Şimdi Ara

hsbc kartimi kapatmak istiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evimin yanında hsbc bank vardı oraya kart borç ödemesi yapıyordum,şimdi kapandı kayseride atm yok ta çarşida var oraya da gidemiyorum çok yoğun oluyor finansbank atm sine soktum karti karti şifre değiştir falan yazıyor borç ödeme yok bu karti kapatmak istiyorum zaten hiçbir kampanyası puanı taksiti de yok bir de atm bulamıyorum,taksitleri falan var nasıl kurtulacağim bu karttan..

• enpara ya falan başvurursun
    kalkıp şubelere atmlere gitmene gerek de yok
    parayı istediğin yere internetten yollarsın

ödeme bilmemne yaparken ödemeyi yapacağın iban numarası kart numarası vesaire olması yeterli
    hatta ödeme günlerini önceden de otomatiğe bağlarsan tıkır tıkır hallolur işler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetmetingülcan

enpara ya falan başvurursun
    kalkıp şubelere atmlere gitmene gerek de yok
    parayı istediğin yere internetten yollarsın

ödeme bilmemne yaparken ödemeyi yapacağın iban numarası kart numarası vesaire olması yeterli
    hatta ödeme günlerini önceden de otomatiğe bağlarsan tıkır tıkır hallolur işler.

HOCAM hsbc borcumun tamamını ödesem kart cebimde dursa hiç kullanmasam bir daha ücret alırlar mı aylık yıllıık??
  • Hocam hangi bankanın kartı olursa olsun kredi kartı yıllık üyelik bedelini bankadan isteyebilirsiniz ve size aynı yıl içindeyseniz iade ederler . Ola ki iade etmeseler bulunduğu kaymakamlıktan başvurabilirsiniz . Uzuyor diye herkes şikayet ediyor ama uzağıdığı döneme kadar faizi ile iade ederler .
  • Medvedev M kullanıcısına yanıt
    yanlış.
    alınanı aynen iade ederlerse ederler. faizi ile iade edilmez
    atıyorum 100 tl aidat aldılar sonra ödeseler bile 100 Tl verirler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.