Şimdi Ara

HP Photosmart C3180 sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yazıcım HP Photosmart c3180 yazıcı tarayıcı fotokopi üçü bir arada. sorunum şu yazıcıyı benim pc e bağladığımda tarayıcı sorunsuz olarak çalışıyor ancak yazıcı yazdırmıyor. genelde tepki vermiyor bazen de kağıdı alıp 1 satır yazdırıyor. aleti başka bir pc e bağladığımda ise yazıcı da tarayıcı da sorunsuz olarak çalışıyor. 1 aydır çözmeye uğraşıyorum çözemedim. sizce sorun ne olabilir veya nasıl çözebilirim?
    şimdiden teşekkürler...

• baba bende c3100 var bende yazıcı fotokopi filan herşey normal çalışıyor tarayıcı çalışmıyor
    tarayıcıyla iletişimi kuramıyor sürekli hata veriyor anlamadım gitti yaw
  • 1 yazıcıyı taktığın usb portlarını sırasıyla dene
    2 yazdır dediğin zaman usb kablosunu çıkar yeniden tak
  • mrb benım yazıcıda şimdi sole bi durum var ilk once calısıyodu makına aleti actıgımda bi kagıda durduk yere sacma sapan siyah rneklı sembollu bısıler cıkarıyodu daha sonra yazmak ıstedıgım seyi cıkarıyodu ancak bi gün yazıyı actım kagıt olmadıgı halde ısık naıp sonmedi ( kagıt olmayınca yanıp sonuyo ) neyse sonra kagıdı koydum cıktı almak ıstedıgım makaleyi çıktı almak ıstedım ancak yazdır dedigimde hiç bir tepki vermedi driverlar falan sorunsuz yüklü eger yardım edersenız sevinirim iletişim msn : robocop5555@hotmail.com
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.