Şimdi Ara

HP PAVILLION DV9000-9500-9600-9700-6000-6500-6600-6700-2000-2500-2600-2700 KULLANANLAR DERNEĞİ :) (518. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.545
Cevap
24
Favori
1.057.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar bilgisayarım Hp pavilion 6500 laptop pc ama büyük bi problemim var yardımcı olursanız sevinirim

Başlat cubuğuna yakın mesafede biyerde bir cizgi cıkıyor yanlamasına.Ve bu cizgi arada gidiyor ama çoğu zaman ekranda. Mesela Hp Quikplay e girdim gene allta beyaz cizgi yada CS ye veya Knight onlineye girdim gene alt tarafda duruyor.

Print Screen yaptığımda ise resimde gözükmüyor. Telefon ile cektiğim resimleri paylasicam

Yardımcı olursanız cok sevinirim

Tesekkürler...

• quote:

Orjinalden alıntı: Buugey

Para iadesi yada yeni makine tabiiki :)

ARKADAŞIM ÇOK ŞEY YAZDIM SON ZAMANLARDA HP'DEN BİRİLERİ OKUYOR OLMALI MUTLAKA BU DERNEKTEKİ YAZILIP ÇİZİLENLERİ BEN SANA MSN VERİM ORDAN SORULARINI YANITLAMAYA ÇALIŞIRIM...

r_e_p_e_a_t@hotmail.com EKLERSEN KONUŞURUZ...
  • quote:

Orjinalden alıntı: iftosun

merhaba arkadaşlar walla iyice paranoyak oldum ne zaman arıza çıkaracak bilgisayar diye, klasik wireless sorunu var işte kendiliğinden devre dışı kalıyor ve yeniden başlatmadan etkinleştirmek mümkün olmuyor sanırım bi çözüm bulunamadı daha ve bi sorum olcak en genel sorunlar hangileri bekle bekle kafayı yicem heran sorun çıkacak gibi geliyo ama Allah a şükür wirelessten başka sorun yok gerçi o da yeter (sanırım servise gidecek anakart vs değişecek filan) ama başka problem yok şimdi sıradaki arıza ne olur sizce

SENDE MSN'İ EKLE UZUN OLUR ŞİMDİ AMA WİRELESS SORUNUN KAFANI BAYA AĞRITABİLİR SERVİSE BİRAN EVEL VERSEN İYİ OLUR...

• quote:

Orjinalden alıntı: exemtr

Arkadaslar bilgisayarım Hp pavilion 6500 laptop pc ama büyük bi problemim var yardımcı olursanız sevinirim

Başlat cubuğuna yakın mesafede biyerde bir cizgi cıkıyor yanlamasına.Ve bu cizgi arada gidiyor ama çoğu zaman ekranda. Mesela Hp Quikplay e girdim gene allta beyaz cizgi yada CS ye veya Knight onlineye girdim gene alt tarafda duruyor.

Print Screen yaptığımda ise resimde gözükmüyor. Telefon ile cektiğim resimleri paylasicam

Yardımcı olursanız cok sevinirim

Tesekkürler...

ŞİMDİ ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN ''LCD'' PANELDE SORUN VAR PRİNT SCREEN YAPINCA NEDEN ALMIYO SORUN YAZILIMSAL DEĞİL DONANIMSAL O ÇİZİK ÇİZİK VARKEN ŞÖLE BİR İKİ ELİNLE TUT EKRANI SAĞA SOLA KASTIRARAK Bİ OYNA BAKALIM NE OLUCAK EĞER BİŞİ OLMUYOSA SERVİSLİK EĞERKİ OYNADIN SAĞA SOLA GELİYO GİDİYO DOĞAL OLARAK ISINMADAN KAYNAKLI VİDALARDAN MENTEŞELERDEN KAYNAKLI BİR SORUNUN OLABİLİR DEDİKLERİMİ YAP ÖLE Bİ DÖN BURAYA HADE KOLAY GELSİN...

• quote:

ŞİMDİ ÖNCELİKLE GEÇMİŞ OLSUN ''LCD'' PANELDE SORUN VAR PRİNT SCREEN YAPINCA NEDEN ALMIYO SORUN YAZILIMSAL DEĞİL DONANIMSAL O ÇİZİK ÇİZİK VARKEN ŞÖLE BİR İKİ ELİNLE TUT EKRANI SAĞA SOLA KASTIRARAK Bİ OYNA BAKALIM NE OLUCAK EĞER BİŞİ OLMUYOSA SERVİSLİK EĞERKİ OYNADIN SAĞA SOLA GELİYO GİDİYO DOĞAL OLARAK ISINMADAN KAYNAKLI VİDALARDAN MENTEŞELERDEN KAYNAKLI BİR SORUNUN OLABİLİR DEDİKLERİMİ YAP ÖLE Bİ DÖN BURAYA HADE KOLAY GELSİN...

Msninizi ekledim kabul ederseniz sevinirim

crazy_exemt@hotmail.com
  • xp kurcam bilgisayara wireless i bide o zaman denicem şimdi iki saattir bağlı bi kopma yok bakalım bi iki şey indirmiştim heralde düzeldi. intel pro wireless vs daha önceki sayfalarda verilmişti zaten.
    wireless ten başka kronik sorun var mı denemek istiyorum bilgisayarda problem yok ama konuşulanlar tedirgin etti baya sorun bekler hale geldim aslında güzel çalışıyo bilgisayar ısınma yok cd seçme yok vs vs. ayrıca asus vard a6000 serisi bozuldu karşımda muhatap bulamadım bi sekreter teknik servise bağlıyo söylüyorum yetkiliye bağla diye adam burda en yetkili benim diyo ya en yetkili eleman teknik servis elemanı gerisi takdirinize kalmış bilgisayar çok güzeldi ama teknik servis rezaletti asus için hp de yine muhatap alınıyor cevap yazılıyor bize
  • GÜNLERDEN PERŞEMBE ELİMDE HP PAVİLİON 6196 KUZENİN PC NEDEN GELDİ ACABA BANA TELEFON CALTI BENDE TAM PC YE BAKIYODUM ELİME ALMIŞ TAM POWER TUSUNA BASCAM KUZEN ARAYIP WİRELESS SORUNU VAR KUZEN DEDİ BENDE CVP...SERVİS SEN GONDERMESSEN BEN GONDERICEM DEDIM SEN YAPRSIN DEDI BEN KARISMAM DEDIM AMA UGRASTIM BASKASININ DEGIL KUZENIN ŞİMDİ BAKTIK ELİMDE WİRELESS KARTI VARDI TAKTIM ÇALIŞTI 2 GÜN SORUN YOK KENDİ ORJİNALINI TAKTIGIMDA NE GÖRİM SAAT BAŞI KOPUYO RESTART ÇEKTİM MAKİNEYE DÜZELDİ 1 GÜN ÇALISTI VE SERVİS ANAKART DEGISMIS YENİ SİSTEM KURULMUS TES EDİLMİŞ VE FİLM BAŞLAR CAM SORUNU DVD SORUNU BİLMEM NE AMANNNNNNNNN

• quote:

Orjinalden alıntı: @---B-L-U-K---@

GÜNLERDEN PERŞEMBE ELİMDE HP PAVİLİON 6196 KUZENİN PC NEDEN GELDİ ACABA BANA TELEFON CALTI BENDE TAM PC YE BAKIYODUM ELİME ALMIŞ TAM POWER TUSUNA BASCAM KUZEN ARAYIP WİRELESS SORUNU VAR KUZEN DEDİ BENDE CVP...SERVİS SEN GONDERMESSEN BEN GONDERICEM DEDIM SEN YAPRSIN DEDI BEN KARISMAM DEDIM AMA UGRASTIM BASKASININ DEGIL KUZENIN ŞİMDİ BAKTIK ELİMDE WİRELESS KARTI VARDI TAKTIM ÇALIŞTI 2 GÜN SORUN YOK KENDİ ORJİNALINI TAKTIGIMDA NE GÖRİM SAAT BAŞI KOPUYO RESTART ÇEKTİM MAKİNEYE DÜZELDİ 1 GÜN ÇALISTI VE SERVİS ANAKART DEGISMIS YENİ SİSTEM KURULMUS TES EDİLMİŞ VE FİLM BAŞLAR CAM SORUNU DVD SORUNU BİLMEM NE AMANNNNNNNNN

Hoca senin laptop "." "," "caps lock" tuşları olmadan mı geldi :) 5 dakikadır tekrar tekrar okuyorum mesajlarını, çözemedim daha.

• Aceleye Geliyo İşte Yazıyom
  • Ekledim, Bluk
  • arkadaşlar bnm vista 32 bit. bunun 64 bit olanını bulsam. bndeki serialle ( bilgisayarın altında yazan kodla) orjinal yapabilir miyim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mert6385

arkadaşlar bnm vista 32 bit. bunun 64 bit olanını bulsam. bndeki serialle ( bilgisayarın altında yazan kodla) orjinal yapabilir miyim?

O sizin işletim sisteminize has, dediğiniz gibi olacağını zannetmiyorum.
  • Arkadaslar Logitech V470 , VX Nano ve VX Revolution mouse ları arasında kaldım. Bunları kullanan varsa ıyı ve kotu yanlarını yazabilirmi..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Buugey

Ekledim, Bluk

OK
  • quote:

Orjinalden alıntı: mert6385

arkadaşlar bnm vista 32 bit. bunun 64 bit olanını bulsam. bndeki serialle ( bilgisayarın altında yazan kodla) orjinal yapabilir miyim?

öncelıkle o dedıklerının olması ımkansız çok merak ettım acaba neden 64 bit sistem kullanmak ıstıyorsun...
  • Arkadaşlar ÖNEMLİ BİR SORUNUM VAR!!!

HP PAVILION DV6579ET Kullanıcısıyım.
    İlk defa notebook ve hp kullanıyorum

Pc'yi açıtıgımda bazen wepcam çalışmıyor.
    veya çalışıyor sonradan açılmıyor bimedigim bişeymi war.
    wepcam tıkladıgımda QuickPlay açılıyor yanlız çalışmıyor.
    Lütfen acil yardımcı olun
  • arakdaşlar bugün itibari ile HP teknik servisi 6375ea laptomu yapamadı ve para talebinde bulundum yalnız şunu sormak istiyorum.Ben bu ürünü teknosadan almıştım yanında da kulaklık, dvd,çanta, vb. şeyler bana hediye olarak verildi ürünümün değeri 2075 liraydı o zaman bana verilen bu hediyeler hp tarafından para iadesi yapılacakken fiyattan düşürülür mü yardımlarınız için çok teşekkürler şimdidedn
  • Bende kasasına hayranım 1,5 senedir kullanıyorum. Ekran kartı paylaşımlı olmasına karşın Fazla RAM takarak işimi görecek hale getirdim. İlk aldığım zmnlar bi zırıltı sesi vardı ama onuda netten bulduğum çözüm yollarıyla hallettim. bence şuan hala en iyi kasaya sahip olan dizüstü bilgisayarı pavilion serisi. Herkese İyi günler
  • quote:

Orjinalden alıntı: MzisyeN

Arkadaşlar ÖNEMLİ BİR SORUNUM VAR!!!

HP PAVILION DV6579ET Kullanıcısıyım.
    İlk defa notebook ve hp kullanıyorum

Pc'yi açıtıgımda bazen wepcam çalışmıyor.
    veya çalışıyor sonradan açılmıyor bimedigim bişeymi war.
    wepcam tıkladıgımda QuickPlay açılıyor yanlız çalışmıyor.
    Lütfen acil yardımcı olun

Quick Play MANAGER Die Quick Play'in Altında Bir program olucak onu acarak şifre yazıyoun uygula dıyosun Quick play sonunun çözülüyo cam sorununa gelıcen ömer arkadasımızın verdıgı bi driver sonrası o sorunda halloldu 2 sayfa gerısınde heralde bakarsan goruceksın kolay gelsın...
  • quote:

Orjinalden alıntı: serocan39

arakdaşlar bugün itibari ile HP teknik servisi 6375ea laptomu yapamadı ve para talebinde bulundum yalnız şunu sormak istiyorum.Ben bu ürünü teknosadan almıştım yanında da kulaklık, dvd,çanta, vb. şeyler bana hediye olarak verildi ürünümün değeri 2075 liraydı o zaman bana verilen bu hediyeler hp tarafından para iadesi yapılacakken fiyattan düşürülür mü yardımlarınız için çok teşekkürler şimdidedn

fatura bedeli neyse onu alırsın arkadaşım...
  • 
Sayfa: önceki 516517518519520
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.