Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (973. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

quote:

Orijinalden alıntı: lawyer25

quote:

Orijinalden alıntı: Bayraktar42

bu telefon nasil 2k anlamiyorum ekran goruntusunun parlakligi felan 720p gibi duruyor net degil

belki yanlis dusunuyorum ama oyle geldi bana 10 tane karsilastirma videosu izledim hepsinde diger telefona bakarak cok kalitesiz gorunuyor lg g2 kullaniyorum su an bakiyorum soyle lg g2 nin ekran kalitesi netligi felan daha ustun gibi niye guldunuz siz

kesinlikle haklısınız hocam; aynı düşünüyorum sizinle bu ekran meselesinde. ifade ediş biçiminiz çok hoşuma gitti; ona güldüm :)))

• zevklere ve renklere saygı duyarım; duymaya çalışırım. ancak şu linkini verdiğim videonun https://www.youtube.com/watch?v=LZlNy2ApF6Q 4:00-5:35 dakikaları arasında iki ekran tipi karşılaştırılmış gayet anlaşılır bir şekilde. sonuç açık seçik ortada aslında. yalnız burda biz kullanıcılara düşen sahip olduğumuz cihazı göklere çıkarmak değil; aksine bir hilesi hurdası varsa yerin dibine sokmaktır. tianmayı beğenmek yerine htc yi şikayet yağmuruna tutmaktır yapmamız gereken. neden iki farklı ekran kullandın eyy htc! ve bu iki ekran arasında bariz fark var. bu tam anlamıyla rezalettir bana göre. bu olayın benzerini de samsung kamera sensörlerinde yapıyor mesela; sony-isocell gibi.... alayı çakal bunların...
    uzun lafın kısası eleştirelim arkadaşlar. dünyanın parasını verip neden daha niteliksiz bi ekrana sahip olalım ki? o yüzden burda kimse markayı savunmaya kalkmasın; htc kimsenin babasının şirketi değil. bırakın insanlar kendilerini huzursuz eden noktaları belirtsinler...https://www.youtube.com/watch?v=LZlNy2ApF6Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyer25 -- 30 Mayıs 2017; 13:9:46 >

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    Hocam ekran parlaklığı dışında farkı var mı sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sercos kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Ne çıkarsa bahtıma o zaman.

• quote:

zevklere ve renklere saygı duyarım; duymaya çalışırım. ancak şu linkini verdiğim videonun https://www.youtube.com/watch?v=LZlNy2ApF6Q 4:00-5:35 dakikaları arasında iki ekran tipi karşılaştırılmış gayet anlaşılır bir şekilde. sonuç açık seçik ortada aslında. yalnız burda biz kullanıcılara düşen sahip olduğumuz cihazı göklere çıkarmak değil; aksine bir hilesi hurdası varsa yerin dibine sokmaktır. tianmayı beğenmek yerine htc yi şikayet yağmuruna tutmaktır yapmamız gereken. neden iki farklı ekran kullandın eyy htc! ve bu iki ekran arasında bariz fark var. bu tam anlamıyla rezalettir bana göre. bu olayın benzerini de samsung kamera sensörlerinde yapıyor mesela; sony-isocell gibi.... alayı çakal bunların...
    uzun lafın kısası eleştirelim arkadaşlar. dünyanın parasını verip neden daha niteliksiz bi ekrana sahip olalım ki? o yüzden burda kimse markayı savunmaya kalkmasın; htc kimsenin babasının şirketi değil. bırakın insanlar kendilerini huzursuz eden noktaları belirtsinler...https://www.youtube.com/watch?v=LZlNy2ApF6Q

Hocam gönderdiğin videodaki telefonda bozukluk olabilir mi? sen çıplak gözle hiç sharp tianma yanyana getirip baktın mı? Ben mesela tianma kullanıyorum son derece memnunum ekran gayet parlak bundan iyisi ne olabilir diyorum. Parlaklık sonda kılıfsız kullanırım hep telefonları bende mi sorun bilmiyorum siz ekran ışığını kısıp ondan sonra mı tianma kısık ışığı diyosunuz anlamıyorum. En sonunda forumdan biriyle gel yanyana bakalım telefonlara diyecem neymiş bu sharp farklılığı. Kısacası tianma ekran kullanıyorum parlak ve memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

quote:

zevklere ve renklere saygı duyarım; duymaya çalışırım. ancak şu linkini verdiğim videonun https://www.youtube.com/watch?v=LZlNy2ApF6Q 4:00-5:35 dakikaları arasında iki ekran tipi karşılaştırılmış gayet anlaşılır bir şekilde. sonuç açık seçik ortada aslında. yalnız burda biz kullanıcılara düşen sahip olduğumuz cihazı göklere çıkarmak değil; aksine bir hilesi hurdası varsa yerin dibine sokmaktır. tianmayı beğenmek yerine htc yi şikayet yağmuruna tutmaktır yapmamız gereken. neden iki farklı ekran kullandın eyy htc! ve bu iki ekran arasında bariz fark var. bu tam anlamıyla rezalettir bana göre. bu olayın benzerini de samsung kamera sensörlerinde yapıyor mesela; sony-isocell gibi.... alayı çakal bunların...

Hocam gönderdiğin videodaki telefonda bozukluk olabilir mi? sen çıplak gözle hiç sharp tianma yanyana getirip baktın mı? Ben mesela tianma kullanıyorum son derece memnunum ekran gayet parlak bundan iyisi ne olabilir diyorum. Parlaklık sonda kılıfsız kullanırım hep telefonları bende mi sorun bilmiyorum siz ekran ışığını kısıp ondan sonra mı tianma kısık ışığı diyosunuz anlamıyorum. En sonunda forumdan biriyle gel yanyana bakalım telefonlara diyecem neymiş bu sharp farklılığı. Kısacası tianma ekran kullanıyorum parlak ve memnunum.

şu an elimdeki üçüncü htc 10 um. diğer ikisi tianmaydı. bizzat yanyana baktım her iki ekrana da. başkalarının yaptığı testi size örnek olsun diye gösterdim. yoksa ben göreceğimi gördüm zaten :)

• quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

quote:

yalnız şunu da belirteyim; sharp da çok matah bişey değil yani; ama tianmaya göre daha tercih edilesi sadece. htc 10 un ekranı genel olarak panel farketmeksizin yetersiz bence; amiral gemi seviyesinde bi ekranı yok malesef...

• Benim ekran tianma kılıfı çıkardığından beri telefonun ekranı Super geldi bana. S6 edgeden bile iyi

• lawyer25 kullanıcısına yanıt
    benim ekranım da tianma ancak beyaz renk bu videodaki gibi değil.

Bendeki ekran bu videodaki sharp ekrana benzer sıcaklıkta beyaz gösteriyor.

Bu videodaki cihazlarda renk sorunu da olabilir, emin değilim.
  • bence HTC 10'un ekranı gayet yeterli hatta çok iyi ve tianma panel. gözlük yoksa gözümde güneş altında da gayet iyi görünüyor.

• Tianmayı beğenen bitek ben diilmişim demekki sevindim :)
  • Gözümüz aydın millet, Almanya da güncelleme yayınlanmış 656 mb kaldı boyutunda. Pil düzelir artık herhalde.

• selam arkadaşlar
    htc 10 kullanıcısıyım
    benim sorum şu olacak
    neden resimdeki gibi htc 10 da facebook,whatsap,twetter gibi uygulama simgesi ustunde bildirim sayisi gelmiyor
    yanıtlarsanız çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hepkartal

selam arkadaşlar
    htc 10 kullanıcısıyım
    benim sorum şu olacak
    neden resimdeki gibi htc 10 da facebook,whatsap,twetter gibi uygulama simgesi ustunde bildirim sayisi gelmiyor
    yanıtlarsanız çok sevinirim

• quote:

Katılıyorum hocam. Bende sorunları dile getirince eleştiriliyorum. Adamlar iki ayrı marka kullanmış onu geçtik her tianma bile aynı değil. Sercos arkadaşımızdı galiba bir süre sonra ekran parlaklığı düzeldi demiş. 8 ay gibi bir süreden bahsetmiş. Ben cihazı alıp birde aylarca rengi açılsın diyemi bekleyeceğim. Ben sadece Htc ye değil hangi cihazda sıkıntı varsa ona giydiririm. Ben bu cihazı aldım 3. gün boyası attı. Wifi desen vasat. Yani kronik problemli cihaz denk geldi. Adam diyor ki iphone 7 dede mat siyah boya atıyor olabilir diyor. Yani iphonede boya atarsa htc nin boya atması sorun değil demek. Kardeşim yıllardır alüminyum kasa cihaz üretiyorsun böyle rezillik olmaz. Wifi çekmeme sorunu Htc one x zamanında vardı halen var. Pilin hali ortada. Servise gönder diyor. Garanti yok ama olsa da göndermezdim zira bir yeri onarıp üç yeri bozuyorlar. Güzel yönlerini dile getirince kimse hmmm öyle hocam demedi ama sıkıntıları dile getirince sırf kendilerinde sorunsuz cihaz sahibi diye bizi eleştiriyor. Bize bol gelen size neden dar geliyor.

Saygılar.

• S.a beyler bir htc fani olarak htc den sogudum 9 aydir kullandigim 10 u sıkıldigim icin deistireyim dedim kimse teklif bile vermiyo takas dusunmuyo sahibinden letgo facede izmir ikinci el telefon gurubu var 1 aydir kimse teklif vermedi bir cok cihaza takas teklif ettim kabul gormedi hatta telefoncu olanlar bile htc isine girmiyoruz diyo cihaz elimde patladi elden satamiyorum. Telefondan menmunum ama sıkınti yok ama elimde kaldi mecbur kullancam ama bir daha htc ye para vermem bu arada desire s . M7 m8 ve 10 kullandim hastalikti bende htc ama sirketin politikalari iyilestirdi artik benim icin htc bitti. Samsama mahkum edecek birdaha tel alirsam ayfon hic kullanmadim hicte sevmezdim ona bile razi gelcem gibi sakin samsam fani falan dusunmeyin bir cok kisiye htc telefon aldirmisimdir. Ama artik tovbe ettirdi beni.

• Sizce haksizmiyim

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bunlarda kanit

• quote:

Orijinalden alıntı: bfsm04

Sizce haksizmiyim

Al sat yapıyorsanız sık sık htc zarar ettirir, bulasmayacaksınız. Uzun ömürlü kullanım için tercih edilmeli htc...

• 
Sayfa: önceki 971972973974975
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.