Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (660. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TekilBey

Benim aukey şarj aleti düştü ucu egildi :) onun yerine şarj aleti alcam HTC 10 için orjinal HTC 10 şarj aleti ya da m9 ve m8 şarj aleti bulamadım bu ürün nasıldır hızlı şarj olmasını istemiyorum kaliteli midir bunu alsam mı acaba başka önerisi olan var mı acil?http://www.mediamarkt.com.tr/tr/category/_%C5%9Farj-cihazlar%C4%B1-465614.html?searchParams=&sort=&view=&page=2

Sony i kastediyorsaniz oneririm kesinlikle kalitelidir. Ben arkadasim icin aldim. Hepsiburadadan alin neredeyse yari fiyati medimarkt her zaman kaziktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bicer79

Hocam telefon düşük ışıkta makro çekimleri nasıl
    Cihazdan genel anlamda memnunmusunuz size göre artı ve eksileri nelerdir

hocam çokda kapsamlı deneyimleme şansım olmadı,ama düşük ışık performansı s7 edge göre geride kalıyor.Ama ayrıntı verme noktasında daha başarılı.S7 edge de çok keskinleştirme var,şöyle ki;mesela bir çim sahayı çektikten sonra zoom yaptığımda aşırı keskinlik yüzünden çimlerin yapısı bozuluyor veya birinin yüz resmini çekiyorum keskinlik yüzünden doğal olmuyor;gözenekler bile belli oluyor okadarı fazla bence...Videoda isoyu ayarlayabildiğim için floresan ışık altında daha temiz görüntüler elde edbiliyorum s7 edge ile.Htc de 1080p videoda 60 fps ayarı yok ayrıca s7 edge de 40 isoya kadar inerken htc 10 da 100 isoya iniyor.
    pil olarak s7 edge den geri kalıyor doğal olarak,bugün 24 saat kullanım sonunda 4.30 saat ekran süresi verdi %16 ya kadar bu s7 edge de 2 günlük kullanım sonucudur. Malzeme kalitesi ve ses deneyimi htc 10 da önde,telefon içindeki hayatı kolaylaştıran uygulama ve özellikler bakımından s7 edge önde;en basit örnek s7 edge in kendi internet tarayıcısı şimdiye kadar kullandığım en stabil tarayıcı ve kendi albüm uygulaması çok iyi...Ama htc 10 da illa ki başka uygulama kurmak gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: 44 plaka

s7 edge ve htc10 ikiside pro mod 100 isoda çekildi
    ilk fotğralar s7 edge

Bu kadar fark imkansız. bariz s7 için çekilmiş fotolar

• Dexter Morgan kullanıcısına yanıt
    Neden öyle birşey yapayım? Üsteki yorumumu okusaydın htc 10 un kamerasını bependiğimi bilirdin

• quote:

Orijinalden alıntı: clb12

quote:

Benim aukey şarj aleti düştü ucu egildi :) onun yerine şarj aleti alcam HTC 10 için orjinal HTC 10 şarj aleti ya da m9 ve m8 şarj aleti bulamadım bu ürün nasıldır hızlı şarj olmasını istemiyorum kaliteli midir bunu alsam mı acaba başka önerisi olan var mı acil?http://www.mediamarkt.com.tr/tr/category/_%C5%9Farj-cihazlar%C4%B1-465614.html?searchParams=&sort=&view=&page=2

Sony i kastediyorsaniz oneririm kesinlikle kalitelidir. Ben arkadasim icin aldim. Hepsiburadadan alin neredeyse yari fiyati medimarkt her zaman kaziktir.

Dün j7 şarj aleti ile ettim şarj aleti ve usb typce kablosu yanıyordu resmen o kadar ısındı bunda da aynı sorun olur mu? Aukey şarj aletim düştü girişi yamuldu bizde ısıtıp eriterek düzelttik çalışıyor fakat girişi sim siyah oldu ateşten korkuyorum bi şey olcak diye o yüzden alcam şarj aleti bir de hepsi burada orijinal ürün mu satıyor?

• TekilBey kullanıcısına yanıt
    Sizin cihazın şarj devresinde bir sorun olmasın, ben orjinal hızlı şarj, araç hızlı şarj ve M7 normal şarj ile şarj ediyorum anormal bir ısınma yok.
  • 44 plaka kullanıcısına yanıt
    hocam onceliklle karsilartirma ornekleri icin tesekkurler

akil vermek degil amacim yanlis anlasilmasin yardimci olmak isterim ki daha iyi ve dengelei karsilastirmalar olsun

manuel mod butun ayarlarin kullanici tarafindan yapilmasi gereken bir mod oyuzden ortamdaki isiga gore burun ayarlarin tek tek yapilmasi gerek

evet aydinlik ortamda isoyu yukseltmeye gerek yoktur endusukte tutulur ama kapali bi ortamda ampul isigi gun isigi kadar aydinlatmaya bilir iki cihazin kamera arasinda ufak farkliliklar var s7 f1,7 htc 10 ise f1.8 genis diyafram sayesinde htc10 dan bir tik daha iyi isik aliyor olmasi htc 10 ise daha buyuk senor (1/2.3)inc ve buyuk pixel boyutuna (1.55m) sahip olmasi s7 ise sensor(1/2.6)inc pixe boyutuysa (1.4m)bu ufak farkliklar cekmis oldugunuz resimlerdeki gibi fark yaratabiliyor manuel modun bana gore anlami ortama gore en iyi ayari yapip en iyi kareyi cekmektir

uzun sure lumia 1020 kullanmis birisiyim oradan edindigim deneyim cok baskaydi oto mod cok nadir kullanirdim
    ornek resimlere profilimden bakabilirsiniz bu arada

cekmis oldugunuz resimlere ben ayarlamis olsaydim su sekilde yapardim

isoyu 100 ile 400 arasi bir deger verirdim

wb ayarini florasan veya beyaz isik ise ortam biraz sicak ton ayarlardim oda bulutlu veya gunesli yapabilirdim durum tam tersiyse ona gore tersini dusunebilirsiniz

ve en onemlisi shutter hizi aydinliksa ortam denklansorun isigi hizli kesmesi gerek oyuzden bu sure 1/100-10 arasi degisebilir ama karanliksa bu sureyi saniyelere vurmamiz gerek oyuzden de 2sn veya 4 sn arasi verebiliriz eger bu sureyi uzattinginda sn cinsinden mumkun oldugunca telefonu sabit tutman gerek bunu unutma

poz telafiside eger tes isikta bir resim cekiyorsaniz + - deger vererek isigi dengelebilirsiniz

sunuda belirtim ortama gore hersey degisir ben kafamdan tahmin ederek verdim bu degerleri sende deneyerek bu degerleri resim uzerinde gorebilirsin manuel moddda ayarlari deniyerek en iyi sunucu elde edebilirsin bunun icin bol bol resim cekmek gererek

biraz uzattim ama kusuruma bakmayin umarim biraz olsun yardimci olup bilgi verebilmisimdir

bende yakin bir zamanda htc10 almayi dusunuyorum bakalim yeni karsilastirmalarinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak** -- 14 Kasım 2016; 13:10:43 >

• Android 7.0 Avrupa ülkelerinde Kasım sonu Aralık başı gibi dağıtılmaya başlanacakmış.

https://twitter.com/LlabTooFeR/status/798103032567398400
  • emirsavas kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam. Ses açıp kapama bile yokken hesap makinesi, fener falan ne kadar gereksiz olmuş o bildirim ekranında :)

Bu arada benim telefonda 1.95.401.4 yazılım sürümü mevcut ve yeni uygulama bulamıyor. Fakat forumlarda gördüğüm kadarıyla daha yüksek sürümler mevcut. Neden güncelleme alamıyor olabilirim acaba?
  • sercos kullanıcısına yanıt
    Benden çok yaşayacaksın 😀😀😀

Hadi yine iyisiniz keretalar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar kuzey ıraktan htc 10 buldum 450 dolara + pasaport parası. Sizce almalımıyım ? Güncelleme olayları nası olur. Eğer güncelleme gelmezse kendim güncelleme yapabilirmiyim ? Mesela türkiyeye gelen güncellemeyi kurabilirmiyim kolay bir şekilde ? Ayrıca gold rengide varmış. Asıl siyah istiyodum ön tarafı kötü durduğu için ama siyahta ta boya atması olabilir. Gönlümdede gold yatıyor. Sizce hangisini tercih etmeliyim
  • Burak** kullanıcısına yanıt
    Hocam estağfurullah... Böyle faydalı bilgileri paylaltığınız için teşekkürler. Dediklerinizi yapmaya çalışacağım

• bravado13 kullanıcısına yanıt
    Sizdeki en son sürüm, bölgelere göre yazılım numarası değişebiliyor.
  • sercos kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler.

İlk kez HTC kullandığım için bir soru soracağım ama belki saçma bir soru olacak kusura bakmayın. Telefonu ben clone imei'li şekilde aldım. Yani anladığım kadarıyla S-Off yaparak bootloader'ı devre dışı bırakarak emei tanıtılmış. Şimdi recovery mode'da açtığım zaman wipe menüleri çıkmıyor. Telefonu nasıl wipe yapabilirim acaba? Bir de telefonu fabrika ayarlarına falan döndürünce emei durumu orjinal haline mi döner acaba?
  • free4zone1 F kullanıcısına yanıt
    Hocam bende bir iki haftaya Kuzey Irak'tan HTC 10 alacagim. Su ana kadar Kuzey Irak'tan HTC One M8 ve HTC One M9 alip kullandim. Pasaport ile de kaydettirmedim, IMEI caktirdim. Guncelleme konusunda hic bir sikinti olmadi, olmaz da. Tabii lutfen sayet IMEI caktiracaksaniz siz de iyi bir yerden yapin. Pasaport ile kaydettirecegim diyorsaniz da hic ama hic sikinti olmaz. Gule gule kullanin, hayirli olsun ;)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • free4zone1 F kullanıcısına yanıt
    Renk konusuna gelecek olursak bunu siz en iyi bilirsiniz. Zevkiniz hangisine uygunsa onu alin ;) Ben siyahtan yani kursun griden yanayim onu alacagim sanirim :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lansker

Benden çok yaşayacaksın &#128512;&#128512;&#128512;

Hadi yine iyisiniz keretalar

Nihayet.

• bravado13 kullanıcısına yanıt
    Fabrika ayarlarına döndürünce atılan imei numarası değişmez, wipe cache için videoya bakın. HTC 10'da anormal bir şey olmadıkça wipe cache yapmaya ihtiyacınız olacağını sanmıyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: clb12

quote:

Dün j7 şarj aleti ile ettim şarj aleti ve usb typce kablosu yanıyordu resmen o kadar ısındı bunda da aynı sorun olur mu? Aukey şarj aletim düştü girişi yamuldu bizde ısıtıp eriterek düzelttik çalışıyor fakat girişi sim siyah oldu ateşten korkuyorum bi şey olcak diye o yüzden alcam şarj aleti bir de hepsi burada orijinal ürün mu satıyor?

evet hocam orijinal ürün. zaten diyelim ki sıkıntı oldu uzaktan satış sözleşmesi var internetten alışveriş yaparken 14 gün içinde iade almak zorundalar müşteri sorun yaşarsa. Samsungun hızlı şarj aletini kullandım iyidi hızlı şarj konusunda ancak birincisi çok ısınıyor korkutucu derecede samsungun bu konudaki sabıkası malum. ikincisi 10 tl lik şarj aletleri gibi ses çıkartıp duruyordu sinir oldum iade ettim. Sony kalitedir telefonlarında eskisi gibi değil ama diğer aksesuarlarda iyidir. Amazonda da bir çok ürün var ucuza kaliteli şarj aletleri bulabilirsiniz. qc 3.0 uyumlu olanlardan alabilirsiniz sıkıntı olmaz hepsi aynı voltaj değerlerine sahip zaten.

• S7 kullanıcısı olarak bu telefonun hayranıyım

Önceden desire s kullanıyordum onun ses kalitesi bile s7den hoş geliyor acaba htc 10 nasıldır kim bilir

• 
Sayfa: önceki 658659660661662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.