Şimdi Ara

HP victus 16 mi yoksa Acer Nitro 5 mi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    support.hp.com
    HP OMEN ve HP Victus Bilgisayarlar - NVIDIA GPU'ları için performans özellikleri | HP® Müşteri Desteği
    https://support.hp.com/tr-tr/document/ish_8109249-8406974-16?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber
    burdan bakın watt değerlerine 16 serisini neden önerdigimi anlarsınız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• HYRAXA H kullanıcısına yanıt

SSD den yarı yarıya fedakarlık...

4050 yerine 4060 almak. bu ancak oyun meraklısı biri için mantıklı olabilirdi sanırım ama güzel makine yinede.

• blueice32 kullanıcısına yanıt
    Hocam 15 serisi soğutması iyibama 16 serisinin daha iyi ve daha gelişmiş birde renkleri biraz kotu büyüyünce ekran fazla anlaşılmıyor

Hocam pişman olmayın diye uğraşıyorum çünki 16 serisi daha güzel bir performans verecektir daha stabil çalışır güncel

aldım bile :) dediğim gibi bu işin sonu yok. zaten 25-30k lardan zorladığımız bir bütçeyi 38 yaptık daha daha dersek elbette gönlümüzün ilk sultanı OMEN lere gitmek lazımdı

Neyse hocam acerden falan iyidir ama 16 serisi alsanız daha iyi olurdu hem 64 gb rame kadar desteği vardı ve daha yenilikçi

bu beni çook uzun süre götürür. neden mi ?

şimdiki laptopum 2450M işlemcili bir İ5 makine ve yinede bana yetiyor biliyor musun. 12 yıl oldu. artık bozulmuyor da :)

kapak kırıldı yavaşladı vs.. yani zorlasam daha da gider samsung laptop. bu vesile ile adamlara da helal olsun 12 yılda tık demedi yaa...

baktım tam 10.000 fark etti. yok... hadi dedim 2-3-5 fark edecek mi diye ama yok tam 10 fark etti. bu zaten imkansız.

memnunum yani F/P dan. 

• Hayırlı olsun ürününüz fakat uzak durmanız gereken markaların başında casper , monster ve hp mevcut malzeme kalitesi çöp hepsinde.

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • David Attenborough kullanıcısına yanıt

teşekkürler,

• 12 yıl önce bu laptopumu alırken samsung içinde aynı şeyler söyleniyordu ama ben aldım. 2450m işlemcili bir İ5, 500gb klasik harddiskli bilgisayarımla her türlü 3 boyutlu çizim programını kullandım autocad ler vs vs. ne düşmeler yaşadı sadece kapağın sol menteşesi kırık.

ve elbette zamanın biraz gerisinde kaldı ama hala taş gibi. artık hız istiyorum diye yeni bir tane alıyorum. :)

yani işin özü içindeki parçaların üreticilerinin çoğu ortak geriye kasa kalıyor onu da kullanıcıya göre değişir bence. bazen yapmamak çoğu fırsatı kaçırmaktır. dolar bu seviyelere gelmeden aynı laptopu belki 20k ya alabilecektim.

maalesef ülkemizde bir mal a ihtiyacın varsa bugün alacaksın. herşey için geçerli bu. yarın alamayabilirsin. :)

• 4S14N_HUNT3R kullanıcısına yanıt
    Hocam ben her laptopumu HP den aldım gayet memnun oldum şimdide HP den alıcam malzeme kaliteleri iyiydi Acerden iyidir yani

Lenovo düşündüm bu fiyata bulamadım bulfuysam 2021 olduğu için şarjda iken şarjı bitiyor 2021 modellerinde Asus Msi kaldı msi bu fiyata yok Asus F15 var kronik sorunu var

Casper Monsteri biliyorum ama HP nin olduğunu düşünmüyorum gayet iyi bir MSI kadar kalitesi olmasada bu fiyat segmentine uygun Omen serisi bilmiyorum fazla pahalı test etmedim 😅 ama eminimki Victus serisinden iyidir çünki Omen serisinin dengi MSI serisi diyolar HP Victusa Asus dengidir diyolar yada Lenovo Acer 2019 yılında herkesin nefret ettiği model olmayı başardı

• Victus 16 iyi tercih. 3 adet aldım şirket için. Gayet başarılı cihazlar. Tabiki oyun oynanmıyor fakat, 2 yılda cihazlarda sıfır sorun. Kaldı ki bugüne kadar almış olduğum 200 ü aşkın sıfır hp den hiçbiri arızalanmadı bile .Acer dan yana asustan yana tecrübelerim hiç iyi olmadı bugüne kadar. F/p cihazlarda hep bir problem.

Hp nin dandik denilen birçok cihazı kullanım ömrü - malzeme kalitesi - arıza durumu ve parça tedariği olarak acer lenovo casper monster ve standart asus vivo serilerinden kat be kat iyidir.

Bunlar f/p cihazlardaki tecrübelerime istinaden söyleyebileceklerim. Tuf-rog-alienware - omen cihazları bu kategoriye koyamayız. Ve kağıt üstünde karşılaştırmak da doğru olmaz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ruzgarnufel kullanıcısına yanıt
    Evet hocam F/P dan çok bişey beklememek lazım ama pil olarak çok iyi hem batarya büyük hem şarj aleti 200 watt hocam tüm cihazlardan en az arıza çıkaran Marka HP Toyota gibi

• ruzgarnufel kullanıcısına yanıt
    Asusu bilmem aceri biliyorum çok ısınıyor fazla sesli küçük bataryalı

• İçindeki donanımı kıyaslamış arkadaşlar zaten de.

Kasa olarak acer nitro 5 çok daha iyi bir kasaya sahip.
    Ekranlarında hangi marka panel olduğuna da bakmanı tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • design.code kullanıcısına yanıt
    Hocam Victus aldım throttle var ama r5 7640hs için rahatsiz edecek raddede değil bu nitro 5 kötü

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.