Şimdi Ara

HTC Desire Eye [5.2 FH 1080P S801 2.3 GHZ 2 GB D3 13/13 ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.186
Cevap
22
Favori
35.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk izlenimleri bekliyoruz, özellikle batarya ne kadar gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan şu pili 2400 degilde yap 3000 ozaman gör satışı.

• Arkadaşlar saat 23:22 itibari ile sabah şarjdan çekilen telefon %60'da bulunuyor. Bence gayet iyi. Ha tabi kullanım oranına göre değişkenlik illaki gösterecektir. Telefonu vücudunun bir uzuvu gibi kullanan biri değilim. Muhakkak dışarı çıkarsam müzik dinliyorum mesela gideceğim yere kadar. Bugün toplamda 1 saat telefonu kurcalamışımdır. 1 saat belki müzik dinlememişimdir bile. Artık kendi kullanmıza göre bir çıkarım yaparsınız söylediğimden. Oyun hiç oynamıyorum onu da özellikle belirteyim.
  • engosen2580 E kullanıcısına yanıt
    Öyle bir sorunla karşılaşmadım üstad. Ben de turkcell kullanıyorum ama şuan için bu tarz bir şey yaşamadım.
  • Telefonu ben de aldım bugün,en yakın zamanda batarya testleri yapacağım merak etmeyin. :)
    Hayırlı olsun herkese,güle güle kullanın.
  • Takip
  • batarya yetecektir rahatlıkla ben elite kullanıyorum ve ondada sıkıntım yok bi htc fanı olarak kafama göre bir telefon olduğu için tekrar dönüş yapacağım,androidde en iyi ara yüz deneyimini htc den başka hiç bir cihazda alamazsınız samsung, lg ,gm bir çok marka ve model elimden geçmiştitr bunlardaki deneyimlerime dayanarak söylüyorum, yag gibidir htc.Alan arkadaşların yorumlarını bekliyorum ses ekran kalitesi , web hızı,resim paylaşırsanız cok iyi olur. v vs vs .
  • hazin44 H kullanıcısına yanıt
    Gerçeklere değindiniz için teşekkürler :)

• Evet kullanan beyler son durum nedir.

• HTC Hıma CES 2015'te tanıtılır mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alan arkadaşlara hayırlı olsun güle güle kullansınlar benimde bi kaç sorum olucak kulaklıklı ses performansi nasıl arka kamera ve m8de ki gibi kameraya efek v.b ek özellikler koymuşlar mı vede tabiki pil ömrü nasıl.
  • Bende telefonu 4 gün önce aldım. Başta bataryası bana da yetersiz gibi görünse de kullandıkça yeterli olduğunu anladım. Ortalama kullanıcılardanım ve çok fazla oyun oynamam. Telefonu sabah 10 gibi şarjdan aldım ve tüm gün kurcaladım diyebilirim. Çok aktif olarak Whatsapp kullanımım ve internette gezinimim oldu. Bunun dışında biraz oyun oynadım ve saat 22.00 gibi eve geldiğimde şarjım %46 idi.

Bunun yanı sıra kamera performansına bayıldım diyebilirim. Çok net ve kaliteli bir çekimi var.

Şimdilik çok memnunum. Zaman ne gösterir görücem artık.
  • HTC EYE batarya performansı'nı siz değerli arkadaşlar için paylaşayım.

40 dakika youtube'dan video.
    25 dakika digiturkplay'den TV izleme.
    Chrome ve twitter kullanımı ile sanırsam 5 saat'den biraz fazla ekran açık kalma süresi verdi.

Otomatik parlaklık,gps kapalı, senkronlar otomatik güncelleme kapalı,wifi açık
     HTC Desire Eye  [5.2 FH 1080P S801 2.3 GHZ 2 GB D3 13/13  ANA KONU

Günü çıkarır gibi.

--------------------
    Yine yaklaşık 5 saat gibi ekran açık kalma süresi var,10 dakika telefon konuşması ve internet kullanımı,spotify’da yaklaşık 1 saat müzik dinlerken ekran açık durumdaydı,gps ve senkronlar kapalı,2G açık,parlaklık otomatik.

------------------
    Açıkcası Z3 almadığıma hafiften pişman olmaya başladım,Z3 forumundaki batarya sürelerini görünce, :(,4,5 5 saat ekran açık anca kalıyor normal kullanımda yoğun kullanımda 4 saati anca bulur herhalde.

Hücre beklemede,telefon boşta,ve android sistem %60 harcıyor :(

• z3 aldığınızda karşınıza pembe kamera kasa açıklığı lens kayıklıgı çıkma oranı yüzde %80 di.bence sorunsuz bir cihaz ve gayet kaliteli akıcı bir cihaz almışsınız batarya ise daha yeni ilerleyen günlerde yükselir

• Ben m8 de 6 kusur saat ekran suresi aldigimi bilirim bu da ondan kotu olmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar 2 adet beyaz renk sony z3 daha sonra beyaz renk note 4 ve sorna tekrar z3 bkır renk kullanan biri olarak en sonunda kafamın tası atıp gittim desire eye modelinin kırmızı beyaz rengini 1800 TL YE satın aldım

kvk garantili. kutuda kvk bandrolu var bu cihaz için su geçirmez deniliyor her yerde ama kutuda buna dair bilgilendirme yok 1 metre derinlikte 30 dk kalabiliyor deniliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Merhaba arkadaşlar 2 adet beyaz renk sony z3 daha sonra beyaz renk note 4 ve sorna tekrar z3 bkır renk kullanan biri olarak en sonunda kafamın tası atıp gittim desire eye modelinin kırmızı beyaz rengini 1800 TL YE satın aldım

kvk garantili. kutuda kvk bandrolu var bu cihaz için su geçirmez deniliyor her yerde ama kutuda buna dair bilgilendirme yok 1 metre derinlikte 30 dk kalabiliyor deniliyor.

),Su'ya dayanıklı evet hocam sıkıntı yok,günde 2 kez yıkıyorum. :)

Z3 ve Note 4'den neden EYE'a geçmeyi düşündünüz ve memnun musunuz ilk görüşünüz nedir,benim şimdi aklım Z3'de çok kaldıda açıkcası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helsinki Vampire

Çok teşekkür ederim üstad. Bu daha ilk gün. Şöyle 1 hafta sonunda tam olarak kendimce bir fikir edinmiş olurum. Umarım kullananların sayısı artarda güzel bir konu başlığı olmuş olur.

bu cihaz için su geçirmez deniliyordu ne oldu acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michu

quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

Merhaba arkadaşlar 2 adet beyaz renk sony z3 daha sonra beyaz renk note 4 ve sorna tekrar z3 bkır renk kullanan biri olarak en sonunda kafamın tası atıp gittim desire eye modelinin kırmızı beyaz rengini 1800 TL YE satın aldım

),Su'ya dayanıklı evet hocam sıkıntı yok,günde 2 kez yıkıyorum. :)

Z3 ve Note 4'den neden EYE'a geçmeyi düşündünüz ve memnun musunuz ilk görüşünüz nedir,benim şimdi aklım Z3'de çok kaldıda açıkcası.

z3 de ciddi kasa problemi var,

2 tane beyaz kullandım 2 side değişti garantiden gelendede aynı kasa açıklığı vardı, z3 bakır renk aldım bundada sol kısımda açıklık varmış foruma foto koyunca arkadaşalr fark etti.

sattım 1850 ye gittim 1800 e bunu aldım. aslında tekrar z3 alacaktım ama sorunlu çıkmasından stresli bir hale geldim artık korkar oldum kutusnu açarken stres oluyordum.
    htc sorunsuzdur. dedim aldım aynen öyle sıfır hata telefon.

note 4 e ise dış sesi bana çok yetersiz ve kalitesiz geldi.

daha 1 saat önce aldım htc desire eye i afyondaki kvk bayiden aldım.

su geçirmeme özelliği benim için çok önemliydi htc kalitesiyle bu özellik birleşince almamak ayıp olurdu.

ama ne kutuda nede internet sitesinde su geçirmeme özelliğiyle ilgili bir ibare yok ne iş _?

• Cihazı suya soktum valla z3 den bile daha waterprof geldi bana, yanlız sesi kısıldı kurulunca düzelir umarım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.