Şimdi Ara

HSBC - Minimum 3 Taksite ilk taksit değeri kadar puan (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
3.482
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesaj gelip de puanı yatan var mı arkadaşlar.bilgilendirirmisiniz
  • HSBC bu tür kampanyalarda bazen sıkıntı yaratabiliyor...Birkaç sefer başıma geldi MH yi arayıp manuel yükleme sağlanabiliyor...
  • bana puan gelmiş
    şimdi nerelerde kullanabiliyoruz bu puanları (:
  • Tebrikler! Ilk Taksit Bizden kampanyamizdan kazanmis oldugunuz NakitPuanlar kartiniza yuklenmistir. Kullanilmayan NakitPuanlar 12 Aralik tarihinde silinecektir. Iyi alisverisler! B002

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Concept kartla katılıma gelmedi

• Benim concept kart geldi puan. yalnız mesaj gepişti bana

• Benim concept karta gelmiş...Kart bilgilerinden bakabilirsiniz...
  • hsbc 2 kartım var

birisine 80

diğerine 100 tl geldi

ŞOK marketlerde kullanılıyor
  • Gittigidiyordan 3 taksitle altın aldım. Mesaj gelmemişti. Yüklenmemiş. Bu saatten sonra yüklenmez sanırım

• bana mesaj gelmemişti. riske girip yinede alışverişi yaptım puan yattı.
  • Size mesaj göndermediğimiz için yükleme yapılmamış dediler, kayıt açmadılar. Bir yakınıma mesaj gelmişti, ona da yatmadı, birazdan arayacağız bakalım ona ne bahane bulacaklar.
  • bende şok da kullandım...
  • Mesaj gelmemisti buradan gorup gonderdim puan yatti ama mesaj gelmemesi benim sms engellememle ilgili de olabilir

• Müşteri hizmetleri ile görüştüm, sistemde genel bir sorun oluştuğunu; puanı hakkettiğimi ancak sistemden kaynaklanan sorun nedeniyle henüz yansıtılamadığını belirtti. Yarın yeniden kontrol etmemi rica etti.
  • ben de katılım için mesaj gönderip onay sms'i de almıştım ama gelen giden bir puan yok

edit: mh'yi aradım, bana da bir üstteki arkadaşa dediklerini dediler, gün içinde yükleme yapılacak, ayrıca sms ile bilgilendirmeniz sağlanacak dediler.. bekliyoruz bakalım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahbap -- 1 Aralık 2017; 12:8:27 >
  • arkadaşlar hsbc puanları kipa geçmiyor mu ?
  • MaRJiNaL45 M kullanıcısına yanıt
    Finans posu olan yerlerde kullanılıyor. Kipada da bildiğim kadarıyla var ama posda genelde görünmüyor. Siz pıan olduğunu çekmeyi denemelerini isteyin.

• Daha puanları yaturmadi

• 268 TL'lik alışveriş yaptım, 90 TL puan yattı. Şok'ta harcadım. Teşekkürler HSBC.
  • puanlar cuma günü sms bilgilendirmesi ile beraber yatacaktı güya ama halen yatmış değil. cumartesi günü arayıp kayıt oluşturdum, umarım sonuca ulaşırız
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.