Şimdi Ara

epson sürekli kağıt sıkıştı hatası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
11.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba epson sx525wd modelini kullanıyorum. Tanklı sistem mevcut bugün çıktı alırken kafa tank hortumlarına dolanmış ve takılmış ondan beri sürekli kağıt sıkıştı hatası veriyor ve düzeltemiyorum. İçinde sıkışan vs bir kağıt parçası toz vs yok bunun çözümünü bilen varmı acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: bf

Merhaba epson sx525wd modelini kullanıyorum. Tanklı sistem mevcut bugün çıktı alırken kafa tank hortumlarına dolanmış ve takılmış ondan beri sürekli kağıt sıkıştı hatası veriyor ve düzeltemiyorum. İçinde sıkışan vs bir kağıt parçası toz vs yok bunun çözümünü bilen varmı acaba

yazıcının içinde sensöre bağlı yaylı bir tetik mekanizması vardır o takılı kalmıştır yada yaydan kurtulmuştur onu düzeltirseniz normale dönebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hanım eller

quote:

Merhaba epson sx525wd modelini kullanıyorum. Tanklı sistem mevcut bugün çıktı alırken kafa tank hortumlarına dolanmış ve takılmış ondan beri sürekli kağıt sıkıştı hatası veriyor ve düzeltemiyorum. İçinde sıkışan vs bir kağıt parçası toz vs yok bunun çözümünü bilen varmı acaba

yazıcının içinde sensöre bağlı yaylı bir tetik mekanizması vardır o takılı kalmıştır yada yaydan kurtulmuştur onu düzeltirseniz normale dönebilir

Ne tarafta bu mekanizma yada nasıl yapabilirim tarif etme şansınız varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hanım eller

quote:

Ne tarafta bu mekanizma yada nasıl yapabilirim tarif etme şansınız varmı

epson sürekli kağıt sıkıştı hatası

kağıt alma mekanizmasında bulunur ,internette epson paper sensor yazın daha detaylı görürsünüz

• yazıcıyı getir de yapalım. biraz para kazanalım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: civalı sokak lambası

yazıcıyı getir de yapalım. biraz para kazanalım :)

sana getirince de arızayı yapsa hiç sorun yok. okadar sırtlanıyoruz geliyoruz ee herşey normal :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.