Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (466. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lock screen ve bildirim panelinde herhangi bir değişim yapamıyor muyuz?
    ilk defa htc kullanıyorum, kilit ekranındaki saati değiştiremedim bir türlü.

lg'de çift tıklayınca ana ekrana, ekranı kapatıyordu. htc de açarken açıyor ama, kapatırken lgdeki gibi kapatmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slapert -- 6 Temmuz 2016; 18:58:00 >
  • Bende
    ultimateshield
    body koruma ve tempered ekran koruyucuyu
    67 tl ye indirimli aldim
    bakalim ne zaman gelecek
    body koruma dandik ciksa bile kaliteliekran koruyucu 67 tl iyi fiyat der gecerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HTC 10,
    Prag, Roma, Barcelona, Paris, Amsterdam, Berlin gibi yerlerden uygun fiyata nereden alınabilir?
  • ysuleymany kullanıcısına yanıt
    Eğer turist olarak gidiyorsanız Almanya'daki MediaMarkt'lerde vergi indirimi yapılıyordu.Ondan faydalanabilirsiniz.
  • realceday R kullanıcısına yanıt
    hocam tempered glass ıstıyodum aslında ultımatenın sıtesınde de mevcutmus ancak en altta '' Due to the HTC 10 screen having rounded edges, the tempered glass will not cover the edges to avoid bubbles and air. '' şeklinde bir yazı var sanırım kenar kıvrımlarını tamamen kapatmıyo , siz jelatınını kullanıyosanız onda durum nasıl
  • Ben de aslında bununla alakalı bir merak içerisindeyim.O kadar firma var 2.5D ekran ile telefon yapan.Fakat hala kıvrımlı tempered-glass yapan bir aksesuar firması yok.Kenarına biraz kıvrım ekleseler aşağıya doğru,kılıflarda olduğu gibi iyi bir ölçüm ile olabilir bir şey gibi geliyor bana.
  • arkadaşlar ruu yükleme konusunda bilgili bir arkadaş benimle acilen iletişime geçebilir mi? telefonda sıkıntı yaşıyorum açılmıyorda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KoNFi

Dayanamadım, bende verdim sipariş. TR ye ücretsiz gönderim dedi %10 indirim kodu var sipariş verecekler dikkat etsin, hemen ana sayfada çıkıyor kod.

Siparişten 20 dk sonra mailime kargo yapıldı diye yanıt geldi, full bodyi aldım.

Cihaza uygulamadan önce ilgili uygulama videolarını izlemeyi unutmayın. Normal diğer ekran koruyucular gibi değil uygulaması.
  • Jelatinde öyle bir durum yok kıvrımlı kenarları da kapsıyor istiyorsanız resim atayım bende şu an fullbody koruması mevcut
  • kyvrymly ekran koruyucular var hocam ama tempered glass bulmak byraz zor aslynda zor degyl de yaygyn degyl pek symdylyk yleryye dogru yaygynlasyr , mesela amazonda tempered glasslar var kyvrymly , microsonic'in sytesynde var ama pahaly. Kyvrymly olmasy ycyn kyvrymlar dahyl yazyyolar genelde ona dykkat etmek lazym.
    @BurakKsglu

hocam resım atarsanız cok sevınırım sıze zahmet
    @realceday

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smugglers -- 7 Temmuz 2016; 1:50:44 >
  • Kulaklyk ile müzik dinlemeyi çok severim. ama ilk tercihim batarya konusunda.

Bu telefonun bataryasy nasyl beyler ? s7 edge-s7'yi hesaba katarsak. berlin mediamarkt'tan alma ihtimalim var da .
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Batarya çok önemli ise S7Edge.Ama hem ses iyi olsun hem batarya da 1 günü falan çıkarsın derseniz HTC10.Ses farkı gerçekten çok fazla çünkü.Dayımın S7Edge'i ile denedim oradan biliyorum.Eldeki hissiyatı da daha iyi geldi HTC10'un bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakKsglu

Batarya çok önemli ise S7Edge.Ama hem ses iyi olsun hem batarya da 1 günü falan çıkarsın derseniz HTC10.Ses farkı gerçekten çok fazla çünkü.Dayımın S7Edge'i ile denedim oradan biliyorum.Eldeki hissiyatı da daha iyi geldi HTC10'un bana.

Kulaklik cikisi kalitesi daha onemlim.muzikle finalleri vizeleri calisiyorum da.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Acil bi durumum var telefon şarjdayken yeniden başlattım ve şimdi kendini sürekli yeniden açıp kapatıyo htc yazısı gelip tekrar reset atıyorum arkadaşım şarjım bittikten sonra düzelir dedi ama sizede sormak istedim recovery moda göremiyorum bu arada

• gs01 G kullanıcısına yanıt
    Forumlarda bilgi bulamadıysan HTC m9 vs gibi cihazların forumuna bak. Sistem aynıdır.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • realceday R kullanıcısına yanıt
    Full bodyu merak ediyorum. Atar mısınız

• Günaydın ve herkese iyi bayramlar arkadaşlar,

Telefonun ekranı kasadan ayrık olan arkadaşlarımız var mı? Ekranın tüm kenar bölgelerine bastırıp, hafif oynama sorunu olup olmadığını, eğer oynama varsa, karanlıkta oradan ışık sızması, ekranda lekelenme vb. sorunlar var mı bir kontrol edebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.
  • lansker kullanıcısına yanıt
    İlginiz için teşekkürler hocam dün gece bayağı bi cebelleştikten sonra hallettim açıldı telefon.

• gs01 G kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen kernel dosyası uyumsuzdur. Bende de aynı sorunlar oldı. Hallediliyor.

• Bu telefonda ekolayzır ayarlayamıyor muyuz arkadaşlar? Çeşitli müzik uygulamaları ile ayarlanabiliyor fakat örnek olarak spotify telefonun kendi ekolayzır ayarını kullanıyor doğal olarak spotifyda ekolayzır ayarlayamıyorum bi türlü. Yok mudur bir çözümü?

• 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.