Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (664. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tamam hocam birdaha öyle yapayım
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    S7 sarımtırak ve normalden fazla keskin, düzeltseler çok daha iyi bir kamera olur.
  • sercos kullanıcısına yanıt
    Erken kalkan güncelleme alır 😁

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kapalı kutu htc 10 olan atan varsa ulaşsın
  • lansker kullanıcısına yanıt
    Google-da sar degeri zararlarini oku o zaman anlarsin ne oldugunu...Bende htc 10 almak istiyorum ve benim icin en onemli seylerden biri sar degeri.onun icin sirf bu konunun uzerinde durdum
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Hocam eline sağlık güzel kareler karşılaştırma için

Şahsi düşüncelerim

S7 ile çekilenler malum keskinliği biraz fazla uyguluyor resimlere bazı yerde de beyaz ayarını iyi ayarlıyamıyo kimi yerde sarı kimi yerde de biraz beyaza kaçmışş bide renkler biraz olduğundan daha abartı gördüğüm kadarıyla başka bi sıkıntı görmedim

htc 10 ise beyaz ayarı genelde doğru uyguluyor renkler gerçekçi kesinlik iyi seviyede ama bazı yerlerde biraz keskin olsa diyo insan bide köşelerde biraz lensten dolayı bulanıklıklar gördüm başka bi sıkıntı yok

Genel olarak iki cihazda iyi iş çıkarmış tabi Manuel modda daha iyisi olacaktır bu resimlerin

Yeni karşılaştırmalar bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Burak** kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler slm.. zenfone 5 öldü yaşasın htc 10 ..

da işte telefon yurtdışından geldi,10 dil var türkçe yok ..!

yazıldıysa geçmiş sayfalarda özür dilerim..

ne yapabilirimm root filna yapmadan..Telefon 1 saat oldu geleli ..şunu denedim olmadı

http://www.anatoliamed.com/htc-android-telefonlarin-turkce-sistem-dili-sorunu-cozuldu/
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    Hakan hocam yeri değil ama xz kullanıyordunuz sanırım. Tavsiye eder misiniz?

• iöşt İ kullanıcısına yanıt
    Sim kartı takın, cihazı sıfırlayıp açın. Türkçe gelecektir. Orjinal Türkiye cihazı var. Biz de de öyle oluyor her nedense

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba 1 haftadır HTC 10 kullanıyorum herşey iyi ama 4k video çekimi yaptıktan sonra kaydetme olay uzun sürüyor. Hafıza kartını dahili hafıza olarak biçimlendirdim ondan olabilirmi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: bicer79

Hocam Zte axon 7 neden iade ettiniz ben hala htc 10 ile Zte axon 7 arasındayım

Ben de aynı durumdayım ve 3 yıllık telefonum bugün çöktü, yeniden rom flashlayıp yaşama döndürdüm ama her an yolda bırakabilecekmiş gibi bakıyor
  • guvenkoca G kullanıcısına yanıt
    Kart yavaşsa yapabilir, U3 mü?

• U1 bendeki. Samsung evo plus 64 gb almayı düşünüyorum iş görürmü kullanan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi guvenkoca -- 16 Kasım 2016; 23:10:31 >
  • guvenkoca G kullanıcısına yanıt
    4k için yavaş, kare atlama vs bile yapabilir. HD için uygun. Ben Sandisk extreme pro kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercos -- 16 Kasım 2016; 23:16:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercos

Bir tavsiyede daha bulunayım, madem manual ayar kullanabiliyorsunuz, gece çekimlerini raw yapıp Snapseed ya da Photosop expres ile işleyin, detay farkını hemen görürsünüz. HTC 10 gibi raw çeken kamera çok az.

Photoshop Express çok iyi. Ücretsiz olarak mail adresiniz ile uygulamaya giriş yaparsanız pro özelliklerin bazıları da açılıyor. Özellikle de yüksek iso dan dolayı oluşan grenleri kaldırmak için parazit azaltma ve sis kaldırma özellikleri ile 800 iso da 0 gren çok iyi oluyor. Kesinlikle denemenizi tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

quote:

Orijinalden alıntı: sercos

Bir tavsiyede daha bulunayım, madem manual ayar kullanabiliyorsunuz, gece çekimlerini raw yapıp Snapseed ya da Photosop expres ile işleyin, detay farkını hemen görürsünüz. HTC 10 gibi raw çeken kamera çok az.

Evet teknosyir de murat gamsız da htc 10 un raw ını övmüştü ama pek kullanamıyorum hocam:) yinede teşekkürler

fotoğraf ile ilgileniyorsanız Raw formatını kesinlikle kullanmanızı tavsiye ederim. Telefonda göremezsiniz belki ama pc de çok net farkediliyor jpeg ile aradaki fark
  • Bu arada ben de G4'ten sıkıldım artık. Satıp HTC 10 almanın vakti geldi. Şu an 30 tl fatura ödüyorum vodafone hattıma ve bu gün gidip sordum 35 tl tarife ile birlikte ayda 105 tl faturaya ek alabiliyorum. 24 ayda 2520 tl oluyor. HB'da 2399 tl zaten. Bana mantıklı geldi. Siz ne diyorsunuz alınır mı?

Aslında ikinci el almayı düşünüyordum ama G4'ü satıp üstüne de 1000 lira daha koymam gerekiyor. Bu şu an pek mümkün değil o yüzden
  • BomberMAn_01 kullanıcısına yanıt
    24 ay için fiyat iyi.

• BomberMAn_01 kullanıcısına yanıt
    Madem raw çekimi bu kadar sık kullanıyorsunuz, mutlaka lightroom kulanın, başlarda kullanması zor gelebilir ama alıştıkça fotoğraflar profesyonel ellerden çıkmış gibi duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 662663664665666
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.