Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
778.040
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Usescrt777

cihazı kapatıp 10 dkk şarj et ardından güç tuşu ses kısma ve ses acma tuslarına 2 dkk basılı tutup bekle.

htc türkiyedeki müşteri temsilcisinin tarifidir.

deneyelim bakalım fark edecekmi birde şunu soracam . ne kadar dolu iken şarj edecez 10 dk telefonu hocam ?
  • 2 sorum olacak

Özet geçeyim önce telefonun pili bozuldu bende vatanla muhatap olmak için telefonu vatana verdim ayın 25inde

1) Vatan bilgisayaa teslim ettiğim gün(25 kasım) iş günü sayılacak mı?

2) Ben vatana iadeli taahhütlü mektup mı göndereyim yoksa direk oraya gidip dilekçe mi vereyim?

Bu konuda yardımcı olursanız büyük ihtimal para iadesi alabileceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu htc açmış diye yazıyorum ben türk telekom tarifesi üzerinden HTC Desire 830 aldım ve aldığım günden beri yüzüm gülmedi.Batarya sorunu için 2 defa teknik servise yolladım 3. defa yine sorun yaşıyorum artık yıldım.Satış sonrası desteğinizi çok yavan buluyorum bilin istedim teşekkürler.
  • sofia brelerunn S kullanıcısına yanıt
    Aynı sorun ise para iadesi alabileceğinizi biliyorsunuz değil mi?

• TheContact kullanıcısına yanıt
    biliyorum ancak illa aynı sene içerisinde 3. aynı sorunu istiyorlar bence 2. de yeterli bir sebep aldığım yer en sonunda tüketici hakem heyetine yönlendirdi beni.bugün iphone deli gibi pahalı olmasına rağmen iyi bir satış çıkarıyorsa en büyük etkenlerden biri de satış sonrası destektir bunu kimse yadsıyamaz.ben firmanızda maalesef göremedim bu desteği ve bildiğim herkesle paylaştığım gibi sizinle de paylaşmak istedim.
    Hocam öncelikle bu forumda htc yetkilisi yok olsaydı sayfalar boyu ailelerine iyi dileklerimizi sunardık. Her neyse verdiğim kanunun 56. Maddesi 3. Alt maddesine göre para iadesi alabilirsiniz siz haklısınız sadece konuyu pek araştırmamışsınız

http://www.resmigazete.gov.tr/eskiler/2013/11/20131128-1.htm

Edit linki koymayı unuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheContact -- 17 Aralık 2017; 23:30:4 >
    Bahsettiğiniz 3. 4. 5. 6. sorunlarda THH başvurma şekli eski kanundaydı.
    Yeni kanunda çok değişiklik var. Arızanın tekrarlanma sayısı tamamen kalktı. Bir kere servise göndermeniz, aynı veya başka arızanın ortaya çıkması THH başvurusu için yeterli bir sebep. Siz doğrudan THH başvurun, hiç uğraşmayın. Sorunu açık ve net bir şekilde ifade ederseniz hızlı yanıt alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheContact

2 sorum olacak

Özet geçeyim önce telefonun pili bozuldu bende vatanla muhatap olmak için telefonu vatana verdim ayın 25inde

1) Vatan bilgisayaa teslim ettiğim gün(25 kasım) iş günü sayılacak mı?

2) Ben vatana iadeli taahhütlü mektup mı göndereyim yoksa direk oraya gidip dilekçe mi vereyim?

Bu konuda yardımcı olursanız büyük ihtimal para iadesi alabileceğim

Hocam bugün itibariyle doldu yarın vatana mı gideyim iadeli tahhütlü mektup mu göndereyim?
    Thh ile ulaşmadan dilekçe ile halledebileceğim düşünüyorum

20 iş günü bugün doluyor şimdiden hayırlı olsun yarın gidip bir konuşun bakalım. Bence olumlu yanıt vermezler :) sizden başka telefon alacağım edeceğim dersen belki bir ihtimal kabul ederler.

gelen yanıta göre vatandan aldığınız servis fisini, faturasını falan taratın, e-devletten thh basvusunu yaparsınız olmadı :)

• user.cm U kullanıcısına yanıt
    Fakat yanıt yazılı olmalı değil mi nasıl yazılı yanıt alırım onlardan?

Yok yazılı olmasına gerek yok zaten kabul ederlerse iade yaparlar. Kabul etmezlerse de siz thh gideceğinizi söylersiniz. Yarına kadar sabredin yarın halledersiniz

• flyer_mig kullanıcısına yanıt
    Hocam bende müzik dinlemeyi çok severim içinde hep htc 10 almak vardı ama s7 edge nasip.oldu

bende pek ümitli değildim ses konusunda ama umduğumdan iyi cıktı ben çok memnunum cihazdan kulaklık önemli hocam

ben iphone air pods kulaklıkla çok iyi ses alıyorum yani bass ve tizler gayet iyi htc kadar değildir belki ama ben şarkıların orjinal ve kaliteli olmasına özellikle yüksek çözünürlükte 320kbps olmasına dikkat ederim bunlar sesin kalitesinde ve ses yüksekliğinde çok büyük önemi var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Naptınız hocam son durum nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: user.cm

Naptınız hocam son durum nedir?

Çok yoğunum cumartesi günü vatana gideceğim fırsat bulamadım bu hafta
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burak**

Hocam bende müzik dinlemeyi çok severim içinde hep htc 10 almak vardı ama s7 edge nasip.oldu

bende pek ümitli değildim ses konusunda ama umduğumdan iyi cıktı ben çok memnunum cihazdan kulaklık önemli hocam

ben iphone air pods kulaklıkla çok iyi ses alıyorum yani bass ve tizler gayet iyi htc kadar değildir belki ama ben şarkıların orjinal ve kaliteli olmasına özellikle yüksek çözünürlükte 320kbps olmasına dikkat ederim bunlar sesin kalitesinde ve ses yüksekliğinde çok büyük önemi var

htc yi dinlesen s7 yi çöpe atarsın . ses çıkışı muazam htc 10 un kulaklık perofmansı harika . hele birde kaliteli kulaklık takarsan s7 nin ateşe verirsin . :D aman dikkat batarya patlar ha

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Biliyorum hocam çok iyi kulaklık çıkışı falan harika nasip olmadi s7lede mutluyum sağlık olsun kulaklik onemli hocam ben air pods la daha iyi sonuç aldim s7 den

• Burak** kullanıcısına yanıt
    Sizi uzmek istemedim hocam yanlis anlamamissinizdir umarim espiriyi. espiriyle karisik yazdim yoksa s7 iyi telefon gercekten annemde kullaniyor. Hani amacim konu cok durgun renklensin istedim ortalik biraz. Senlik olsun.

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Sorun yok hocam cihazı alcağım vakitler çok takiliyodum htc 10da şimdi s7 edge alınca biraz uzak kaldım arada bakıyorum tabi aslında iyikide s7 almışım diyorum htc 10 sadece ses için alcaktım s7 edge batarya olsun ekran olsun kamara olsun iyi bir cihaz yapmış samsung oyun oynamadigim zamanlar 7 saat uzeri ekran süresi alıyorum daha ne olsun htc kötü demiyorum tabi oda yazılım stabilitesi ,sağlamlık, ses konusunda çok iyidir ama s7 edge nasip oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: blackice_serkan

20 Kasım'dan beri bekleyen benim, hâlâ da bekliyorum. Ama artık son 5 günleri, Ay'ın 13'ünde gelmiş olmazsa direkt ücret iadesi talep edecem.

Hocam sonuç ne oldu?

• quote:

Orijinalden alıntı: SingleShot

Teleservice de su an cihaz bekleyen kimler var ? Benim cihazim pazartesi yedek parca bekler durumdan tamire alinmisti bugun kontrol ettigimde tekrar yedek larca bekliyor durumuna donmus hayrami yorsam bilemedim:/

Hocam benim telefona o gündem beri bir şey olmadı ya sizde?

• 
Sayfa: önceki 11271128112911301131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.