Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.589
Cevap
101
Favori
777.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sana da iyi bayramlar silversmithe. Bu arada telefonun da silver mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lansker -- 7 Temmuz 2016; 9:53:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gs01 G kullanıcısına yanıt
    Çözüm yok diye biliyorum. Ekolayzır uygulamanın kendi desteği ile yazılımsal bir olay. Dolby özelliğini kapatıp açabiliyorsun sadece.

• lansker kullanıcısına yanıt
    Telefon, koyu silver!
  • silversmith S kullanıcısına yanıt

Özel üretim!

• Yeni guncelleme ne zaman gelir sizce arkadaslar .su telefonda 3 4 sey var duzelmesi gereken

1 dokunmatik hasasiyeti dogru algilama ( ve kamerada resim cektikten sonra bazem dokunmatik alt bolum calsimiyor sil paylas vs yapamiyorum bazen.
    2 isi sorunu isinmaya care bulunmali.
    3 kamera lensine bir cozum? Surekli kirleniyor cepte vs
    4
    5 diye artirilabilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitterda gezerken telefon kendi kendine reset attı yeniden başladı yani normal mi bu durum

@lansker hocam htcnin en büyük ayıbı bence bu. Ses konusunda bu kadar güçlü telefon çıkarıyorsun ama ekolayzır koymuyorsun. Herkes mp3 dinlemek zorunda değil. Belki bu telefonu alan spotify tidal vs kullanacak. Spotify şimdi tamamen kullanışsın oldu.

• gs01 G kullanıcısına yanıt
    Kendi kulağınıza göre ses ayarı yapabilirsiniz. Ama dediğiniz özelliği ilk defa duydum. Bu telefonda yok. Başka telefonda ise duymadım örneği var mı.

• Geçen gece sabaha kadar şarj 13 kademe düştü, dün gece üstün tasarruf moduna alıp öyle yattım bu sefer de şarj 8 düştü. Eski telefonum sabaha kadar en fazla 3 şarj yerdi. Sizlerde sabaha kadar ne kadar şarj yiyor?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eros68 kullanıcısına yanıt
    Vall bendede durum ayni stand by da çok sarj yiyor
    sırf bu yüzden custom rom a gecmeyi düşünüyorum
    google play hizmetleri cok harciyor
    onu dondurunca play store calismiyor
    anlamadim gitti

• radonk kullanıcısına yanıt
    Play hizmetlerin telefonunu uyutmamasi androidin google tarafindan yillardir cozulemeyen muzmin sorunu...

• Beyler 3dmark testinden 970 puan aldı bu ne aq
    Bozuk çıktı

• Dun whatsapptayken bi anda alt dokunmatik calismadi. Reset atınca düzeldi. Sizde de oldu mu boyle?

• 1500/150 indirim kuponu var gerçekten ihtiyacı olan pm atsın boşa gitmesin. N11

• Kullanmadığım tüm google uygulamalarını devre dışı bırakıyorum ve geceleri en fazla 2 şarj gidiyor. Ekran da 6 saat kullanımına ulaşmaya başladı telefon 7 saati zorlar durumda tabi zamanla daha iyi sonuçlar ortaya çıkacaktır.

• fotoğraf çekecek bir telefon bulur bulmaz resimleri atarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirPhilosophy

Play hizmetlerin telefonunu uyutmamasi androidin google tarafindan yillardir cozulemeyen muzmin sorunu...

Google senkronizasyonlarını kontrol etmekte fayda var, bir öyesi takılmış olabilir.
    2 gmail hesabım var normalde %2-3 civarı şarj gidiyor gece boyunca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Orc1903

Sizdede bu lazer odaklanma problemi varmı biraz araştırdım Teknokulis diye bir sitede inceleme anlatımlarında bu problemden onlarda bahsetmiş sizce bu sorunmu daha doğrusu daha kullanmadan garantiye gondereyimmi yoksa boyle devammı edeyim... Duzelirmi... Ben normalde hiç bir telefonumda kılıf veya ekran camı kullanmadım ama bunda şeffaf kılıf kullanıyorum cok rahatsız etmiyor... Ekran camı zaten yok bakalım bulurlarsa getirecekler...

Htc one 7 de silver kullanan biri olarak... Bence carbon crey i gormeden karar vermeyin ki... Ben buradaki çoğunluğa uyarak beyazını gorup gormeden siyah rengi sipariş ettim... Ve iyikide oyle yapmışım... Başka sorularınız varsa cevaplamaya çalışayım....

Lazer odaklanmayı başta az ışıklı ortamlarda çok yapıyordu, updatelerden sonra ve 10 günlük kullanımdan sonra nerdeyse 0 landı. Gerçekten elimi önüne sokmazsam artık uyarı vermiyor,

Kullandıkça neden yok oldu uyarı bilmiyorum ama öyle oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silmaril -- 7 Temmuz 2016; 21:06:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: moonquad

Kullanmadığım tüm google uygulamalarını devre dışı bırakıyorum ve geceleri en fazla 2 şarj gidiyor. Ekran da 6 saat kullanımına ulaşmaya başladı telefon 7 saati zorlar durumda tabi zamanla daha iyi sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Nelerı devre dısı bıraktınız hocam?
  • 
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.