticek ben bu sekilde biliyorum dostum
  • wifi açıkken rom manegeri aç
    flash clockworkmod recovery yi tıkla
    kendini update edecektir
  • sorun rom managerdeymiş. başka bi versiyonunu yükledim halloldu. sonunda rom işini halledebildim. rom olarak virtuous u yükledim. çok iyi geldi bana. ama forumda rom un altında radio da verilmiş. ben sadece romu yükledim. radio yuda yüklemem gerekiyor mu? yoksa zaten romun içinde oluyo mu radiosu kerneli vb. ? ve birde romu yükledim artık sd kartı formatlayıp gerekli gereksiz uygulamalrdan kurtulmak istiyorum. sd kartı formatlamamın bi sakıncası olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ffaarruukk -- 16 Temmuz 2011; 2:46:58 >
  • arkadaşlar swiftley için Türkçe de desteklensin diye konu açmıştım forumlarında kimse tınlamaz demiştim ama en azından az çok vote yapmışlar sizlerde desteklerseniz iyi olur.http://support.swiftkey.net/forums/116689-1-swiftkey-x-ideas-/suggestions/1923689-add-turkish-laguage-please-#comments
  • quote:

Orijinalden alıntı: ffaarruukk

sorun rom managerdeymiş. başka bi versiyonunu yükledim halloldu. sonunda rom işini halledebildim. rom olarak virtuous u yükledim. çok iyi geldi bana. ama forumda rom un altında radio da verilmiş. ben sadece romu yükledim. radio yuda yüklemem gerekiyor mu? yoksa zaten romun içinde oluyo mu radiosu kerneli vb. ? ve birde romu yükledim artık sd kartı formatlayıp gerekli gereksiz uygulamalrdan kurtulmak istiyorum. sd kartı formatlamamın bi sakıncası olur mu?

Öncelikle tebrikler diyorum Son zamanlarda ilgilenmedim hocam sizinle k.bakmayın iş güç

Radio Rom içinde beraber olarak yüklenmez fakat Karnel yüklediğin Rom içinde gelir ve Rom'u yükledikten sonra Karnel ile uğraşmana pek gerek kalmaz. Fakat cihaz aşırı Batarya tüketir yada farklı sorunlar yaratır bu sefer uygun görülen Karneli kurmak zorunda kalabilirsin ki Romlarda böyle sorunlar oldumu hemen yeni bir versiyonu çıkar...Radio kısmı ise az önce dediğim gibi Rom içinde yüklü olarak gelmez. Radio'nun görevi cihazın şebeke,gps,wifi gibi bağlantıların verimli çalışmasıyla alakalıdır.Eğer bunlar konusunda sıkıntı yaşamıyorsan Radio'nu değiştirmeye bilirsin fakat her zaman önerilen Raidoyu kurmakta ben fayda görüyorum.

Diğer bir soruna geçicek olursak. SD Karta format atman herşeyin silineceği anlamına geldiği için dikkatli olmalısın. Orjinal rom'un yedeğini veya başka önemli yedeklerin varsa bunları ilk olarak PC'ne yedekle ardından güzelce format atabilirsin. Bi konuda senide uyaralım Rom Managerdaki ''Partition SD Card'' kısmına asla girme ! Bir bug dolayısıyla cihazın SD kartı yerine kendi kullandığı hafızasını bölmeye çalışıyormuş.

Bol Romlu günler, kolay gelsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 16 Temmuz 2011; 9:51:20 >

• Arkadaşlar Lee Diroid'deki OTA ve CRT TV vurgusu neyi ifade ediyor bilen var mı?Yani Lee Diroidde OTA şeklinde güncelleme mi alınıyor ve şu CRT TV nedir?Selamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agimnat

Arkadaşlar Lee Diroid'deki OTA ve CRT TV vurgusu neyi ifade ediyor bilen var mı?Yani Lee Diroidde OTA şeklinde güncelleme mi alınıyor ve şu CRT TV nedir?Selamlar.

hiçbir rootlu ve custom rom yüklenmiş cihaz ota güncellemesi almaz. buradaki ota, son resmi sürüm üzerine inşa edilmiş anlamına geliyor. crt tv ise, ekranın crt tv gibi açılış ve kapanış animasyonlarına sahip olması demek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercanekon -- 16 Temmuz 2011; 14:06:29 >
  • Teşekkürler bilgi için.
  • miui 1.7.15 i ingilizce dışında kullanmak için bir yol yok mu?morelocale2 yükledim onda da türkçe yok :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

quote:

Orijinalden alıntı: ffaarruukk

sorun rom managerdeymiş. başka bi versiyonunu yükledim halloldu. sonunda rom işini halledebildim. rom olarak virtuous u yükledim. çok iyi geldi bana. ama forumda rom un altında radio da verilmiş. ben sadece romu yükledim. radio yuda yüklemem gerekiyor mu? yoksa zaten romun içinde oluyo mu radiosu kerneli vb. ? ve birde romu yükledim artık sd kartı formatlayıp gerekli gereksiz uygulamalrdan kurtulmak istiyorum. sd kartı formatlamamın bi sakıncası olur mu?

Öncelikle tebrikler diyorum Son zamanlarda ilgilenmedim hocam sizinle k.bakmayın iş güç

Radio Rom içinde beraber olarak yüklenmez fakat Karnel yüklediğin Rom içinde gelir ve Rom'u yükledikten sonra Karnel ile uğraşmana pek gerek kalmaz. Fakat cihaz aşırı Batarya tüketir yada farklı sorunlar yaratır bu sefer uygun görülen Karneli kurmak zorunda kalabilirsin ki Romlarda böyle sorunlar oldumu hemen yeni bir versiyonu çıkar...Radio kısmı ise az önce dediğim gibi Rom içinde yüklü olarak gelmez. Radio'nun görevi cihazın şebeke,gps,wifi gibi bağlantıların verimli çalışmasıyla alakalıdır.Eğer bunlar konusunda sıkıntı yaşamıyorsan Radio'nu değiştirmeye bilirsin fakat her zaman önerilen Raidoyu kurmakta ben fayda görüyorum.

Diğer bir soruna geçicek olursak. SD Karta format atman herşeyin silineceği anlamına geldiği için dikkatli olmalısın. Orjinal rom'un yedeğini veya başka önemli yedeklerin varsa bunları ilk olarak PC'ne yedekle ardından güzelce format atabilirsin. Bi konuda senide uyaralım Rom Managerdaki ''Partition SD Card'' kısmına asla girme ! Bir bug dolayısıyla cihazın SD kartı yerine kendi kullandığı hafızasını bölmeye çalışıyormuş.

Bol Romlu günler, kolay gelsin

sağolun hocam yardımlarınız için. çok uğraştırdı ama hallettim sonunda. şebeke,gps,wifi vb. sorun yaşamadım ama önerilen radioyu kuracağım tam olsun herşey :) virtuous romunu yükledim. bana hız anlamında gözle görülür bi değişiklik gelmedi nedense. quadrant ile test ettiğimde 2000 lerde bi sonuç çıkıyor. onun için rcmix ide bi denemek istiyorum bi ara. ama sense3 deneyimi gerçekten güzel.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.