Şimdi Ara

HTC Desire HD INCELEMESI (TURKIYE'DE ILK) + SIK SORULAN SORULAR! | GUNCEL: 22.08.2011 | (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
306
Cevap
3
Favori
69.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yurtdışı alınan cihazlar, garanti olarak alınan ülkeye gönderilmek zorunda. HTC her ne kadar global garantili ürün satıyorum dese de, iş servislik oldumu yan çiziyor. Tarafımdan tecrübeyle sabit. Türkiye de ki garanti yerel olduğundan, global garanti olayı olmuyor. Ayrıca telefonu bireysel olarak kargo ve ya posta ile göndermek Türkiye için problem. Biliyorsunuz yasal olarak telefon git-gel yapamıyor gümrükte takılıyor. Son olarak UPS kargo ile almanya ya telefonu göndermek 70$
  • quote:

Orijinalden alıntı: Android Team

Yurtdışı alınan cihazlar, garanti olarak alınan ülkeye gönderilmek zorunda. HTC her ne kadar global garantili ürün satıyorum dese de, iş servislik oldumu yan çiziyor. Tarafımdan tecrübeyle sabit. Türkiye de ki garanti yerel olduğundan, global garanti olayı olmuyor. Ayrıca telefonu bireysel olarak kargo ve ya posta ile göndermek Türkiye için problem. Biliyorsunuz yasal olarak telefon git-gel yapamıyor gümrükte takılıyor. Son olarak UPS kargo ile almanya ya telefonu göndermek 70$

Bilgilendirme için teşekkürler.
  • Peki hangi ülkede daha ucuz tutar telefonun kendisi fiyat olarak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onerdez

Yurt dışındaki fiyatları konusunda kimsenin bilgisi yokmu arkadaşlar :(

Arkadaşım 600-750 Dolar arası bulabilirsiniz. KDV iadesi almak şartıyla 600-650 arası mal edebilirsiniz.. İngilterede 400 sterline satıyorlar(KDV ödemeden)..linki aşağıda:

http://www.clove.co.uk/htc-desire-hd
  • quote:

Orijinalden alıntı: GUNEY_97

Arkadaşlar bende ip4 almayı düşünen ve bulamadığı için sinir olanlardanım.Bu abşlık altında öncelikle inceleme yapan arkadaşa sonrasında kullanıp iyi yada kötü yorumlarını paylaşan arkdaşlara teşekkür ederim.
    kullanan arkadaşlara 1 sorum olacak:
    htc desire hd yi modem olarak kullanabiliyormuyuz? bunu deneyen yada kullanan var mı (özellikle vodafon hat ile)?.cevaplarsanız benim gibi merak eden arkadaşların kafasındaki soru işaretlerini gidermiş olursunuz.

Evet modem olarak kullanılabiliyor. Cihazdaki interneti, yani vodafone internet paketini, PC'de kullanabiliyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimakgrav

quote:

Orijinalden alıntı: Onerdez

Yurt dışındaki fiyatları konusunda kimsenin bilgisi yokmu arkadaşlar :(

Arkadaşım 600-750 Dolar arası bulabilirsiniz. KDV iadesi almak şartıyla 600-650 arası mal edebilirsiniz.. İngilterede 400 sterline satıyorlar(KDV ödemeden)..linki aşağıda:

http://www.clove.co.uk/htc-desire-hd

Teşekkür ederim cevap verdiğin için.Doğubankta 1250 tl iken amerikada ingilterede 1000 1100 TL olması da garip geldi =)

• Arkadaşlar Desire HD ile kullanabileceğiniz en iyi navigasyon programını Türkçe ses&kullanım opsiyonu ve en güncel haritası ile derleyip hotfile'a yükledim.

Beni oku.txt nin içinde gerekli tüm açıklamalar var ve kurulumu oldukça basit.Rar şifresi : dhd

Güle,güle kullanın.

Buraya tıklayın (- işaretini kaldırın)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vipracing

Arkadaşlar Desire HD ile kullanabileceğiniz en iyi navigasyon programını Türkçe ses&kullanım opsiyonu ve en güncel haritası ile derleyip hotfile'a yükledim.

Beni oku.txt nin içinde gerekli tüm açıklamalar var ve kurulumu oldukça basit.Rar şifresi : dhd

Güle,güle kullanın.

Buraya tıklayın (- işaretini kaldırın)

Üstad bu hangi navigasyon? Ben de IGO myway var. Seninki daha mı iyi??

• Yok buda o markasını zikretmiyoruz ya forumda :)
  • quote:

Yok buda o markasını zikretmiyoruz ya forumda :)

Yüklememe gerek yok yani! PRIMO veya IGO 8 olursa haber verin.
  • Çıkarsa ok (Myway 8.4 sürümü bu)
  • arkadaşlar bu telefon niye gelmiyor ya bugün vodafone a gıttım adam dıokı oo onun gelmesı 5-6 ayı bulur daha desire yenı geldı dıo. bence sallıyor desire aldırtmak için sahib...den.com da millet ilan vermiş 1350 e satıyorlar da onlarda garantisi yok geçen beşiktaşta bi yerde baktım sıfır dio baktım jelatini soradan yapıştırılma falan. yani anlayacağınız hikaye anlatıyorlar.nereye kadar beklicez ??
  • quote:

Çıkarsa ok (Myway 8.4 sürümü bu)

Üstad resim galerisindeki resimleri siz mi çektiniz? Çok güzel! oldukça profesyonel çalışmalar, tebrikler..

Duvar kağıtları da güzel..

Forumda paylaşsanıza resimleri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alimakgrav

quote:

Çıkarsa ok (Myway 8.4 sürümü bu)

Üstad resim galerisindeki resimleri siz mi çektiniz? Çok güzel! oldukça profesyonel çalışmalar, tebrikler..

Duvar kağıtları da güzel..

Forumda paylaşsanıza resimleri?

Benimde dikkatimi çekti Android bölümünü komple download yaptım hepsi güzel çalışmalar
    @Vipracing güzel resimler emeğine sağlık dostum

• quote:

Orijinalden alıntı: mylove

HTC Desire HD diye cihazı göklere çıkarttınız, tamam iyi, güzel, hoş telefon ancak şarzı 1 gün zor dayanan telefon ne derece iş görür ki ! şimdi diyeceksiniz, onun özellikleri yeter, şuda şöyle, buda böyle, vs vs ben telefona 1000 tl veya üzerini verdiğim zaman o parayı o telefon herşeyiyle hak etmeli derim. buda benim yorumum. Kalın sağlıcakla..

quote:

Orijinalden alıntı: gduman

ben bu 1 gün gidiyor diyen arkadaşları anlamakta zorluk çekiyorum. siz kendiniz denemeden yorum yapmayın bence. bende evde wifi dısarda 3G acık 2. gün aksamı 7-8 gibi bitiyor bir gün gidiyor diyenler ne yapıyor gercekten merak ediyorum.

Arkadasin dedigi sekilde telefon 1,5 gunu cikarabilecek kapasitede.
    Ilk 4-5 tam sarjin ardindan telefon batarya gucunu gostermeye basliyor!

• quote:

Orijinalden alıntı: DeliKurt_69

quote:

Orijinalden alıntı: DeliKurt_69

@TurQarizma
    @scorpion06
    Arkadaşlar böyle güzel uygulamaları paylaştıgınız için teşekkür ederim çok güzel bi bölüm olmuş burası Emeginize sağlık
    benim en büyük sıkıntım sms problemıydı kendı orjınal sms programında bı turlu çözemedim klavye çok güzel ama gelen mesajı iphone daki gibi göstermiyordu eskı mesajların arasına atıyor çünkühep gelen mesajla benim yolladıgım mesaj arasında saat farkı oluyor normalde öyle bişeyde yok hemen cevap geliyor ama ayarlarada baktım bi türlü düzeltemedim arkadaşlar şimdi sizin paylaştıgınız sms proğramını indirdim çok güzel appledaki gibi duzenlı messengerdan farkı yok ama benim istedigim şu arkadaşlar şimdik mesaj gelio telın kendı orjınal programındada gosterıyor yanı mesaj geldıgınde ben sadece bu yukledıgımı kullanmak ıstıyorum yoksa yukledıgımden yazıp dıgerınede gırıp okumam lazım olcak o mesajı bılmem anlatabıldımmı derdımı arkadaşlar biraz karısık oldu ama yardımlarınızı bekliyorum şimdiden sağolun

sorun çözüldü artık tek sms programını kullanabiliyorum

Cevap icin gec olmus. Yalniz yine de bilgilendirme amaciyla cevabi verelim.
    Eger programi tek kullanmak istiyorsaniz telefonun kendi sms programinin ayarlarinda oynamalar yapmaniz gerekiyor. Ikinci olarak ayarlari sms programindan yapip herseyi istediginiz sekilde kullanabiliyorsunuz. Ben artik orjinal sms programina hic girmiyorum,girmemde gerekmiyor. Zaten bildirim ayarlarini kapattiginizda otomatikman sms programi aktif olarak kendini gosteriyor.

quote:

Orijinalden alıntı: MaGeSuKo

Flash player ve swf player kurmama rağmen flashları göremiyorum dolphin ve opera mini var.

Dolphin'de flashlari gormek icin flashin ustune dokunmaniz yeterli. Yesil bir isaret oluyor. Ustune dokundugunuzda flash aciliyor.

SORU
    quote:

Rehberdeki kişilerin profil resimlerini facebook ile ilişkilendirme var mı arkadaşlar? HD2 de vardı bu internete girdiğimdede otomatik güncelliyodu desire HD de göremedim bu özelliği.

CEVAP

quote:

Orijinalden alıntı: gduman

ayarlar sync den facebook bilgilerinizi girerseniz rehberde eşleştirme buluyor direk olarak... Telefon bildirim alaninda sizde iliskenlendirme olup olmamasi icin izin isteyecektir...

quote:

Orijinalden alıntı: x_stoolen

Meraba,
    Öncelikle konu çok yardımcı oldu, teşekkürler.

Aynı zamanda emin olmak için soruyorum. Dokunmatik ekranı iphone gibi duyarlı mı yoksa nokia nınkiler gibi bastırıncamı algılıyor?

Dokunmatik ekran parmaginiza duyarlidir. Tirnak,kalem turunde cisimler ekrana etki etmiyor.
    Ekran sadece insan tenine duyarli.

quote:

Orijinalden alıntı: engurlu

arkadaşlar ben galaxy s kullanıyorum..desire hd de alıcam ama ekran kalitesi düşündürüyor..kullananlar bilgilendirirse çok sevinirim..

Ekran kalitesi sizi dusundurmesin. GalaxyS kadar iyi bir ekran degil. Yalniz kesinlikle kotude degil!

Bu arada konu uzerine birseye deginmek istiyorum. Ekran kalitesi bana gore gunumuzde cokta onemli birsey olmamali. Malum telefonlar multimedya icinde kullanilsada, gunumuzde cogu model urunler isini guzel yapiyor.

quote:

Orijinalden alıntı: GUNEY_97

htc desire hd yi modem olarak kullanabiliyormuyuz? bunu deneyen yada kullanan var mı (özellikle vodafon hat ile)?.cevaplarsanız benim gibi merak eden arkadaşların kafasındaki soru işaretlerini gidermiş olursunuz.

quote:

Orijinalden alıntı: Android Team

@Guney97

Kablosuz dağıtıcı özelliğini (hot spot) , Vodafone cepnet ile sorunsuz kullanıyorum. Ayrıca data aktarım kablosu ile de, bilgisayarda ki interneti DHD'ye verebiliyor, ayrıca kablo ile modem olarak kullanabiliyorsun. Gerçi ben bu Kablo ile modem bağlantısını bir keresind yapmak istedim, olmadı, galiba sürücülerde sıkıntı çıkmıştı o zaman. Yani HTC Sync ile alakalı bir durumdu, ancak veri kablosunu bağladığın zaman bu özellikler otomatik olarak önüne geliyor. Ayrıca hem şarz oluyor, hemde istediğin bağlantı türünü kullanabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurQich -- 20 Aralık 2010; 15:36:56 >

• Yarın babam amerikaya gidiyor da bu telefon orada ucuzmudur arkadaşlar hadi size son sorum :(
  • alimakgrav&DeliKurt_69 : Beğenmenize sevindim & benim çekimlerim uyuşukluğu atabilsem yükliyecek çok şey var.Teşekkürler
  • @TurQarizma hocam cevaplar için teşekkürler. Birde şu T9 sözlüğü nerden kapıyoruz onuda söyler misin deli etti beni
  • quote:

@TurQarizma hocam cevaplar için teşekkürler. Birde şu T9 sözlüğü nerden kapıyoruz onuda söyler misin deli etti beni

Ayarlar>Dil ve Klavye>Touch Input>Metin Girisi
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.