Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

★★★ HTC 10 Kulübü ★★★

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
24.956
Cevap
127
Favori
685.584
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> HTC >> ★★★ HTC 10 Kulübü ★★★
Giriş
      3625 Mesaj
      31 Temmuz 2017 13:53:32
      US Unlocked cihazlar için 636.15 mb. boyutunda 2.51.617.1 sürüm numaralı güncelleme yayınlandı.

• Er
      1 Mesaj
      31 Temmuz 2017 16:21:19
      Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir konuyu takip etmekteyim ve bu güncelleme olayı gerçekten çok canımı sıkıyor. Stock rom kullanıyorum. Rom işlerinden anlamam ve güvenilir olmadığı için yapmak istemiyorum. Htc'nin güncelleme sıkıntısı yaratmasını çözemiyorum. Avrupa cihazları çöpe mi atalım yani. Ordeniz hocam Us cihazlara yeniden güncelleme verildiğini belirtmiş. Yani gerçekten ayıptır. Bu konuda çok sinirliyim. Kusura bakmayın ama 7.0 güncelledikten sonra batarya performansı bir hayli azaldı. Telefonda ısınma problemi arttı. İnşallah en yakın zamanda güncelleme gelir. Herkese teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      906 Mesaj
      31 Temmuz 2017 18:51:42
      quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

US Unlocked cihazlar için 636.15 mb. boyutunda 2.51.617.1 sürüm numaralı güncelleme yayınlandı.

Bildirim için teşekkürler hocam. Geçen Us Unlocked denedim yeteri kadar akıcı gelmedi bana daha çabuk şişiyor, devamlı sekme ve uygulama kapatıyordu arkadan. Birde bu sürümü deneyeyim umarım daha iyidir.

|
      |

• Teğmen
      158 Mesaj
      31 Temmuz 2017 18:57:57

Teşekkür ederim hocam sayeyinizde sıkıntısız ve hızlıca çözdüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trk.krynk -- 1 Ağustos 2017; 1:33:0 >
      |
      |
      ordeniz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bende 1 yumurta var, sende 1 yumurta var. Ben sana 1 yumurta versem, sen bana bir yumurta versen, bende 1 yumurta, sende 1 yumurta olur. Bende 1 bilgi var, sende 1 bilgi var. Ben sana 1 bilgi versem, sen bana 1 bilgi versen, bende 2 bilgi, sende de 2 bilgi olur.
    • Çavuş
      40 Mesaj
      31 Temmuz 2017 23:08:09
      quote:

Orijinalden alıntı: sercos

quote:

Orijinalden alıntı: anac0nda

Merhaba dostlar

fabrika ayarlarına döndürdükten sonra telefonu direk parmak izi ile açamıyorum "parmak izini etkinleştirmek için pin gereklidir yazıyor" ne yapmam lazım düzeltmek için ?

esenlikler..

Telefon kilidini açmak için şekil yerine pin tanımlamanız gerekiyor.

cevap verdiğiniz için teşekkürler ama zaten pin tanımlı
      |
      |

• Yüzbaşı
      999 Mesaj
      01 Ağustos 2017 08:25:44
      Telefonun ses kısma tuşu sertleşti. Garantiye yollasam kaç günde gelir?

|
      |

• Teğmen
      246 Mesaj
      01 Ağustos 2017 15:58:11
      arkadaşlar merhaba, benim elimdeki cihaza (yanlış hatırlamıyorsam) şubat ayındaki nougat güncellemesinden sonra hiç güncelleme gelmedi. firmware sürümü 2.41.401.3 tr için son sürüm bu mudur? htc us sitesinde 2.50.617.2 görünüyor son sürüm. tr'ye yaklaşık 6 aydır güncelleme gelmiyor mu?

• Yarbay
      3625 Mesaj
      01 Ağustos 2017 16:03:16
      quote:

Orijinalden alıntı: rainblackk

arkadaşlar merhaba, benim elimdeki cihaza (yanlış hatırlamıyorsam) şubat ayındaki nougat güncellemesinden sonra hiç güncelleme gelmedi. firmware sürümü 2.41.401.3 tr için son sürüm bu mudur? htc us sitesinde 2.50.617.2 görünüyor son sürüm. tr'ye yaklaşık 6 aydır güncelleme gelmiyor mu?

US Unlocked dün güncelleme aldı, 2.51.617.1 oldu.
      Evet güncelleme Avrupa cihazlarına bir türlü gelemedi.
      |
      |

• Çavuş
      95 Mesaj
      01 Ağustos 2017 19:09:44
      S.A arkadaşlar telefonuma virüs girdiğini tahmin ediyorum son bir haftadır şarjım anormal bir şekilde az gitmeye başladı.virüs bulaşıp bulaşmadığını nasıl anlarız play storedan proğramlar indirip denedim ama bir faydası olmadı.
      sizce ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.

• Yarbay
      3625 Mesaj
      01 Ağustos 2017 19:41:31
      quote:

Orijinalden alıntı: 009selcuk

S.A arkadaşlar telefonuma virüs girdiğini tahmin ediyorum son bir haftadır şarjım anormal bir şekilde az gitmeye başladı.virüs bulaşıp bulaşmadığını nasıl anlarız play storedan proğramlar indirip denedim ama bir faydası olmadı.
      sizce ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim.

Bankacılık uygulamalarınız falan varsa ve böyle bir şüpheniz varsa direk format tavsiye ederim. İsterseniz hard reset isterseniz telefon yazılım sürümünüze uygun ruu.exe ile tertemiz edin derim şüpheye yer bırakmamak için. Vakit kaybetmeyin.
      Ama sorun sadece pil ile ilgili ise virüs olmayabilir. Google servisleri şişirmiş olabilir,arkada bir uygulama takılıyordur kafasına göre vs. vs.
      Bunların çözümü tartışıldı konu içinde,bakabilirsiniz.
      |
      |

• Yüzbaşı
      331 Mesaj
      01 Ağustos 2017 21:36:40
      arkadaşlar rom olayının en sıkıntılı bölümü tüm uygulamaları tekrar kurmak bu konuda öneriniz var mı titanium back up kullanıyorum 4-5 senedir son güncellemelerden sonra hep bir problem yaşıyorum 30 uygulama varsa 10 tanesini kurabiliyor veya hiç kuramıyor çözümü olan var mı

• Yüzbaşı
      550 Mesaj
      01 Ağustos 2017 22:34:30

telefonu kurarken geri yükle ekranında en yakın tarihliyi seçin sense tabanlı kuruyorsanız. google playden kendisi otomatik indiriyor.
      |
      |
      drdonanım kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3625 Mesaj
      01 Ağustos 2017 22:51:10
      quote:

Orijinalden alıntı: drdonanım

arkadaşlar rom olayının en sıkıntılı bölümü tüm uygulamaları tekrar kurmak bu konuda öneriniz var mı titanium back up kullanıyorum 4-5 senedir son güncellemelerden sonra hep bir problem yaşıyorum 30 uygulama varsa 10 tanesini kurabiliyor veya hiç kuramıyor çözümü olan var mı

TB ile yedeklediğiniz uygulamaları Play store dan indirin, sonra titanium backup ile sadece verileri geri yükleyin olmazsa.

• Yüzbaşı
      331 Mesaj
      01 Ağustos 2017 23:34:12
      quote:

Orijinalden alıntı: ordeniz

quote:

Orijinalden alıntı: drdonanım

TB ile yedeklediğiniz uygulamaları Play store dan indirin, sonra titanium backup ile sadece verileri geri yükleyin olmazsa.

Bunu daha önce denememiştim ama 30 uygulamayı tek tek indirdikten sonra tb nin anlamı kalmıyor . Aynı sıkıntıyı sadece ben yaşamıyorum değil mi başka programları denemeyi düşünüyorum ama TB den daha sağlam ne var onu da bilmiyorum
      |
      |

• Binbaşı
      1934 Mesaj
      02 Ağustos 2017 05:29:17
      Son zamanlarda telefon yuzde 30 yüzde 40 sarj seviyelerinde arama gelince yeniden başlatıyor. Şarj azalınca kamera açınca yine aynısını yapıyor ve Bluetooth açtığım zaman kilitleniyor.

Stock Rom.

Başına gelen ya da tavsiyesi olan var mi arkadaşlar.

Şimdiden teşekkür ederim.

Bir de yeni Rom yüklersem garanti dışı kalıyor mu?

•••GalataSaray•••
      •••R-Y-Z•••

• Teğmen
      114 Mesaj
      02 Ağustos 2017 08:51:04

Sadece htc bootloder kilidi açsak s off yapmasak dev sürümü kurabilir miyiz

Sonra vazgeçmek istediğimizde stok Roma geri dönüş yapabilir miyiz (s off olmayanlarda sürüm düşürme yapılmıyor demişsiniz)

Dev sürümün avantajları neler

Bir de hangi uygulamaları kullanıyor sunuz

Müzik için poweramp kurdum fakat sesi beğenemedim sony ye göre kıyasladığımda

Teşekkür

|
      |
      ordeniz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      3625 Mesaj
      02 Ağustos 2017 09:09:53
      quote:

Orijinalden alıntı: fztazc

Sadece htc bootloder kilidi açsak s off yapmasak dev sürümü kurabilir miyiz

Sonra vazgeçmek istediğimizde stok Roma geri dönüş yapabilir miyiz (s off olmayanlarda sürüm düşürme yapılmıyor demişsiniz)

Dev sürümün avantajları neler

Bir de hangi uygulamaları kullanıyor sunuz

Müzik için poweramp kurdum fakat sesi beğenemedim sony ye göre kıyasladığımda

Teşekkür

Bölgeyi Avrupa'dan Amerika'ya çevirebilmek için s-off şart.Sade unlocked bootloader yetmez. Cid ve mid değiştirmek lazım,bu da s-off demek. Us sürümü avantajı en hızlı güncellenen sürüm olması.

Müzik uygulaması olarak da poweramp iyidir ama mutlaka beta olanı olmalı. Ya da Jetaudio plus ve eklentileri. Artı olarak da boomsound kulaklık ayarları yapılırsa çok güzel olur. Poweramp ince ayarlarını da internette araştırın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ordeniz -- 2 Ağustos 2017; 9:11:16 >
      |
      |

• Yarbay
      2358 Mesaj
      02 Ağustos 2017 10:24:54

Pil sorununa benziyor, pil kalibrasyonu yapın büyük ihtimal sorun düzelecektir.
      |
      |
      Dr.Ryzz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
      528 Mesaj
      02 Ağustos 2017 10:53:17
      Kulaklığımın sol tarafı tamamen bozuldu. Hepsiburada'ya sorduğumda telefonu komple bize gönderin dediler. Bi kulaklık yüzünden de telefonumdan 1 ay civarı mahrum kalamam. Kulaklık tamiri yapılıyor mu telefoncularda?

• Yüzbaşı
      550 Mesaj
      02 Ağustos 2017 10:57:29

Benzer sorunu ben de yasiyorum. Hdr acik fotograf cekince telefon reset atiyor. Gerci su an maximustayim ve sarj azken denemedim ama maximusta yasamadim reset olayini. Bence de bataryada sikinti var. Zaten aosp tabai romlarda da sikinti cikariyor benim batarya. Fa64 mu sizin cihaz?

|
      |
      Dr.Ryzz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hızlı Cevap

Reklamlar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.