Şimdi Ara

HTC Desire C taviye eder misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
3.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arkadaşlar merhaba, cep telefonlarıyla çok ilgili olmadığım için, sizlerin görüşlerinizi almak üzere konuyu açıyorum.

Düşündüğüm model başlıkta yazan HTC Desire C modelidir, çok yeni bir model değil, bütçe bu fiyat aralığında olacaktır yani MAX. 600 TL.

Cihazın genel özellikleri, kullanımı tipi ve özellikle boyutu bana göre, aşırı büyük cihaz sevmiyorum ve çokta para vermek istemiyorum, şarjı da uzun gidiyor aynı zaman da harici bataryalı olması da benim için iyi, extra yedek batarya da alabilirim bu sayede.

En uygun fiyat; 570 TL http://www.ereyon.com.tr/urun/htc-desire-c-golf.aspx

Web sitesi; http://www.htc.com/tr/smartphones/htc-desire-c/

Genel özelliklere bakarsak;

- Android 4.0 işletim sistemi, HTC Sense v4.0 Arayüz
    - 3,5 inç LCD dokunmatik ekran (320 x 380 piksel çözünürlüklü)
    - 600MHz Qualcomm işlemci
    - 512MB RAM
    - 4GB dahili depolama alanı, microSD kart girişi
    - 5MP arka kamera
    - Wi-Fi a/b/g/n ve Bluetooth v4.0 A2DP bağlantı

Sizden ricam;

* Merak ettiğim bu BlackBerry 'de bulunan push-mail özelliği bu üründe de var mıdır ? Bu özelliğe ait bilgi bulamadım.
    * Ürün hakkında yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.

Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için, iyi forumlar dilerim.

• Push-mail durumunu bilmiyorum ama eğer android kullanmak istiyorsan gayet iyi fiyata ve harika tasarıma sahip bu f/p ürününü kaçırma derim. Ayrıca htc kalitesi de sense 4.0 la kendini iyice hissettiriyor. Telefonda hiçbir kasılma vb. sorun yok. Son derece stabil.

Edit: Çözünürlük 320x480 olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-76A86DE7E -- 2 Eylül 2012; 0:22:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: InTime

Push-mail durumunu bilmiyorum ama eğer android kullanmak istiyorsan gayet iyi fiyata ve harika tasarıma sahip bu f/p ürününü kaçırma derim. Ayrıca htc kalitesi de sense 4.0 la kendini iyice hissettiriyor. Telefonda hiçbir kasılma vb. sorun yok. Son derece stabil.

Edit: Çözünürlük 320x480 olacak.

Cevap için teşekkür ederim,bu ara alacağım ürünü kararımı verdim şimdilik, olumsuz bir yorum gelmezse tabi...
  • Bende almayı dusunuyordum ama sımdı desıre x modelı tanıltı bugun turkıyede lansman vıdeosunu ızledım o tel daha cok hosuma gıttı bende kararsız kaldım sımdı Bu arada yarın tum teknosalarda bu tel 599 tl den satılcak
  • Push mail androidde pil sikintisi cikarabilir. hali hazirda piller o kadar uzun sure gitmiyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

Bende almayı dusunuyordum ama sımdı desıre x modelı tanıltı bugun turkıyede lansman vıdeosunu ızledım o tel daha cok hosuma gıttı bende kararsız kaldım sımdı Bu arada yarın tum teknosalarda bu tel 599 tl den satılcak

Desire X modelini gördüm ancak bizim ülkede o ürün 800 TL'den aşağı olmaz, hatta daha fazlası olur sanırım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖmerI

Push mail androidde pil sikintisi cikarabilir. hali hazirda piller o kadar uzun sure gitmiyor zaten.

Hocam B.B almak istemiyorum sırf bu özellik için çünkü tuşlarına sinir oluyorum B.B'in ufacık

Bu ürünün şarjının oldukça iyi gittiğini dile getirmişler ancak, bu push-mail bu kadar şarjı etkiliyor mu bilemiyorum

Düzeltme:İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 10 Eylül 2012; 20:40:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

quote:

Orijinalden alıntı: [-ShaD-]

Bende almayı dusunuyordum ama sımdı desıre x modelı tanıltı bugun turkıyede lansman vıdeosunu ızledım o tel daha cok hosuma gıttı bende kararsız kaldım sımdı Bu arada yarın tum teknosalarda bu tel 599 tl den satılcak

Desire X modelini gördüm ancak bizim ülkede o ürün 800 TL'den aşağı olmaz, hatta daha fazlası olur sanırım...

aynı durumda ben kaldım ilk buna baktım ondan sonra one v girdi aklıma şimdi de desire x tanıtımını izledim onu beklemeye karar verdim çıksın bakalım fiyat aralığına göre bi karar vereceğim artık fiyat olarak 1000 tlden aşağı olacak deniyo ama cok ucuz olmasını beklemiyorum 900 den aşağı olmaz gibi geliyor bana yine 1 umut beliyorum olurda 850 cıvarı olursa iyi olur

• quote:

quote:

Push mail androidde pil sikintisi cikarabilir. hali hazirda piller o kadar uzun sure gitmiyor zaten.

Hocam B.B almak istemiyorum sırf bu özlelik için çünkü tuşlarına sinir oluyorum B.B'in ufacık

Bu ürünün şarjının oldukça iyi gittiğini dile getirmişler ancak, bu push-mail bu kadar şarjı etkiliyor mu bilemiyorum

İnternet surekli aktif ve kullanildigi icin pili ciddi miktarda etkiler fakat bu Desire C kucuk ekranli ve dusuk donanimli o yuzden pil performansi benim telefona gore iyi olacaktir. Mail icin 3G pek gerekli degil onu da kapatir Edge hizinda kullanirsaniz sizi tatmin eder bence pil performansi.

• Aslında sürekli açık olmayacak net ben istediğim zamanlerda açıp maile bakıp biraz sörf yapar kapatırım o da işten eve geçerken yolda oyalanmak için, bu da bana yeterli gelir...

Düzeltme:İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 10 Eylül 2012; 20:41:14 >
  • quote:

Aslında sürekli çaık olmayacak net ben istediğim zamanalrda açıp maile bakıp biraz sörf yapar kapatırım o da işten eve geçerken yolda oyalanmak için, bu da bana yeterli gelir...

O zaman tamam hiç sorun olmaz. Push mail diyince mailleriniz güncellemeye gerek kalmadan anında gelen kutusuna düşsün istiyorusunuz sandım. Manuel olarak yapacak normalde interneti kapatacaksınız o telefonun pili eğer çok dandik değil ise tahminen 2 gün kadar gitmesi gerekir.
  • Aynen hocam arada bir bakar çıkarım ben bana da yeterli olur, ürünün video incelemesinde şarjının gayet iyi gittiğini belirtmişler, teşekkür ederim yorumlarınız için
  • quote:

Aynen hocam arada bir bakar çıkarım ben bana da yeterli olur, ürünün video incelemesinde şarjının gayet iyi gittiğini belirtmişler, teşekkür ederim yorumlarınız için

Rica ederim. Sizin kadar olmasada arada yardımcı olmaya çalışıyorum forumdaşlara :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ÖmerI -- 10 Eylül 2012; 20:49:12 >
  • leon-x hocam nasılsın şu 720be'nin 4. çekirdeği bir açamadık gitti yane muhabbetlerdi neyse sana yardıımcı olayım biraz bende htc explorer var ki desire c ile arasında ki fark hafıza farkı buda direkt olarak android 4.0 işletim sistemi demek oluyor desire c için,nereden başlayayım hocam telefon için en ideal boyutlarda diyebiliriz cihaza kullanımı çok rahar zaten htc'nin en büyük artısı sense arayüzü olması cihaz donanım olarak zayıf gözükebilir ama işlemci arm v7 tabanlı olduğu için performansı gayet iyi her türlü uygulamayı rahatlıkla kurarsın üzerinde adreno 200 gpu'su var bu boyutlarda ki bir telefon için gayet iyi iş çıkartıyor bu gpu pes 2012,dead space falan rahat çalışıyor,desire c'de hafıza sorunuda yok mesela gayet yeterli hafızası ben bunun için root attım telefona ve farklı rom kurdum cpu 800mhz yaptım cihaz çok hızı şu anda 570tl'ye alabileceğin en iyi cihaz budur eğer root atarsan ve farklı rom kurarsan(tabi yedek alıp)ciha olduğuından çok daha hızlı olacaktır tabi bu sana bağlı,genelde explorer kullananların çoğu memnundur telefonundan ki 4.0 güncellememesi almamasına rağmen,bu fiyata daha iyisi olmaz

• quote:

quote:

Aynen hocam arada bir bakar çıkarım ben bana da yeterli olur, ürünün video incelemesinde şarjının gayet iyi gittiğini belirtmişler, teşekkür ederim yorumlarınız için

Rica ederim. Sizin kadar olmasada arada yardımcı olmaya çalışıyorum forumdaşlara :)

Sağolasın hocam bende elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum herkese sizler gibi, tekrar teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

leon-x hocam nasılsın şu 720be'nin 4. çekirdeği bir açamadık gitti yane muhabbetlerdi neyse sana yardıımcı olayım biraz bende htc explorer var ki desire c ile arasında ki fark hafıza farkı buda direkt olarak android 4.0 işletim sistemi demek oluyor desire c için,nereden başlayayım hocam telefon için en ideal boyutlarda diyebiliriz cihaza kullanımı çok rahar zaten htc'nin en büyük artısı sense arayüzü olması cihaz donanım olarak zayıf gözükebilir ama işlemci arm v7 tabanlı olduğu için performansı gayet iyi her türlü uygulamayı rahatlıkla kurarsın üzerinde adreno 200 gpu'su var bu boyutlarda ki bir telefon için gayet iyi iş çıkartıyor bu gpu pes 2012,dead space falan rahat çalışıyor,desire c'de hafıza sorunuda yok mesela gayet yeterli hafızası ben bunun için root attım telefona ve farklı rom kurdum cpu 800mhz yaptım cihaz çok hızı şu anda 570tl'ye alabileceğin en iyi cihaz budur eğer root atarsan ve farklı rom kurarsan(tabi yedek alıp)ciha olduğuından çok daha hızlı olacaktır tabi bu sana bağlı,genelde explorer kullananların çoğu memnundur telefonundan ki 4.0 güncellememesi almamasına rağmen,bu fiyata daha iyisi olmaz

Merhaba Metin hocam

Teşekkür ederim ilgin ve yorumun için çok makbule geçti gerçekten de, f/p olarak beğendiğim bir ürün oldu HTC'nin D.C modeli, bana da yeterli çünkü isteklerim belli ne çok büyük ne de çok ufak ne de çok düşük özleliklere sahip bir cihaz, işimi fazlasıyla görür uzun süre de gider bana çok sık telefon değiştirmiyorum zaten, ödemelerime göre bu ara ayarlayıp alacağım kısmetse, bende düşüncelerimi buradan aktaracağım, görüşmek üzere iyi forumlar, iyi akşamlar...

• hadi hayırlı olsun dostum
  • Bende yeni aldım fiyat performans olarak ve ebatları için tercih etmiştim.
    Şuan memnunum.
  • Arkadaşlar Desire C aldım.Kurcalarken deposunda hafızanın 0.94 GB yazıyor.
    4 gb olmalı ama bulamadım.Yardımcı olabilirmisiniz?
  • ben de bu telefonu almayı düşünüyorum. Beats Audio özelliği de cezbedici

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.