Şimdi Ara

Hp UEFI Format

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, iyi geceler. yaklaşık 1 ay önce aldığım HP Power 15-DK0013NT laptobumu gayet memnun şekilde kullanıyorum. laptop bildiğiniz gibi Freedos ve benim elim de baska bir bilgisayar olmadığı için Windows kurulumu yapamadım. aslında eski bir laptop vardı ama Xp yüklü olduğu için maalesef uefi şekilde usb hazırlayamadım. Laptobu mecburen bilgisayarcıya verdim ve adam da maalesef crackli Windows 10 kurmuş aslında hemen değiştirmek istedim ve Windows 10 usbsi hazırladım ama bir sorun olmadığı ve üşendiğim için ellemedim. daha sonrası da ise adamın UEFI kurulum yapmadığını ve bios driverımın güncel olmasına rağmen bios tipinin eski olduğunu fatkettim. bu yüzden artık uefi bir şekilde format atmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum bu konu hakkında bana yardımcı olabilecek var mı ayrıca telefonumdaki bir çok dosyayı laptoba atmıştım bu işlem sonrasında onlar da silinir mi yoksa yerel disk D ye atsam onları sıkıntısız şekilde kalır mı. Teşekkürler
    Hp UEFI Format
    Hp UEFI Format
    Hp UEFI Format

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Circassian81 -- 17 Nisan 2020; 4:44:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• UEFİ kurulumuna nasıl yapacağınız aşağıdaki anlatımda mevcut.
    https://forum.donanimhaber.com/win-10-gpt-uefi-kurulum-hp-2019--131398532

UEFI kurulumda tüm dosyalarınız silinir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.