Şimdi Ara

HTC Desire C taviye eder misiniz ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ...Umut...

ben de bu telefonu almayı düşünüyorum. Beats Audio özelliği de cezbedici

Aynen B.Audio özelliğinin olması da çok iyi hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

quote:

Orijinalden alıntı: ...Umut...

ben de bu telefonu almayı düşünüyorum. Beats Audio özelliği de cezbedici

Aynen B.Audio özelliğinin olması da çok iyi hocam.

ama bugünlerde benim aklım xperia ray e takıldı o da iyi bi telefona benzio fiyatı 650 civarı 8 mp kamerası var 1Ghz işlemcisi ve adreno 205 grafik işlemcisi var performans olarak desire c den daha iyi gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

HTC Desire C taviye eder misiniz ?

Arkadaşlar merhaba, cep telefonlarıyla çok ilgili olmadığım için, sizlerin görüşlerinizi almak üzere konuyu açıyorum.

Düşündüğüm model başlıkta yazan HTC Desire C modelidir, çok yeni bir model değil, bütçe bu fiyat aralığında olacaktır yani MAX. 600 TL.

Cihazın genel özellikleri, kullanımı tipi ve özellikle boyutu bana göre, aşırı büyük cihaz sevmiyorum ve çokta para vermek istemiyorum, şarjı da uzun gidiyor aynı zaman da harici bataryalı olması da benim için iyi, extra yedek batarya da alabilirim bu sayede.

En uygun fiyat; 570 TL http://www.ereyon.com.tr/urun/htc-desire-c-golf.aspx

Web sitesi; http://www.htc.com/tr/smartphones/htc-desire-c/

Genel özelliklere bakarsak;

- Android 4.0 işletim sistemi, HTC Sense v4.0 Arayüz
    - 3,5 inç LCD dokunmatik ekran (320 x 380 piksel çözünürlüklü)
    - 600MHz Qualcomm işlemci
    - 512MB RAM
    - 4GB dahili depolama alanı, microSD kart girişi
    - 5MP arka kamera
    - Wi-Fi a/b/g/n ve Bluetooth v4.0 A2DP bağlantı

Sizden ricam;

* Merak ettiğim bu BlackBerry 'de bulunan push-mail özelliği bu üründe de var mıdır ? Bu özelliğe ait bilgi bulamadım.
    * Ürün hakkında yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.

Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için, iyi forumlar dilerim.

Bende aynısı var, çok güzel ve kullanışlı bir telefon, kulanımıda kolay ve de BeatsAudio onu daha mükemmel hale getiriyor... Bence sade, asil ve şık bir telefon. Kesinlikle tavsiye ederim. sahibinden.com ' da var 600 TL'ye. İnş. yardımcı olmuşumdur..

• quote:

Orijinalden alıntı: sabocan

quote:

HTC Desire C taviye eder misiniz ?

Arkadaşlar merhaba, cep telefonlarıyla çok ilgili olmadığım için, sizlerin görüşlerinizi almak üzere konuyu açıyorum.

Düşündüğüm model başlıkta yazan HTC Desire C modelidir, çok yeni bir model değil, bütçe bu fiyat aralığında olacaktır yani MAX. 600 TL.

Cihazın genel özellikleri, kullanımı tipi ve özellikle boyutu bana göre, aşırı büyük cihaz sevmiyorum ve çokta para vermek istemiyorum, şarjı da uzun gidiyor aynı zaman da harici bataryalı olması da benim için iyi, extra yedek batarya da alabilirim bu sayede.

En uygun fiyat; 570 TL http://www.ereyon.com.tr/urun/htc-desire-c-golf.aspx

Web sitesi; http://www.htc.com/tr/smartphones/htc-desire-c/

Genel özelliklere bakarsak;

- Android 4.0 işletim sistemi, HTC Sense v4.0 Arayüz
    - 3,5 inç LCD dokunmatik ekran (320 x 380 piksel çözünürlüklü)
    - 600MHz Qualcomm işlemci
    - 512MB RAM
    - 4GB dahili depolama alanı, microSD kart girişi
    - 5MP arka kamera
    - Wi-Fi a/b/g/n ve Bluetooth v4.0 A2DP bağlantı

Sizden ricam;

* Merak ettiğim bu BlackBerry 'de bulunan push-mail özelliği bu üründe de var mıdır ? Bu özelliğe ait bilgi bulamadım.
    * Ürün hakkında yorumlarınızı esirgemeyin lütfen.

Şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için, iyi forumlar dilerim.

Bende aynısı var, çok güzel ve kullanışlı bir telefon, kulanımıda kolay ve de BeatsAudio onu daha mükemmel hale getiriyor... Bence sade, asil ve şık bir telefon. Kesinlikle tavsiye ederim. sahibinden.com ' da var 600 TL'ye. İnş. yardımcı olmuşumdur..

Merhaba,
    Bende yeni kullanmaya başladım.Depolama için ayrılan alan 0.95 gb olarak geçiyor yani 4 değil 1 gb.Kalan 3 gb kendi sistemi için mi acaba?
    Birde NFC yi uygulamalarda ve ayarlarda bulamadım siz biliyormusunuz?

• Ben başlangıç seviye telefonu olarak tavsiye ederim. 2 yıl önce kendime ilk HTC wildfire aldım . Geçen sene kendime HTC sensation alıp wildfire ı eşime verdim. 5-10 gün önce telefonu kaldırıma düşürdü ve ekran camı kırıldı. Ancak telefon dokunmatiği ve ekranı mükemmelen çalışıyor. Yine de kırık camlı telefonla gezmesine razı olmadım. Uygun fiyatlı telefon ararken HTC Desire C yi Bimeks webe özel 549 TL (6 taksit) görünce hemen aldım siyahını (gönderi dahil 555 TL oldu).Eşim kullanıyor.
    Wildfireı 700e almıştık daha üst specli bunu 555 e almış olmak fiyatın ne kadar makul olduğunu düşündürüyor.
    Karşılaştırmayı 2 yıl önceki giriş seviye telefonu olan wildfire a göre yapıyorum.
    - Cihazın ekran çözünürlüğü daha iyi. Bu da daha güzel görüntü demek.
    - Cihaz daha hızlı
    - Cihaz çok daha stabil.
    - Batarya farkedilir derecede daha performanslı
    - Kırmızı renkli beats audio ve kamera çerçevesi daha şık duruyor.

Eksiler:
    - 4 GBa kadar hafıza demişler ama 0.96 çıkıyor. Sense ve ICS demek ki 3 GB yer tutuyor. Kart olmadığı için bluetoothla gelen dosyaları almıyor. Mecburen kart almak zorunda kaldım (4 GB) .
    - Elde bıraktığı his azıcık daha kalitesiz gibi (sübjektif bir his başkası farklı düşünebilir)
    - Kullanım kitapçığı bile koymamışlar her şey bana göster ve internet üzerinden . Kapağı açmakta bayağı zorlandım.
    - Kulaklık çok çok çok çok kötü . Beats audio logosu koyup bu kadar dandik kulaklık koymaları enteresan olmuş. Kulaklıkta şarkıları atlama düğmesi yok her seferinde telefonu açmak zorunda kalıyorsun.
    - Kamerada belirgin fark yok ama flaş olmaması çok kötü. Gerçekte flashlı da olsa 5 MP kamera iç mekanlarda ve karanlıkta da başarısız ama flash en azından elfeneri olarak işe yarıyordu
    - NFC ya da android beam bu cihazda yok. Her yerde var yazmışlar ama ilk bulan buraya yazsın (muhtemelen bişeyleri ayarladıktan sonra açılıyordur)

Sonuç olarak stabilite, batarya ömrü , hız ve ekranın kalitesi açısından gayet yeterli ve en alınabilir bir HTC cihazı. Bu arada HTC bundan sonra başka giriş seviye cihazı üretmeyecek .

Başka bir şey aklıma gelirse eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x-rayted -- 18 Eylül 2012; 13:13:48 >

• quote:

Orijinalden alıntı: InTime

Push-mail durumunu bilmiyorum ama eğer android kullanmak istiyorsan gayet iyi fiyata ve harika tasarıma sahip bu f/p ürününü kaçırma derim. Ayrıca htc kalitesi de sense 4.0 la kendini iyice hissettiriyor. Telefonda hiçbir kasılma vb. sorun yok. Son derece stabil.

Edit: Çözünürlük 320x480 olacak.

bir arkadaş, ''cihazı kullanan varsa yorum yapsın'' diyor cihazı satın almış kullanıcı yorumu yok denecek kadar az. fakat aynı arkadaş ''ben bu cihazı almak istiyorum'' diye sorunca. bir anda 20 tane uzman çıkıveriyor sahneye ve içlerinde bu cihazı hiç görmeyenler bile var; ve başlıyorlar kesmeye. yok efendim giriş seviyesiymiş, yok işlemci 600mhz imiş filanca programla falanca oyunu kaldıramazmış, yahu sen bu cihazı kullanmamışsın bile ne sallıyorsun. bu fiyata android 4.0 ve HTC alıyorsun. yok ben bunu almam diyorsan alabileceğin en yakın telefon için %50 fazla ödemen gerekiyor. ben bu cihazı kullanıyorum. 4gb dahili hafızasının 940mb size kalıyor push mail var e-postanız anında telefonunuzda. 3g devamlı açık, şarj 48 saat sorunsuz, şiddetle tavsiye ediyorum. sorusu olan yazsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: aselimden

quote:

Orijinalden alıntı: InTime

Push-mail durumunu bilmiyorum ama eğer android kullanmak istiyorsan gayet iyi fiyata ve harika tasarıma sahip bu f/p ürününü kaçırma derim. Ayrıca htc kalitesi de sense 4.0 la kendini iyice hissettiriyor. Telefonda hiçbir kasılma vb. sorun yok. Son derece stabil.

Edit: Çözünürlük 320x480 olacak.

bir arkadaş, ''cihazı kullanan varsa yorum yapsın'' diyor cihazı satın almış kullanıcı yorumu yok denecek kadar az. fakat aynı arkadaş ''ben bu cihazı almak istiyorum'' diye sorunca. bir anda 20 tane uzman çıkıveriyor sahneye ve içlerinde bu cihazı hiç görmeyenler bile var; ve başlıyorlar kesmeye. yok efendim giriş seviyesiymiş, yok işlemci 600mhz imiş filanca programla falanca oyunu kaldıramazmış, yahu sen bu cihazı kullanmamışsın bile ne sallıyorsun. bu fiyata android 4.0 ve HTC alıyorsun. yok ben bunu almam diyorsan alabileceğin en yakın telefon için %50 fazla ödemen gerekiyor. ben bu cihazı kullanıyorum. 4gb dahili hafızasının 940mb size kalıyor push mail var e-postanız anında telefonunuzda. 3g devamlı açık, şarj 48 saat sorunsuz, şiddetle tavsiye ediyorum. sorusu olan yazsın.

Cihazı 2 aydır kullanıyorum.

• 10 gün önce kliksada 549 tl (%10 worldpuanla) aldım. 499a gelmiş oldu. çok memnunun telefondan. konuşmamda yoğun, oyun oynamıyorum ama nete giriyorum 2 gün gidiyor şarjı. kasılma vs yok.
  • arkadaşımda var ve 1,5 ay içinde kullanmaktan sıkıldı . daha iyi modeller almalısın bence . paraya 1 kere kıy uzun kullan .
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreeege

arkadaşımda var ve 1,5 ay içinde kullanmaktan sıkıldı . daha iyi modeller almalısın bence . paraya 1 kere kıy uzun kullan .

tekrar yazıyorum, insanlar ciddi paralar verip bir telefon almak için kullanıcılardan yorum istiyor. bizzat denemediğiniz cihazlar için sallama yorum yapmayalım lütfen.
    ''eltim ve görümcem kullandılar ve sevmediler'' böyle birşey yok arkadaşlar.
    ''aldım kullandım beş para etmez'' veya ''aldım kullanıyorum fena değil' yorum budur.
  • beyaz olanı çok şık duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aselimden -- 20 Ekim 2012; 22:13:32 >
  • quote:

quote:

arkadaşımda var ve 1,5 ay içinde kullanmaktan sıkıldı . daha iyi modeller almalısın bence . paraya 1 kere kıy uzun kullan .

tekrar yazıyorum, insanlar ciddi paralar verip bir telefon almak için kullanıcılardan yorum istiyor. bizzat denemediğiniz cihazlar için sallama yorum yapmayalım lütfen.
    ''aldım kullandım beş para etmez'' veya ''aldım kullanıyorum fena değil' yorum budur.

birşeyi bilmeden atarlanmayın . 2 ay boyunca birlikte çalıştık birlikte kamp yaptık birlikte turnuvalara gittik . onun kadar telefonu bende kullandım . ona göre yazdık bizde .

• quote:

quote:

quote:

birşeyi bilmeden atarlanmayın . 2 ay boyunca birlikte çalıştık birlikte kamp yaptık birlikte turnuvalara gittik . onun kadar telefonu bende kullandım . ona göre yazdık bizde .

• Dostum ben bu cihazı yaklaşık olarak 1-1.5 aydır kullanıyorum şuan için memnunum. 600tl ye aldığım bu telefon fiyatına göre gayet iyi. tabi daha iyi deneyim yaşamak istiyorsan ve bütçen varsa herkes gibi bende daha iyi modellere yönelmeni isterim ama sadece bu fiyatlar diyorsan 600tl nin hakkını fazlasıyla veriyor, ben gayet memnunum. ha bu arada telefonda 4gb bellek diyorlar ona aldanma, kullanabildiğin 1gb, onun dışında tasarım olarak şık bir telefon yeterince dikkat çekiyor.
  • İki haftadır kullanıyorum, bu benim ilk android ve dokunmatik telefonum. Şu vakte kadar hep ucuz Nokia telefonlar kullandım, bu telefona geçince çağ atlamış gibi oldum. Aslında telefonu değiştirme niyetim yoktu ama bir arkadaş emektar nokia'nın ekranını kırınca kendime akıllı telefon alayım dedim.

Hız konusunda bir kıyaslama yapamayacağım ama bana yeterli geldi. Kimi zaman yavaşlamalar olabiliyor. ama onda da 5-6 tane aplikasyon çalışıyor oluyor. Taa 386dx döneminden beri bilgisayar kullandığım için yavaşlığı çok sorun etmedim ama açıkçası. Bu konuda toleransım yüksektir. aceleci biriyseniz muhtemelen daha iyi işlemcisi olan bir telefon sizi daha mutlu eder.

Telefonun boyutları gayet iyi, ekran hassaslığı falan güzel. Çok kullanımda şarjı birgün zor gidiyor. Özellikle ilk günler günde iki kez falan şarj etmem gerekti.

Ama ben memnunum telefondan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temren -- 24 Kasım 2012; 1:18:02 >
  • Bu telefonu en ucuz nerde bulabilirim sıfır olarak? bir de hotspot özelliği var mı acaba?

• Saturn'de 569'du ben aldığımda. Teknofiyat'a göre 550 liraya satan yerler varhttp://www.teknofiyat.com/?search=HTC+Desire+c

hotspot özelliği var. Aynı anda Smart tv, laptop ve başka bir android telefonu bağladım gayet de güzel iş gördü açıkçası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Temren -- 24 Kasım 2012; 4:30:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: robin scherbatsky

Bu telefonu en ucuz nerde bulabilirim sıfır olarak? bir de hotspot özelliği var mı acaba?

istanbul bilişimde 559, hızlı alda avealıya 510
  • @Temren, @19RDM teşekkür ederim cevaplarınız için

• bende tam samsung ace alacaktım arkadaşım onun yerine bu modeli al deyince aklım karıştı.
    ikisi de aynı fiyat peki ya hangisi ?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.