Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Spigen neo hybrid kılıfı çok beğendim, sağlam ve güvenli görünüyor, umarım Türkiye'ye gelir ben de almak istiyorum.
    Ben şimdilik Kadıköy'den silikon kılıf ve ekran filmi aldım. Ekran filmi başka bir telefon içindi keserek kullandım, şimdilik idare eder beni. Hiç koruma olmamasındansa 15 TL ye en azından ufak çiziklerden korumuş olur. Fikri vermesi için foto ekliyorum.

Bundan önceki telim Asus zenfone 2 Laser di, pil kullanımı çok azdı ve hiç ısınmıyordu. HTC 10 u 4 gündür kullanıyorum. Geceleri %12 civarı şarj yiyor, eski telefonumda bu oran 1-3 falandı. Android 6 ilk defa kullanıyorum, pil ayarlarını tam kavrayamadım. Doze modu diye bir özellik gelmiş biraz araştırdım ama playstore dan indirin root gerekir falan yazıyor. Doze modu 6.0 ın içine entegre edilmiş olarak gelmiyor mu?

Eski telefonda uygulamalar için başlangıçta otomatik yüklensin veya yüklenmesin diye seçenek mevcuttu, çoğu uygulamayı yüklenmesin diye ayarlamıştım, gerekirse açıyor, işim bitince de hafızayı boşaltıyordum, gereksiz pil harcamıyorlardı, htc de o ayarları da bulamadım.

Boost diye bir bölüm var ama çalıştırınca hafızayı boşaltmıyor, ben ayarlarını beceremedim. Bilen bir arkadaş tavsiye verirse sevinirim.
    Şimdilik gece şarjı korumak için üstün güç tasarrufu moduna alıp öyle yatıcam aklıma gelen tek çözüm bu...

Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★★★★ HTC 10 Kulübü ★★★★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• dead_game kullanıcısına yanıt
    Buyrun hocam
    Bu mesaja eklenen görseller:

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Htc 10 un kulaklığını iyi bir müzik kulağı olan bir arkadaş yorumlayabilir mi ?

• lansker kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözdüm teşekkürlerteşekkürler.

• merhaba,ios kullanıcısıyım ve ilk kez android e geçmeyi düşünüyorum,haliyle kafamda deli sprular,bakabilirseniz sevinirim
    1. Daha önce android kullananlardan (öz. Samsung) tel in çok hızlı şişme yaptığı ve takıldığını duydum,htc için bu durum nasıldır?
    2. Herhangi bir güncelleme geldiğinde bunun htc ye uyarlanması ort ne kadar zaman alıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: mentalform

Htc 10 un kulaklığını iyi bir müzik kulağı olan bir arkadaş yorumlayabilir mi ?

Bir müzik öğretmeni olarak sorunu cevaplayabilirim sanırım Kulaklık kesinlikle piyasadaki kulaklıklardan epey üst seviyede bir kulaklık, diğer telefonlardaki gibi sağa sola atmaya kıyamazsınız. Ben in-ear kullanmayı seven biri değilim pek haz etmiyorum daha çok earbuds veya over ear tarzı kullanıyorum.

Kulaklığa gelirsek benim kulağım rahatsız olduğu için çok fazla derine sokamıyorum kulaklığı ama ona rağmen basslar çok iyi. Dinlediğim bazı şarkılarda tizlerde patlamalar oluyordu ama bu şarkıdan kaynaklı mı ekolayzer sorunu mu bilemedim. Ama şunu da söylemeliyim ki kulaklığın hakkını verecek flac. formatında müzik dinlemedim daha hiç, kulaklığı takıp ilk dinlediğiniz şarkıda kaliteyi alabilirsiniz. Klasik müziklerde çok temiz bir ses alıyorsunuz, pop müzikte de gayet dengeli ama heavy metal falan dinlemedim. Kısacası dedikodusu dönen "piyasa fiyatı 250TL" olayı gerçekten doğru, hakkını veriyor.

• mentalform M kullanıcısına yanıt
    Razer hammerhead pro kulaklik kullanan birisi olarak htcnin kulakligi gayet basarili. Ben bass agirlikli ve 7.1 destekli kulaklik kullandigim icin htcnin kulakligini buna gore karsilastirdim. Cok berrak dogal ses veriyor zaten son seste takmaniz mumkun degil ancak sesler bana tizmis gibi geliyor. Belki size oyle gelmez dedigim gibi kulladigim kulakliktan dolayi bassa alistigim icin oyle gelmistir.Hi-res hakkini veriyor diye dusunuyorm ki htc gecmisten beri hep iyi kulaklik vermistir ama bu en iyisi kesinlikle. Daha oncede m7 kullanmistim beats desteginden dolayi sesi iyidi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smugglers -- 6 Temmuz 2016; 13:25:38 >
  • Teşekkür ederim hocam ben 200 tl lik sony xe650 kullanıyorum inanılmaz bir kulaklık yani benim için öyle çünkü bası mükemmel doğrulukta verip tiz ve midleri boğmayan kulaklık yok denecek kadar azdır ama 2. kulaklık lazım sabit durmak üzere iş yerine htc ile bu kulaklığı karşılaştırabilmeye çalışıyorum.

• dead_game kullanıcısına yanıt
    ekran kısmını tamamen kaplıyor eğer full body koruma alırsanız arka kısımdaki kıvrımları da kapsıyor. sadece ekran koruma olarak da satılıyor. Fiyat sterlin dikkat edin Euro değil. Türkiye ye kargo ücretsiz ayrıca.
    Kutu içinden çıkan da ex650 seviyelerinde. Geçmenize değecek bir fark olmaz. Ex 650 zaten avrupada yankı uyandıran tam bir fp ürünüdür sizde buna sahipsiniz. :)
    Rica ederim hocam. Sonynin yaninda basslari biraz dusuk kalabilir ama onun disinda gumbur gumbur bir kulaklik. Ben de oyuncu kulakligi aradigim icin razeri tercih etmistim istedigimi verdi gercekten hammerhead pro da cok iyi bir kulaklik. Htcnin kendi kulakligini satmayi dusunuyorum aslinda zaten iyi bi kulakligim var ikincisine ihtiyac duymuyorum pek ama kiyamiyorum da

• Arkadaşlar sahibinden den veya antalyada bir mağazadan yurtdışı kayıtsız htc 10 almayı düşünüyorum. Sahibinden den alan varsa hangi satıcıdan aldığının linkini paylaşabilir mi ? Ayrıca bir sorun yaşar mıyım ? Garantisi oluyor mu ?

• realceday R kullanıcısına yanıt
    Dayanamadım, bende verdim sipariş. TR ye ücretsiz gönderim dedi %10 indirim kodu var sipariş verecekler dikkat etsin, hemen ana sayfada çıkıyor kod.

Siparişten 20 dk sonra mailime kargo yapıldı diye yanıt geldi, full bodyi aldım.
  • eros68 kullanıcısına yanıt
    Doze modu yok. HTC nin kendi güç tasarruf modları var. Boost oyunlarda çözünürlüğü full HD ye düşüren bir uygulama. Siz oyun ve uygulama yükleyince bazılarında bildirim çubuğunda Boost bildirimini görürsünüz .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mat_ser M kullanıcısına yanıt
    Şişme yok. Eğer ilk ana güncelleme ise Android tanıtımından 2-3 ay sonra. 2 ve 3 üncü güncellemeler ise 6 ayı bulur.

• KoNFi kullanıcısına yanıt
    Full body ile ilgili gelince burada paylaşım yapın. Meraklısı çok. Ne olduğunu tam Anlamıyla bilen ise yok...

• Arkadaşlar mp3 nasıl zil sesi yapılıyor htc10`da htc kemdi sitesinde eski telefonları için anlatmışta müzik diye birşeyi bulun demiş yok öyle birşey zil sesi kırpma bile varmış

• Teşekkür ederim

• kel_bakkal K kullanıcısına yanıt
    lansker kullanıcısına yanıt
    Ses ve bildirim içinde Zil sesi var sağ üstte "+" butonu var basınca "temalar mağzası" veya "Müzik" diye seçenek çıkıyor, 2. de telefondaki müzikleri görebiliyorsun.

@lansker

Gelince bildiririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoNFi

Ses ve bildirim içinde Zil sesi var sağ üstte "+" butonu var basınca "temalar mağzası" veya "Müzik" diye seçenek çıkıyor, 2. de telefondaki müzikleri görebiliyorsun.

@lansker

Gelince bildiririm.

Eyvallah saolasın bide kırpma olayı olsa...

• 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.