Şimdi Ara

HT 1050 HOMETECH uydu alıcı (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
174
Cevap
7
Favori
90.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende dün aldım SD kanallar bana biraz puslu geldi ama izlenmeyecek kadar değil HD görüntüler bir harika. Tüm Kanallar ayarlı bir şekilde geliyor size sadece yerlerini nasıl istiyorsanız öyle ayarlamak düşüyor. Ben çok beğendim minicik birşey yerde kaplamıyor. Biss key islerini bilmiyorum zaten amacım sadece hd görüntü izlemek onuda fazlasıyla yerine getirdi. Sadece tv izleme niyetinde olanlar için gayet yeterli. İlk izlenimlerim bunlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar geçen haftaki hometech için normal yayınları puslu net değil demişlerdi. Bu model için durum nasıl? Alacağım da yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sulocan_5

selam arkadaşlar.bugün ben de HT 1050 uydu alıcısı aldım. Fakat babamların televizyonu tüplü olduğu için bağlantıyı nasıl kuracağımı bilemedim. Ben tüplüler için de uygun olduğunu düşünerek almıştım. Eğer öyle değilse iade etmek durumunda kalacağım. Ya da bağlantı sağlayabileceğim aparat nedir? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.İyi günler.

menude, görüntu ayarlarında, 1080İ yap görüntu dzelecektir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2eksi2 -- 26 Aralık 2014; 20:59:38 >
  • Arkadaşlar a 101 den HT 1050se HOMETECH uydu alıcı aldım bu modeller 2 türlüymus
    1500se vs 1050 olarak dün akşam aldım wifi adaptör taktım hingpower ralink 5370 ciph setli youtube diğer video siteleri video arama yapınca kendiliğinden kapanip acildi işlemci yetmedi dedim herneyse onemli olan sabah Fox hd izlerken kapanip açıldı çözünürlüğü ayarları 1080p 60 ayarlamistim yeni yazılım yükledim bakacağım tekrar ederse geri verecem

• Trt ve ntv biss key olayını çözen var mı? Menü+8888 den biss sayfasına geliyoruz sonrasını çözemedik

• quote:

Orijinalden alıntı: ertugrul_121

Arkadaşlar a 101 den HT 1050se HOMETECH uydu alıcı aldım bu modeller 2 türlüymus
    1500se vs 1050 olarak dün akşam aldım wifi adaptör taktım hingpower ralink 5370 ciph setli youtube diğer video siteleri video arama yapınca kendiliğinden kapanip acildi işlemci yetmedi dedim herneyse onemli olan sabah Fox hd izlerken kapanip açıldı çözünürlüğü ayarları 1080p 60 ayarlamistim yeni yazılım yükledim bakacağım tekrar ederse geri verecem

merhaba, youtubde müzik dinlemek için wifi USB lazım değil mi? sonrası nasıl oluyor? teşekkür ederim
    bende aldım hometech ht1050SE
    wifi usb olarak tp-link tl-wn727n modeli var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boolat -- 30 Aralık 2014; 17:06:52 >
  • merhaba arkadaşlar,
    hd kanallar arasında geçiş yaparken bir kaç saniyelik dona işini çözen oldu mu acaba?
  • Emu ile cw yayınları izleyebiliyormuyuz arkadaslar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erbilkyc -- 5 Ocak 2015; 13:59:10 >
  • a101'de tekrar satışta olacak.

bir kaç sorum var.
    1- Kanal listesini sıralamak mümkün mü? yoksa Favori liste yaparak mı sıralama yapıyorsunuz ?
    2- media player desteginde alt yazı destegi var mı ? kimse bahsetmemiş ?
    3- Harici harddisk olarak 1-2-4 TB herhangi birini deneyen var mı ? açıyor mu?
    4- wifi adaptör takarsak internete baglanılıyor mu?
    5- kumanda sensörü şu yeşil ekranlı panelin içinde mi ? yoksa harici bir sensörü var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

a101'de tekrar satışta olacak.

bir kaç sorum var.
    1- Kanal listesini sıralamak mümkün mü? yoksa Favori liste yaparak mı sıralama yapıyorsunuz ?
    2- media player desteginde alt yazı destegi var mı ? kimse bahsetmemiş ?
    3- Harici harddisk olarak 1-2-4 TB herhangi birini deneyen var mı ? açıyor mu?
    4- wifi adaptör takarsak internete baglanılıyor mu?
    5- kumanda sensörü şu yeşil ekranlı panelin içinde mi ? yoksa harici bir sensörü var mı?

Hocam 70 tl lik cihaz için epey fazla birşey istemişssin...
    Zannetmiyorum ama olanlar cevap yazar...

Bir soruda benden 1080p bir filmi usb den takınca donmadan atlamadan akıcı birşekilde izleniyor mu?

• 1- kendin sıralama yapabiliyorsun aynı anda birden fazla kanal taşımasına elverişli.
    2- yarın alınca göreceğim ama divx olarak film gösterimi yok mkv ye alt yazı denemedim.
    3- şuan bilmiyorum
    4- servise telefon edip sordum evet bağlanıyormuş.
    5- evet yeşil ekranın içinde

nazmi bence hiç deneme makineyi yakarsın :D
  • teşekkürler. ben yinede yarın alıp deneyecegim. begenmezsem iade ederim. umarım beklentilerimi karşılar.
  • quote:

teşekkürler. ben yinede yarın alıp deneyecegim. begenmezsem iade ederim. umarım beklentilerimi karşılar.

Hocam a101 e satışa çıkmış mı tekrardan bende alıcam bulabiilirsem 70 tl hiçbişey

• quote:

Orijinalden alıntı: alirıza1

quote:

teşekkürler. ben yinede yarın alıp deneyecegim. begenmezsem iade ederim. umarım beklentilerimi karşılar.

Hocam a101 e satışa çıkmış mı tekrardan bende alıcam bulabiilirsem 70 tl hiçbişey

yarın satışta olacak.
  • quote:

quote:

quote:

yarın satışta olacak.

Zamanlama olarak çok iyi oldu bugün tv geldi yarında alıcıyı hallettikmi canavar olucak inş. Görüntü kalitesi üzmez bizi

• quote:

quote:

quote:

quote:

yarın satışta olacak.

Zamanlama olarak çok iyi oldu bugün tv geldi yarında alıcıyı hallettikmi canavar olucak inş. Görüntü kalitesi üzmez bizi

sabah 9 olmadan a101'de olmanızda fayda var. bu tarz ürünler 1 veya 2 tane geliyor. tabii bazen fazla stok getirdikleride oluyor ama belli olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sulocan_5

selam arkadaşlar.bugün ben de HT 1050 uydu alıcısı aldım. Fakat babamların televizyonu tüplü olduğu için bağlantıyı nasıl kuracağımı bilemedim. Ben tüplüler için de uygun olduğunu düşünerek almıştım. Eğer öyle değilse iade etmek durumunda kalacağım. Ya da bağlantı sağlayabileceğim aparat nedir? Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.İyi günler.

kulaklık çıkışına benzer bir yer varsa oraya uygun bir kablo alırsanız Composite/RCA giriş destek varsa direkt yoksa 3 kabloyu takıp scarta dönüştürebilen bir aparat daha gerekiyor.
    dediğim çıkış yoksa HDMI üzerinden dönüştürücü cihazdan pahalıya gelebilir.gerek yok. bu konunun belki yardımı olur:http://forum.donanimhaber.com/m_26657958/tm.htm

benim de bir sorum var. kanal güncelleme sistemi yazıyor ama Türksat Kanal Güncelleme Sistemi (TKGS) göremedim tanıtımlarda. güncelleme sistemi varsa TKGS de olmalı bence.

• Cihazı aldım ve gördüklerimi aynen aktarıyorum...

#Ürün tahmin ettigimden daha küçük. rahatlıkla cebe sıgar.
    #Kanal Geçişleri 1 saniye sürüyor. ama alışınca bunun sorun olacagını düşünmüyorum. ayrıca açtıgınız her kanal 1 saniyelik bir donma olup sonra kanal kendine geliyor.
    #Merak ettiklerim arasında kanal sıralamasıydı. Genel Kanal listesini istegimize göre sıralıyabiliyoruz. hatta kanal taşıma yaparken çoklu taşıma mevcut. Ayrı favori listesi istemeyenler için bence güzel özellik.
    #4TB HDD'yi okumadı ama 1 TB hdd'yi rahatlıkla gördü. ve içindekileri oynattı.
    #1080P DTS codecli filmlerde ses sorunu mevcut. DTS'yi çeviremiyor. haliyle ses çıkmıyor.
    #AAC x264 destekli filmleri oynatiyor ses var.
    #*Srt uzantılı altyazıları, film dosyasıyla aynı olmak şartıyla cihaz görüyor. Türkçe karakter sorununu ise ayarlardan altyazı dili olarak Türkçe seçmeniz gerekiyor.
    #Tv'den kayıt yaomak için ise cihaza hdd veya flash bellek baglayın. cihazın medya bölümünden üstteki seçeneklerdenden kayıt bölümünü seçip , orada ise hdd'yı ntfs olarak formatlamanız gerekiyor.
    #Tv'den yapılan kayıt *tsv uzantılı. bilgisayardan izlerken donma sorunu yaşadım ama cihaz üzerinden izleyince hemen hemen daha az (sadece başlarda) donma oluyor.
    #Görümtü kalıtesi ise tv'nize baglı olarak kaliteli ve net görüntü etmeniz mümkün.
    #Cihazda ısınma mevcut. elle tutabiliyorsunuz. ancak bunu sorun etmeye gerek yok. daha dogrusu cihazı etkilemedigi sürece sıkıntı olmaz.
    #Cihaz usb adaptör destekledigi yazılıyor söyleniliyor. fakat cihazın menüsünde internet uygulamaları mevcut degil. yani wifi baglasakta internet özelligini hangi amaçla kullanacagız ? veya nasıl kullanacagız ?
    #wifi konusunu şimdilik askıya kaldırdım. belki yazılımla ek özellikler gelirse wifi'yı kullanabiliriz.

şimdilik gördüklerim bunlar. cihazı kullanıp ögrendikçe bu yazımda değişiklik yapabilirim. şimdilik bukadar

• McCarty kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık hocam rahatsız edici bir şey göremedim yorumlarınızda bu fiyata daha iyisini bulamayız gibi görünüyot

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • McCarty kullanıcısına yanıt
    İnceleme için teşekkürler bende bugün son kalanı aldım. akşam eve gidince inceleyeceğim. desteklediği formatları da belirtirim burada. alt yazı destekliyorsa eğer bu çok iyi bir özellik olur yabancı diziler için bence.

bana dün aral teknik sevisi ile görüştüğümde usb adaptör destekliyor ve wifii kullanılabiliyor dediler eğer yoksa arar nasıl aktif edeceğimi sorarım..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.