Şimdi Ara

HSBC Advantage Market(150/20)(Maks 100)(20 Nisan-24 Mayıs)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
4
Favori
874
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 20 Nisan - 24 Mayıs 2020 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız her 150 TL ve üzeri market harcamanıza 20 TL, toplamda 100 TL indirim hediye!

quote:

20 Nisan 24 Mayıs 2020 tarihleri arasında, HSBC Advantage kredi kartları ile farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri market alışverişleri kampanya kapsamındadır. Kampanyaya katılmak MARKET yazarak 4477’ye SMS atılması gerekmektedir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Kampanya müşteri bazlıdır. Bir müşterinin bankamızdan almış olduğu tüm kredi kartları ile yaptığı tüm alışveriş işlemleri kampanya dahilinde sayılacaktır. Müşterinin indirime hak kazanabilmesi için SMS ile kayıt olması ve farklı günlerde, tek seferde 150 TL ve üzeri market harcaması yapması gerekmektedir. Yurtiçi ve yurtdışı alışveriş işlemleri kampanya kapsamındadır. Online market harcamaları kampanyaya dahildir. Ek kart harcamaları, asıl karta sayılacaktır. SMS ile kaydolarak kendisine belirtilen harcama tutarını gerçekleştirmiş müşterilerin hak kazandığı indirimler 29 Mayıs tarihinde yüklenecektir. Bir müşterinin (asıl+ek kartları toplam) kazanacağı indirim 100 TL ile sınırlıdır. Yapılan işlemin iade olması halide indirim kazanılmayacak ve indirim karta yansıtılmışsa geri alınacaktır. İndirime hak kazanılması için harcama yapılan işyerinin üye işyeri kodu market olmalıdır. Bu kampanya başka indirim kampanyalarıyla birleştirilemez. HSBC Concept kredi kartlarının kampanyaya katılımı ücretsizdir. HSBC Bank A.Ş kampanya koşullarını değiştirebilir veya kampanyayı dilediği zaman durdurabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkkkkan -- 20 Nisan 2020; 15:20:1 >

• teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretsiz kartı ayırmayan ,kampanya katılımı ücretsiz kılan,market gibi temel sektörde hatırı sayılır indirim veren hsbc ye teşekkürer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanan var mı ya hala bu bankayı? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ehiamico

kullanan var mı ya hala bu bankayı? :)
    var. dünyanın en büyük para aklayicilarindan. kampanyaları diğer bankalara göre iyi olabiliyor

https://www.bbc.com/turkce/haberler/2012/12/121211_hsbc_us

• Türkiye’den çekilecek diyorlar Aslı var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yiyebildiğin kadar ye üzümü, bağını boşver, yıllardır hep aynı terane ama kavun tadlı (müşteri bulsa satacak ama nerdee)
  • mrtsrky45 M kullanıcısına yanıt
    Aynen; tüm kartlar içinde en yüksek getiri veren bu Banka, şu ana kadar...bu dönemde... Ramazan ayında...
  • ehiamico kullanıcısına yanıt
    Neden kullanmayalım ki?

Diğer bankalar 2 adet 150 market harcamasina 15 puan verirken,

HSBC her 150 markete 20tl İNDİRİM veriyor.

Genel kampanyalarında da pos ve sektör kısıtlı yok.

Kısaca severek kullaniyoruz..

• Maestro26 kullanıcısına yanıt
    Aynen, kesinlikle haklısınız;

garanti ve diğerleri 1250 ye 100tl veriyor bu hiç olmazsa 750ye 100 veriyor, yani HSBC %13,3 (750tl harcamaya),

garanti %8 puan veriyor(1250tl harcamaya ) hangisi daha iyi...
  • Ben alamıyorum bu kartı siz şubeden mi aldınız? Alıp almamakta kararsızım Türkiye’den çıkarsa ortada kalmayalım

• wakrupalice kullanıcısına yanıt
    Evlenmiyorsun hocam. Hanımın üzerine Malları da yapmıyorsun Çıkarsa nasıl ortada kalacaksın acaba

• cekabu kullanıcısına yanıt
    Korkuyorum hocam çok korkuyorum ya kartı iptal etmek istersem de o ara satılırsa kimseyi muhattap bulamazsam ? Çok korkuyorum ...

• Kişiye özel marketle 150ye 50 yapar ama ben kişiye özeli bitirdim

• quote:

Orijinalden alıntı: alexxson

Kişiye özel marketle 150ye 50 yapar ama ben kişiye özeli bitirdim
    Kişiye özel nasıl oluyor?
  • kim o K kullanıcısına yanıt
    Nisan ayı içerisinde market alışverişine 100 TL üzerine %20 indirim vardı kişiye özel.

• Ankara da gimsa marketi bilenler vardir.
    Sincan Eryaman Batıkent bölgelerinde marketleri var.

2 işlem yaptım ama ev dekorasyon olarak geçiyor.
    Fişleri atmadım bilerek.

Sizce iade gelir mi,
    Fişleri yollasam inceleyip iade yatırırlar mı beyler?

Var mı daha önce böyle bir tecrübesi olan.

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

Ankara da gimsa marketi bilenler vardir.
    Sincan Eryaman Batıkent bölgelerinde marketleri var.

2 işlem yaptım ama ev dekorasyon olarak geçiyor.
    Fişleri atmadım bilerek.

Sizce iade gelir mi,
    Fişleri yollasam inceleyip iade yatırırlar mı beyler?

Var mı daha önce böyle bir tecrübesi olan.
    "İndirime hak kazanılması için harcama yapılan işyerinin üye işyeri kodu market olmalıdır." bu maddeden dolayı reddederler.Gimsanın bazı kasalardaki poslarının sektörü ne yazıkkı farklı.Bunun azizliğine bende uğramıştım.(Axess kasalardaydı sanırım bu)
  • Yatan var mi ?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.