Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (972. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.875
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 970971972973974
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mumuay

Sharp olanda, ekrana yakından bakınca beyaz ekrandayken (Örneğin ayarlar menüsü ) panel çizgileri gözükmüyor mu? 3-4 tane sharp ekrana rastladım hepsi böyle. Sizde durum ne?

Bends gozukmuyor hocam. Ama sharp ekranim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    Bu kadar takma.

• 2 gün önce HTC 10'um kendi kendine kapandı ve bir daha açılmadı. Bir yere temas yok. Fotoğraf çektim ve cebime koydum bir kaç dakika sonra saate bakmak için çıkardığımda baktım kapalı. Şarj bitti sandım oysa %60lardaydi. Şarja taktım saatlerce ama tepki vermiyor cihaz. Servise verip, değişim ya da para iadesi isteyeceğim. ZTE Axon 7'e geçtim böylelikle.

• Tianma panel alınmayacak derecede mi? Yorumlar baya kötü de.

• denizci535 kullanıcısına yanıt
    Cihazınızın rengi ve fa6 ile başlayan kodu nedir hocam söyleyebilir misiniz lütfen?

• quote:

Orijinalden alıntı: vforfreedom

quote:

Orijinalden alıntı: CallOfTheWild

Sahibinden de avrupa bilişim diye biri satıyor. 1700 TL
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-htc-10-carbon-gray-pluskapali-kutu-plustakas-plustaksit-plusavrupa-bilisim-443306129/detay

Bu firmayı tanıyan varmı güvenilir midir.

CIHAZ 1 YIL HTC GLOBAL GARANTILIDIR yazmışlar. Ne demek neyi kapsıyor bilgisi olan var mı ?

Kimse cevap vermemiş hocam bende merak ettim bunu

Fiyat şahane gerçekten, fakat HTC 10 almak için artık geç olduğunu düşünüyorum, şimdi yeni htc çıktıya artık bunu rafa kaldırır HTC, yazılım güncelleme ve yazılım kaynaklı hatalar var ise onun düzeltilmesi hayal olur, bildiğimiz HTC işte, ama fiyat o kadar güzel ki insanın kafası karışıyor, aslında şu fiyat samsung s7 edge de de olması lazım, o hala çok yüksek fiyattan satılıyor.

• UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    Mobil bankacılık kullanıyorsanız güvenlik güncelleştirmelerine güvenmeniz büyük hata.

Ücretli ve firewall olan bir Antivirus kullanmanızı öneririm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son birkaç haftadır şu konuya yazılan içeriğin kalitesi çok düştü. Birçoğu sadece cihaza geçirmiş olmak için yazılıyor ilginç. Ben de güncelleme almadım, ben de tianma kullanıyorum ama yazılanları görünce yok artık olamaz herhalde diyorum.

Daha faydalı paylaşımların olduğu günler diliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    Bana şunu açıklarmısınız allah aşkına eskime nası oluyo. android versiyonu güncelleniyoda ne oluyo her güncelleme bi eskisini aratıyo sadece

Bi telefonu öldüren nedirki sonraki güncellemeyi almayıp perte çıkmamasımı.

taş gibi telefon vallahi
  • quote:

Bana şunu açıklarmısınız allah aşkına eskime nası oluyo. android versiyonu güncelleniyoda ne oluyo her güncelleme bi eskisini aratıyo sadece

taş gibi telefon vallahi

Size bu konuda sonuna kadar katılıyorum, her yeni güncelleme cihazın içine sıçıyor, sonra da düzeltme de olmuyor, burada sonuna kadar haklısınız.

Aslında benim anlatmak istediğim o değil, HTC biraz nankör, yeni cihaz çıkınca bir öncekini çok çabuk unutuyor.
    Evet HTC gerçekten taş gibi telefonlar yapıyor, ben hala A9 da bulduğum kasa kalitesini , hissiyatını hiçbir cihazda bulamadım.
    işte hocam neden eskisin yani. note 5 çıkalı 2 sene oldu hala takır takır gidiyo.. fiyatı iyi olsa düşünmeden htc 10 alır en az 3 senede kullanırım
  • quote:

işte hocam neden eskisin yani. note 5 çıkalı 2 sene oldu hala takır takır gidiyo.. fiyatı iyi olsa düşünmeden htc 10 alır en az 3 senede kullanırım

Eskiden kastım aslında HTC cihazları çok çabuk güncelliğini yitiriyor, nasıl anlatsam bilemedim.
    Şimdi iphone mesela, hala 5s çatır çatır ve iyi fiyata da satılıyor, marka değeri yüksek ve kolay kolay güncelliğini yitirmiyor.
    Ama HTC de marka değeri düşük, 1 senelik telefon sanki çok eski gibi izlenim bırakıyor. Uzun zaman kullanacak ve böyle şeyleri dert etmeyen, 2. el fiyatı düşünmeyen kişiler iyi seçenek olabilir, hatta dedim ya 1700 tl fiyat kafa karıştırıyor diye.

Bende senelerce htc kullandım, ama artık arayüzünden, sadeliğinden ve A9 da yaşadığım ram yönetim sıkıntısından dolayı değiştirdim telefonumu. Ama hala çok seviyorum htc yi o da ayrı bir konu.

hocam ben milletdeki güncelleme takıntısı anlamıyorum sadece size bişey demiyorum. noluyo 7.0 gelince ne olcak telefon uçucakmı ne zaman telefonuma bi güncelleme gelse mahvoldu.

Marka değeri açısından diyosunuz hocam siz i phone hariç hemen hemen her marka aynı anında düşüyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Insider

Son birkaç haftadır şu konuya yazılan içeriğin kalitesi çok düştü. Birçoğu sadece cihaza geçirmiş olmak için yazılıyor ilginç. Ben de güncelleme almadım, ben de tianma kullanıyorum ama yazılanları görünce yok artık olamaz herhalde diyorum.

Daha faydalı paylaşımların olduğu günler diliyorum.

Bende onu anlamıyorum fıstık gibi telefon millet bi kulp bulup saydırmaya yer arıyo burda yada şansına hatalı cihaz gelenler geliyor yazıyor dışardan bakanda sorun var almayalım diyor sonra. Tianma olayını da bi anlamadım. Bende de tianma var çok çok güzel 2k ekran renkler vs. ama forumdakilere baksan yerin dibine sokuyolar tianmayı ilginç.
    Eski kullanıcıları iyi bilir iphoneların başına ne geldiğini. 1 güncelleme ile kullanılmaz hale getirirler cihazı. Kazıklıyorlar ama iyi satıyorlar bravo

3
    3g
    3gs (bu cihaza çok üzülmüştüm)
    4
    4s
    5
    ... :)
  • Valla hocam yapılan yorumlardan sonra "ya Tianma panel çıkarsa?" diye düşünmeye başladım. Biri "çok güzel tianma falan farketmez 2k ekran vs." diyor diğeri "g2'den bile kötü 720p gibi duruyor." diyor. Hangisi doğru?

• quote:

Orijinalden alıntı: iöşt

arkadaşlar htc servis telefonu var mı ?
    http://www.htcturkiyeteknikservis.com/iletisim.php

burda bir numara var ama doğubank içinde mi yetkili servis ?

Ya ben kulaklığı bozdum yenisini almak isytirtıum ama bi türlü bulamadım kutudan çıkandan ...

Arkadaş neden satmıyorsun yenisini internetten filan ? Belli ki bozulacak zamanla...

garantisi varsa servis yenisiyle değiştiriyor. piyasada satılanlar genelde sahte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

taş gibi telefon vallahi

Size bu konuda sonuna kadar katılıyorum, her yeni güncelleme cihazın içine sıçıyor, sonra da düzeltme de olmuyor, burada sonuna kadar haklısınız.

Aslında benim anlatmak istediğim o değil, HTC biraz nankör, yeni cihaz çıkınca bir öncekini çok çabuk unutuyor.
    Evet HTC gerçekten taş gibi telefonlar yapıyor, ben hala A9 da bulduğum kasa kalitesini , hissiyatını hiçbir cihazda bulamadım.

HTC telefonlarına güncelleme vermeyi keseceği zaman verdiği en son güncellemenin sorunsuz olmasına çok dikkat eder, M7'den biliyorum hala tıkır tıkır çalışıyor benimki. Bildiğim kadarıyla M8'de de aynı oldu. A9 Nougot son versiyonda 10 ise O'nun son ve iyi versiyonunda güncelleme almayı bırakacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: walter61

Valla hocam yapılan yorumlardan sonra "ya Tianma panel çıkarsa?" diye düşünmeye başladım. Biri "çok güzel tianma falan farketmez 2k ekran vs." diyor diğeri "g2'den bile kötü 720p gibi duruyor." diyor. Hangisi doğru?

Benim ekranda Tianma, ben memnunum hatta son zamanlarda ekran parlaklığı arttı ve bana fazla gelmeye başladığı için %30-35 civarında kullanmaya başladım, güneş altında da ilk aldığım zamanlara göre daha iyi oldu. Yaklaşık 8 aydır kullanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercos

quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

quote:

taş gibi telefon vallahi

HTC telefonlarına güncelleme vermeyi keseceği zaman verdiği en son güncellemenin sorunsuz olmasına çok dikkat eder, M7'den biliyorum hala tıkır tıkır çalışıyor benimki. Bildiğim kadarıyla M8'de de aynı oldu. A9 Nougot son versiyonda 10 ise O'nun son ve iyi versiyonunda güncelleme almayı bırakacaktır.

Size katılmıyorum, 3.5 Sene htc onex + kullandım ve son verdiği güncelleme ile cihazı mahvetti, hatta o dönem internette satılık htc one x+ arayanlar güncellenmemiş cihaz arıyorlardı, kıymete binmişti cihazlarına güncelleme yüklemeyen kişilerin telefonları.

3.5 sene sonrasında HTC A9 a geçiş yaptım 10 aya aykın da A9 kullandım ama 7.0 güncellemesini alamadan sattım cihazı, ana konusunda hala aktifim ve girin bakın millet 7.0 güncellemesinden nasıl şikayetçi, 6.0 a nasıl döneriz diye uğraşıp duruyorlar,

Sanırım sizin ki istisna olmuş.

• 
Sayfa: önceki 970971972973974
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.