Şimdi Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★ (1043. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.588
Cevap
101
Favori
777.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10411042104310441045
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim hocam cihaz tr cihazı 2.41.401.3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trk.krynk

Teşekkür ederim hocam cihaz tr cihazı 2.41.401.3

2.41.401.3 ruu.exe işini görür.

• Tarakbey T kullanıcısına yanıt
    Evet, telefon görüşmesi yaparken ses yetersiz, hatta hoparlör de daha iyi olabilirdi.. Aslinda rom ozelliklerinde audio boost gibi biseyler diyor ama ayar mi yoksa gomulu gelistirme mi bilemedim Stock ile bi farki yok cunku. ..yarin bi kurcalayim..

• ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Öğlen sarjdan cektim, mobilnet full acik parlaklik 66 da düğün bol resim video vs son durum bu.. . Sanirim tatminkar süreler. ...

• dr_orhan D kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir kernel kullaniyor musunuz ? Ya da islemci hizlariyla oynadiniz mi ? %52 sarj ve 725 mah. Bircok agir kullanan arkadas bu degerin biraz ustunu aliyor tam sarjda. Hayret verici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi satuk_bugra -- 31 Temmuz 2017; 11:39:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dexter Morgan

Merhaba arkadaşlar. Türk telekom hat kullanıyorum. Şöyle bir sorunum var. Wifide twitter, instagram falan fişek hızına yenileniyor ama hücresel veride yenilenmiyor. Bu olay ara ara oluyor. Varmı böyle bişey yaşayan

Türk Telekom kaynaklı sanırım, Turkcell ve Vodafone'da böyle bir yavaşlama görmedim.
  • Merhaba dostlar

fabrika ayarlarına döndürdükten sonra telefonu direk parmak izi ile açamıyorum "parmak izini etkinleştirmek için pin gereklidir yazıyor" ne yapmam lazım düzeltmek için ?

esenlikler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: anac0nda

Merhaba dostlar

fabrika ayarlarına döndürdükten sonra telefonu direk parmak izi ile açamıyorum "parmak izini etkinleştirmek için pin gereklidir yazıyor" ne yapmam lazım düzeltmek için ?

esenlikler..

Telefon kilidini açmak için şekil yerine pin tanımlamanız gerekiyor.
  • satuk_bugra kullanıcısına yanıt
    Kernel vs karismadim.. Sadece root ve venom rom.. Apeks launcher ile.. Simdi ustekinin devami olarak %10 da ve 5 saat 10 dk ekran suresi.. Son 1 saat 3 dk yandex kullanimi oldu..

• US Unlocked cihazlar için 636.15 mb. boyutunda 2.51.617.1 sürüm numaralı güncelleme yayınlandı.
  • Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir konuyu takip etmekteyim ve bu güncelleme olayı gerçekten çok canımı sıkıyor. Stock rom kullanıyorum. Rom işlerinden anlamam ve güvenilir olmadığı için yapmak istemiyorum. Htc'nin güncelleme sıkıntısı yaratmasını çözemiyorum. Avrupa cihazları çöpe mi atalım yani. Ordeniz hocam Us cihazlara yeniden güncelleme verildiğini belirtmiş. Yani gerçekten ayıptır. Bu konuda çok sinirliyim. Kusura bakmayın ama 7.0 güncelledikten sonra batarya performansı bir hayli azaldı. Telefonda ısınma problemi arttı. İnşallah en yakın zamanda güncelleme gelir. Herkese teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

US Unlocked cihazlar için 636.15 mb. boyutunda 2.51.617.1 sürüm numaralı güncelleme yayınlandı.

Bildirim için teşekkürler hocam. Geçen Us Unlocked denedim yeteri kadar akıcı gelmedi bana daha çabuk şişiyor, devamlı sekme ve uygulama kapatıyordu arkadan. Birde bu sürümü deneyeyim umarım daha iyidir.

• Teşekkür ederim hocam sayeyinizde sıkıntısız ve hızlıca çözdüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trk.krynk -- 1 Ağustos 2017; 1:33:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sercos

quote:

Orijinalden alıntı: anac0nda

Merhaba dostlar

esenlikler..

Telefon kilidini açmak için şekil yerine pin tanımlamanız gerekiyor.

cevap verdiğiniz için teşekkürler ama zaten pin tanımlı
  • Telefonun ses kısma tuşu sertleşti. Garantiye yollasam kaç günde gelir?

• arkadaşlar merhaba, benim elimdeki cihaza (yanlış hatırlamıyorsam) şubat ayındaki nougat güncellemesinden sonra hiç güncelleme gelmedi. firmware sürümü 2.41.401.3 tr için son sürüm bu mudur? htc us sitesinde 2.50.617.2 görünüyor son sürüm. tr'ye yaklaşık 6 aydır güncelleme gelmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rainblackk

arkadaşlar merhaba, benim elimdeki cihaza (yanlış hatırlamıyorsam) şubat ayındaki nougat güncellemesinden sonra hiç güncelleme gelmedi. firmware sürümü 2.41.401.3 tr için son sürüm bu mudur? htc us sitesinde 2.50.617.2 görünüyor son sürüm. tr'ye yaklaşık 6 aydır güncelleme gelmiyor mu?

US Unlocked dün güncelleme aldı, 2.51.617.1 oldu.
    Evet güncelleme Avrupa cihazlarına bir türlü gelemedi.
  • S.A arkadaşlar telefonuma virüs girdiğini tahmin ediyorum son bir haftadır şarjım anormal bir şekilde az gitmeye başladı.virüs bulaşıp bulaşmadığını nasıl anlarız play storedan proğramlar indirip denedim ama bir faydası olmadı.
    sizce ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 009selcuk

S.A arkadaşlar telefonuma virüs girdiğini tahmin ediyorum son bir haftadır şarjım anormal bir şekilde az gitmeye başladı.virüs bulaşıp bulaşmadığını nasıl anlarız play storedan proğramlar indirip denedim ama bir faydası olmadı.
    sizce ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.

Bankacılık uygulamalarınız falan varsa ve böyle bir şüpheniz varsa direk format tavsiye ederim. İsterseniz hard reset isterseniz telefon yazılım sürümünüze uygun ruu.exe ile tertemiz edin derim şüpheye yer bırakmamak için. Vakit kaybetmeyin.
    Ama sorun sadece pil ile ilgili ise virüs olmayabilir. Google servisleri şişirmiş olabilir,arkada bir uygulama takılıyordur kafasına göre vs. vs.
    Bunların çözümü tartışıldı konu içinde,bakabilirsiniz.

• arkadaşlar rom olayının en sıkıntılı bölümü tüm uygulamaları tekrar kurmak bu konuda öneriniz var mı titanium back up kullanıyorum 4-5 senedir son güncellemelerden sonra hep bir problem yaşıyorum 30 uygulama varsa 10 tanesini kurabiliyor veya hiç kuramıyor çözümü olan var mı
  • 
Sayfa: önceki 10411042104310441045
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.