Şimdi Ara

HP PAVILLION DV9000-9500-9600-9700-6000-6500-6600-6700-2000-2500-2600-2700 KULLANANLAR DERNEĞİ :) (520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.546
Cevap
24
Favori
1.057.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: @---B-L-U-K---@

quote:

Orjinalden alıntı: Williamroy

Merhaba hp pavilion bilgisayarımda açılışta problem yaşıyorum. İlk açılışda veya reset attığımda makineye Hp pavilion logosu çıkmadan önceki siyah ekranda takılıyo ve bir ses çıkıo dıdlama sesi çıkıo kısa arka arkaya beş tane. Daha sonra bir süre bekliyorum tekrar açıyorum bazen beş on denemede bazense bir iki deneme sonunda açabiliyorum. Makine ses çıkartıp açtığında belli bir süre ctrl alt dele tepki verio aynı zamanda Caps lock ışığı açılıp kapanabilio. Belli bir süre sonrasında bu iki aktivite de işlem görmüo ve uzun süreli power tuşuna bastıktan sonra kapatıyorum ki uzun süre bekleyince açılıo zaten yani bu iki aktivite devre dışı olduğu zaman deniyorum bende. Bu problem neden olabilir ve belli bir çözümü var. Format atmayı denedim işe yaramadı.

yazılımsal bir sorun değil onun ötmesi donanımsal sorunun habercisidir ram ekran kartı sorunu olabilir belkide işlemci servise versen iyi olucak kötüye gitmeden kolay gelsin...

Saolasın kardeş umarım servisde kullanıcı hatası çıkmaz. Ama ülke dışındayım iki ay kadar sonra anca yollayabilirim. Sağol tekrar

• quote:

Orjinalden alıntı: serocan39

Ömer sen bu işte tecrübelisi arkadaşım.BAna bugün pc teklifi için fax yolladılar.Teknosanı faturasını bulamadığım için onlardan fatura bekliyorum şimdi ama.Yedek ürün bende iken servisteki pcyi bana nasıl yollarlar.Akşam akşam acayip moralimi bozdular benim

Ona bakarsan benim durumum daha komik. Ben paramı aldım. Herşeyi verdim. 2 hafta sonra ürününz hazırdır kargoya teslim edilmiştir diye mesaj geldi Ama bir şey gelmedi. Takma kafana güven. Bu konuda çok tecrübeliyim

• Selam herkeze..

dv2000 serisinden 2730et modeline sahibim. Az önce başarılı bir şekilde XP kurdum fakat, wireless, bluetooth ve ses kartını tanıtamadım arkadaşlar. Konu hakkında bilgisi olan varsa acaba yardımcı olabilirmi??
  • eger faturanda bilgisayar değeri düşük gösterilmiş ve hediye diye verilenler için değer gösterilmişse ödediğin toplam parayı alamama ihtimalin var. ancak hediyelere faturada değer verlmemiş ise banka ücreti 45ytl hariç geri ödeme alırsın
    quote:

Orjinalden alıntı: serocan39

arakdaşlar bugün itibari ile HP teknik servisi 6375ea laptomu yapamadı ve para talebinde bulundum yalnız şunu sormak istiyorum.Ben bu ürünü teknosadan almıştım yanında da kulaklık, dvd,çanta, vb. şeyler bana hediye olarak verildi ürünümün değeri 2075 liraydı o zaman bana verilen bu hediyeler hp tarafından para iadesi yapılacakken fiyattan düşürülür mü yardımlarınız için çok teşekkürler şimdidedn
  • sağol arkadaşım bilgilendirmen için
  • malesef 1 yıldır hp dv6146ea kullanıcısıyım. ya o beni öldürecek ya da ben onu camdan aşağı fırlatacam. ya da soba niyetine bir köşeye kaldıracam. aşırı ısınmadan bilgisayar erimeye başlayacak yakında. ayrıca bilgisayarın klavyesi de o kadar esnek ki. sanki alttan vidaları kırılmış gibi çat çut sesler geliyor. harddiskten de sivrisinek vızıltısı gibi sesler geliyor. sürekli ışığı yanıp sönüyor. laptopu şarjdan kesince tiyyy diye ibr ses geliyor.
    HP'YE HAYIR! HP'YE HAYIR! HP'YE HAYIR! HP'YE HAYIR! HP'YE HAYIR! HP'YE HAYIR!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oblack01 -- 1 Mayıs 2008; 19:42:42 >
  • Selam,

HP Pavilion 9000 serisinin recovery diski kaç GB yer tutuyor?

Teşekkürler...
  • arkadaşlar selam dv5000 bilgisayarımın onarım süresi aştığı için değişim yada para hakkım doğmuştu

bayanın sorusuna yeni bilgisayar dedim.Para iadesi desem benim faturamı isteyeceklermiydi?eğer fatura tutarını iade ederlerse ben zararlı çıkardım çünkü ben dv5000 ni alırken eski notebook vermiştim 500 ytl karşılı toplamda dv5000 1500 ytl ye mal olmuştu fatura değeri nakit ödediğim para karşılığı olacağından doğal olarak 1000 ytl olarak kesildi,verecekleri notebook 2000 lira o yüzden bende dv6770et yi kabul ettim

mantıklı değilmi?

işte gelecek bilgisayarım
    http://h10010.www1.hp.com/wwpc/tr/tr/ho/WF06b/1090731-4511061-4511063-4511063-4511063-81140137-81663615.html#null

• İnsanın Bozası Geliyor Belki Banada Üst Model Verirler Felan Ekran Kartından Memnun Değilim Sadece 7400 Var :) :) :) Başka Heryeri Mükemmel 11 AY Doldu Tık Yok
  • Selam herkeze..

dv2000 serisinden 2730et modeline sahibim. Az önce başarılı bir şekilde XP kurdum fakat, wireless, bluetooth ve ses kartını tanıtamadım arkadaşlar. Konu hakkında bilgisi olan varsa acaba yardımcı olabilirmi??
  • Selamlar,

DV2000-SD kartı card reader yuvasına taktıgımda ısık bir kac kez yanıyo yanlız kartın icine giremiyorum.sorun nedir acaba?

saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evon610c -- 3 Mayıs 2008; 2:27:59 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: evon610c

Selamlar,

DV2000-SD kartı card reader yuvasına taktıgımda ısık bir kac kez yanıyo yanlız kartın icine giremiyorum.sorun nedir acaba?

saygılar

kart sağlam olmayabilir mi? bugün format atarken karta yarıda kestim, o anda beri kartı okuyamıyor ve kilitliyor pcyi.

diğer türlü kart yuvası sürücüsü ile ilgili bir problem olabilir.
  • Recovery DVD ne kadar yer tuttuğu hakkında bilgisi olan yok mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: @---B-L-U-K---@

İnsanın Bozası Geliyor Belki Banada Üst Model Verirler Felan Ekran Kartından Memnun Değilim Sadece 7400 Var :) :) :) Başka Heryeri Mükemmel 11 AY Doldu Tık Yok

aynı model ve soruna sahibiz artık burdakileri okudukça benimkinin bozulmamasını bende sorun olarak görmeye başladım
    bozulsada yenisini verseler yine bir ara ekran ışığı titreme yapıyor gibiydi arada bir oda olmaz oldu hala sapasağlam çift işletim sistemi ile kullanmaya devam ediyorum bozulmadı meret

• Arkadaşlar merhaba. Benim webcam MSN'de açılmıyor. Açmaya çalıştığımda da hata verip MSN'i kapatıyor buna bir çözüm önerisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: fbliyiz

Recovery DVD ne kadar yer tuttuğu hakkında bilgisi olan yok mu?

2 dvd yer kaplıyo ben geçen gün oluşturdum yaklaşık 5-6 gb kurulum yaparken 2. dvd ye geçtikten sonra %15 filan kalıyo kurulumun bitmesine

quote:

Orjinalden alıntı: tunay_erbatur
    Arkadaşlar merhaba. Benim webcam MSN'de açılmıyor. Açmaya çalıştığımda da hata verip MSN'i kapatıyor buna bir çözüm önerisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler.

Arkadaşlardan bir tanesi vermişti %100 sorunsuz webcam driver dye son sayfalarda olması lazım yanlış hatırlamıyorsam aratırsan bulursun ama vaktim var dersen arkadaş mesajını görünce yardımcı olacaktır sana.

sorunsuz günler dilerim. bu arada xp kurdum pro driverları yükledim wireless te dahil olmak üzere hiç bi sorun yok umarımda çıkmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sniper32 -- 3 Mayıs 2008; 18:19:39 >

• 9600 serisinin xp ses driverini bulan yok mu haLa :)
  • Merhaba arkadaşlar ,
    DV6730 kullanıyorum. Hava durumunu seçtiğimde "Hizmet kullanılamaz" yazıyor. Bunun sebebi nedir?
  • arkadaşlar pil yönetim programı vardı işlemcinin çalışma hızını filan sınırlıyorduk pil ömrü daha uzun gitsin diye vistada vardı xp kurdum bi türlü bulamadım denetim masasından filan giriliyo da ne ekran parlaklığı ayarlama var ne de işlemci hızına sınır koyma bi el atar mısınız neydi o programın adı.
  • Slm arkadaşlar. Dv6000 modeli notebook um var ve vista home yüklü.Xp yüklemek istiyorum.
    Cd den boot ederek mi yüklüyoruz?Bi sorunla karşılaşırmıyım.Driver ya da başka birşey.Teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.