Şimdi Ara

HSBC - Minimum 3 Taksite ilk taksit değeri kadar puan (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
85
Cevap
2
Favori
3.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne terbiyesiz banka ya, oncesi bi kamyanya vardi 100 tl ye 10 tl bonus veriyodu ( ayri gunlerde 300 tl harcamam var =30 tl) bir d bu 3 taksit olayi var; 300 tl yi 6 ya bolduler ( 50 tl de burdan) herhangi bi para puani yatmadi!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: navigator_

Ne terbiyesiz banka ya, oncesi bi kamyanya vardi 100 tl ye 10 tl bonus veriyodu ( ayri gunlerde 300 tl harcamam var =30 tl) bir d bu 3 taksit olayi var; 300 tl yi 6 ya bolduler ( 50 tl de burdan) herhangi bi para puani yatmadi!

Hocam 100’e 10 tl kampanyası ödül yükleme tarihi 6 aralık olarak gözüküyor. Dediğiniz taksit kampanyası için ben de kayıt oluşturdum. 2 ile 4 iş günü içersinde sonuçlanacak dedi müşteri temsilcisi

HSBC - Minimum 3 Taksite ilk taksit değeri kadar puan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tamam konustum mtemsilcisiyle, 6 Aralikta dedi; digeri icin de kayit olusturdu, 12 si de son harcamak icin. 31 Aralikta kapatiyorum bu hsbc yi iyice sacmaliyorlar.

• Bana da aynı söylediler. Cumartesi kayıt oluşturdum. 100 tl an itibariyle yattı. Diğeri için zaten vakit olduğundan; herhangi bir değişiklik yok. Bu arada SMS gelmedi; kontrol ettiğimde yatmış.

• bugün benimde 100 tl yatmış. Geçte olsa güçte olsa sevşyorum bu bankayı :) Bana önce tablet verdi. Bu hfta 100 tl verdi geçen hafta 50tl verdi. kapatma diye 80 tl civarı verdi. Arada verdiklerini de unuttum
  • quote:

Orijinalden alıntı: aropiko

Bana da aynı söylediler. Cumartesi kayıt oluşturdum. 100 tl an itibariyle yattı. Diğeri için zaten vakit olduğundan; herhangi bir değişiklik yok. Bu arada SMS gelmedi; kontrol ettiğimde yatmış.

Teşekkürler hocam. Şimdi ben de baktım yatmış.:)

• aceryeni A kullanıcısına yanıt
    Hsbc yı bende kapatmadığıma çok memnunum. Tablet ten itibaren; farklı farklı dolu kampanyada baya bir puan almışımdır. Şimdi cardfinans ile birleştiğinden beri de 2-3 yer tespit ettim kullanım için. Hsbc herhangi bir kart ücreti de almıyor. HSBC 👍🏻👌

• Puanlari kullanabilcegimiz site varmı?

E gündür bakmadığımbakmadığım site kalmadi

• boynerde geçiyor mu puanlar? ya da akaryakıt, market, geçen adam akıllı bir yer var mı?
  • benim puanlar da yattı. demin gittigidiyor ve n11'de kullanmak istedim ama gözükmedi :)
  • cupidx C kullanıcısına yanıt
    Boyner de geçerli

Pos cihazında Finansbank görünen her mağazada kullanılır

• İnternet sitelerinden hepsiburada da geçiyordu. Denemedim bu sefer ama cardfinans ile birleştikten sonra değişti mi bilmiyorum. Dediğim gibi cardfinans posunun olduğu yerlerde geçiyor. Lcw ve birkaç giyim mağazalarında geçiyor. Ankara için Gimat ın oradaki OPET ve Bağlıca Yolu Petrol Ofisinde kullanılabiliyor; denedim. 👍🏻 Sizde Ankara da bildiğiniz yer varsa sizden de bekliyorum.

• Peki bu yatan puanların son kullanma tarihi nedir; bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NevhiSahsi -- 6 Aralık 2017; 16:22:20 >
  • N11 den 300 liralık alışveriş yapmıştım 110 TL puan geldi güzel kampanyaydı arasıra HSBC işe yarıyor.

• Bu arada hala incelemede. 100 a 10 tl kampanyasi ndan 30 TL kazandim bugun hesabiniza yatmistir diye msj geldi, kontrol ettim birsey yatmamis. Gene musteri temsilcisiyle konuscaz, ugrastiriyorlar cok biktirdilar.

• navigator_ N kullanıcısına yanıt
    Benim karta da 30 tl yüklemişler

Herhangi bir şart yoktu sadece 100 tl üstü harcama yap deniyordu..

Banka sayfasından bize ulaşına tıklayarak itiraz ettim

Bakalım sonucu ne olacak

• Ee para yatmissa neye itiraz ediyosunuz?

• navigator_ N kullanıcısına yanıt
    Çünkü 10dan fazla 100 lira üstü harcama yaptım.bazılarını saymamış sadece 3 işlem için puan vermiş

• quote:

Orijinalden alıntı: aydin.c

Çünkü 10dan fazla 100 lira üstü harcama yaptım.bazılarını saymamış sadece 3 işlem için puan vermiş

Benim de öyleydi. Kampanya kapsamında 8 harcamam olmuştu 10 tl yatırmışlar. Aradım düzelttiler

• Eee yatti mi paralariniz? Nasil is anlamadim cidden, totalde 80 tl yatmadi lazim , hesabimda 0 puan var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.