Şimdi Ara

HP PAVILLION DV9000-9500-9600-9700-6000-6500-6600-6700-2000-2500-2600-2700 KULLANANLAR DERNEĞİ :) (519. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.546
Cevap
24
Favori
1.057.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: pcboysone

Bende kasasına hayranım 1,5 senedir kullanıyorum. Ekran kartı paylaşımlı olmasına karşın Fazla RAM takarak işimi görecek hale getirdim. İlk aldığım zmnlar bi zırıltı sesi vardı ama onuda netten bulduğum çözüm yollarıyla hallettim. bence şuan hala en iyi kasaya sahip olan dizüstü bilgisayarı pavilion serisi. Herkese İyi günler

Tasarım Ödülüne Sahib Bir Pc Zaten Arkadaşım
  • ne mutlu ki tasarım ödülüne sahip sorunsuz bi alete sahibiz o zmn
  • sorunsuz ?
  • bluk arkadaşım çok teşekür ederim
  • Bişi Değil Arkadaşım Yine Bekleriz :) Kayıp Olmayıp Kalıcı Olunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @---B-L-U-K---@ -- 30 Nisan 2008; 12:09:05 >
  • Onarımınız devam etmektedir (11).
    ne manasına geliyor arkadaşlar
  • ya @---B-L-U-K---@ kardeşim senin dedigin safaya baktımda bulamadım. Tam olarak bana sayfanın Linkini verebilirmisin ..
    herşey için çok saol

• şu ömer arkadaşın wep cam prpgramını bulamadım daha bi yardımcı olan olursa çok sevincem.. :D
  • AKŞAM UPLOAD EDERİM MzisyeN

KOCA KOCA YAZMANA GEREK YOK KÖR DEĞİLİZ
  • şahiyetin gibi senin isminide büyük yazıyımki dikkat çekici olsun İstedim :D
  • Merhaba hp pavilion bilgisayarımda açılışta problem yaşıyorum. İlk açılışda veya reset attığımda makineye Hp pavilion logosu çıkmadan önceki siyah ekranda takılıyo ve bir ses çıkıo dıdlama sesi çıkıo kısa arka arkaya beş tane. Daha sonra bir süre bekliyorum tekrar açıyorum bazen beş on denemede bazense bir iki deneme sonunda açabiliyorum. Makine ses çıkartıp açtığında belli bir süre ctrl alt dele tepki verio aynı zamanda Caps lock ışığı açılıp kapanabilio. Belli bir süre sonrasında bu iki aktivite de işlem görmüo ve uzun süreli power tuşuna bastıktan sonra kapatıyorum ki uzun süre bekleyince açılıo zaten yani bu iki aktivite devre dışı olduğu zaman deniyorum bende. Bu problem neden olabilir ve belli bir çözümü var. Format atmayı denedim işe yaramadı.
  • merhaba arkadaşlar geçen gün wireless sorununu belirtmiştim hpden mail geldi ve şimdilik sorun yok gece 6 saat kadar sürekli bağlı kaldım sorun yok açıp kapattım sorun yok hala sorun yok

Broadcom Wireless LAN Driver for Microsoft Windows Vista
    http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?softwareitem=ob-58904-1&lc=en&cc=us&dlc=en&product=3643808&os=2093

Intel PRO/Wireless Drivers for Microsoft Windows Vista
    http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?softwareitem=ob-58063-1&lc=en&cc=us&dlc=en&product=3643808&os=2093

Intel Chipset Installation Utility for ICH8 for Microsoft Windows Vista
    http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?softwareitem=ob-54136-1&lc=en&cc=us&dlc=en&product=3643808&os=2093

bunları indirdim ve kurdum şimdi bi sorun gözükmüyor belki yardımcı olur bazı arkadaşlara önceden verildiyse kirlilik için özür dilerim.

• quote:

Orjinalden alıntı: MzisyeN

şahiyetin gibi senin isminide büyük yazıyımki dikkat çekici olsun İstedim :D

Neyse Sorun Değil Az Sonra Vericem İstediklerini Hazır OL...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Williamroy

Merhaba hp pavilion bilgisayarımda açılışta problem yaşıyorum. İlk açılışda veya reset attığımda makineye Hp pavilion logosu çıkmadan önceki siyah ekranda takılıyo ve bir ses çıkıo dıdlama sesi çıkıo kısa arka arkaya beş tane. Daha sonra bir süre bekliyorum tekrar açıyorum bazen beş on denemede bazense bir iki deneme sonunda açabiliyorum. Makine ses çıkartıp açtığında belli bir süre ctrl alt dele tepki verio aynı zamanda Caps lock ışığı açılıp kapanabilio. Belli bir süre sonrasında bu iki aktivite de işlem görmüo ve uzun süreli power tuşuna bastıktan sonra kapatıyorum ki uzun süre bekleyince açılıo zaten yani bu iki aktivite devre dışı olduğu zaman deniyorum bende. Bu problem neden olabilir ve belli bir çözümü var. Format atmayı denedim işe yaramadı.

yazılımsal bir sorun değil onun ötmesi donanımsal sorunun habercisidir ram ekran kartı sorunu olabilir belkide işlemci servise versen iyi olucak kötüye gitmeden kolay gelsin...

• quote:

Orjinalden alıntı: iftosun

merhaba arkadaşlar geçen gün wireless sorununu belirtmiştim hpden mail geldi ve şimdilik sorun yok gece 6 saat kadar sürekli bağlı kaldım sorun yok açıp kapattım sorun yok hala sorun yok

Broadcom Wireless LAN Driver for Microsoft Windows Vista
    http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?softwareitem=ob-58904-1&lc=en&cc=us&dlc=en&product=3643808&os=2093

Intel PRO/Wireless Drivers for Microsoft Windows Vista
    http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?softwareitem=ob-58063-1&lc=en&cc=us&dlc=en&product=3643808&os=2093

Intel Chipset Installation Utility for ICH8 for Microsoft Windows Vista
    http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?softwareitem=ob-54136-1&lc=en&cc=us&dlc=en&product=3643808&os=2093

bunları indirdim ve kurdum şimdi bi sorun gözükmüyor belki yardımcı olur bazı arkadaşlara önceden verildiyse kirlilik için özür dilerim.

Hepsini Verdik Zamanında Hatta Şimdi Vericem Birtane :) Düşüncenden Dolayı Saol...

• MzisyeN AL İNDİR BUNU YÜKLE...

http://rapid-share.com/files/80736331/HP_Pavilion_WebCam_100_Problemsiz.rar

ARADAKİ (-) İŞARETİNİ KALDIR YOKSA İNMEZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @---B-L-U-K---@ -- 30 Nisan 2008; 19:36:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: GRAD

Arkadaslar Logitech V470 , VX Nano ve VX Revolution mouse ları arasında kaldım. Bunları kullanan varsa ıyı ve kotu yanlarını yazabilirmi..

YARDIMCI OLMAYI ÇOK İSTERDİM AMA BEN NE OLURSA KULLANIYOM BURDA O SORUNA CVP BULACAĞINI SANMIYORUM KONU DIŞI Bİ TOPİC AÇARSAN BELKİ YARDIMCI OLUR BAŞKA ARKADAŞLAR...
  • arkadaşlar martın 25 inde laptopum için servis kaydı oluşturuldu. Serviste geçen işgününe ayın 25 ide dahil ediliyor mu acaba?

Bu sabah müşteri hizmetlerini aradım ve pcmin durumunu servise sordum onlarda bana parçaların geldiğini söylediler ve bende kendilerine 30 iş gününün dolduğunu söyledim ardından bana talebimi sordular ve bende kendilerine para iadesi talebim olduğunu söyledim.Beni arayan yetkili bir bayan bana dv6755et teklif etti ve bununla ilgili bana fax çekti ancak ben bu teklifi kabul etmeyerek para iadesi yapılmasını istedim ve kabul ettiler.
    Ancak servisten bu tekliften sonra saat 2000 gibi bana mesaj geldi ve pcmin yapılarak tarafıma göderildiğini bildirdiler.Ayrıca hp nin bana yollamış olduğu yedek ürün hala bende bu nasıl iş?Yedek ürünü ben onlara geri yollamadan ürün bana yollanabiliyormuydu? Ne yapıcam şimdi onların bana sunmuş ollduğu teklif geçerli mi yoksa eski ürünüme geri mi dönücem lütfen bana bir akıl verin

• quote:

Orjinalden alıntı: serocan39

arkadaşlar martın 25 inde laptopum için servis kaydı oluşturuldu. Serviste geçen işgününe ayın 25 ide dahil ediliyor mu acaba?

Bu sabah müşteri hizmetlerini aradım ve pcmin durumunu servise sordum onlarda bana parçaların geldiğini söylediler ve bende kendilerine 30 iş gününün dolduğunu söyledim ardından bana talebimi sordular ve bende kendilerine para iadesi talebim olduğunu söyledim.Beni arayan yetkili bir bayan bana dv6755et teklif etti ve bununla ilgili bana fax çekti ancak ben bu teklifi kabul etmeyerek para iadesi yapılmasını istedim ve kabul ettiler.
    Ancak servisten bu tekliften sonra saat 2000 gibi bana mesaj geldi ve pcmin yapılarak tarafıma göderildiğini bildirdiler.Ayrıca hp nin bana yollamış olduğu yedek ürün hala bende bu nasıl iş?Yedek ürünü ben onlara geri yollamadan ürün bana yollanabiliyormuydu? Ne yapıcam şimdi onların bana sunmuş ollduğu teklif geçerli mi yoksa eski ürünüme geri mi dönücem lütfen bana bir akıl verin

Hiç kafanı takma. Paranı geri alırsın. Önce yedek ürünü geri vereceksin. Ondan sonra eski PC'nin tüm parçalarını geri vereceksin (Kumanda, fiş vs ama çanta sende kalabilir). sonra sözleşme faxlayacaklar. fatura kimi adınaysa onun banha hesap numarasını ve iban numarasını vereceksin. imzalayıp geri faxlıycaksın ve paranı bekliyceksin. Hayırlı olsun. Sende bendensin

• Ömer sen bu işte tecrübelisi arkadaşım.BAna bugün pc teklifi için fax yolladılar.Teknosanı faturasını bulamadığım için onlardan fatura bekliyorum şimdi ama.Yedek ürün bende iken servisteki pcyi bana nasıl yollarlar.Akşam akşam acayip moralimi bozdular benim
  • 
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.