Şimdi Ara

HP PAVILION15-BC200NT CORE İ7 7700HQ 2.8GHZ-16GB-1TB+256SSD-15.6-GTX1050 4GB-W10 ( ANA KONU ) *KULLANICILAR KULÜBÜ* (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
3
Favori
6.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1. Mesaja laptop un avrupa incelemesi eklenmistir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilgisayarımla sadece 30dk geçirebildim kapatıp kaldırdım,tatil için yola çıkmam gerekiyordu.Hala dönmedim o sebeple sorularınıza yanıt veremiyorum.Ben de almadan önce sizin gibi çok araştırdım.Tam tatmin edici bilgiye ulaşamadan karar verdim.Daha doğrusu askari önceliklerimi karşılıyordu,birazda artık araştırmaktan ve beklemekten sıkılmıştım.Sizi anlıyorum eve gider gitmez olabildiğince sorularınıza yanıt olmaya çalışacağım.

• Web indirimi derken mağazadan alamıyormuyuz hiçbir türlü acaba ? Ben bi kısmını nakit bi kısmını karta taksit diye düşünmüştüm mümkün olmayacak sanırım. Artık para biriktirip bekleyeceğim.

Bu arada cihaz on numara.

• Hp teknik destek hattını aradım batarya ve adaptör de 2 yıllık standart garanti kapsamındaymış.Garantiyi 3 yıla çıkarmak için 180tl dediler.3yıl boyunca kullanıcı hatalarına bağlı sigorta 320 tl dediler.5 yaşında bir oğlum var ona öğreteceğim ve beraber kullanacağız bir düşüneyim dedim.Taş düşebilir ayı çıkabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_45200

Web indirimi derken mağazadan alamıyormuyuz hiçbir türlü acaba ? Ben bi kısmını nakit bi kısmını karta taksit diye düşünmüştüm mümkün olmayacak sanırım. Artık para biriktirip bekleyeceğim.

Bu arada cihaz on numara.

Evet sadece web e özel kdv indirimi mağazada 4999 tl yaziyor. Çok ender de olsa bazen mağazalarda da oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lediz

Hp teknik destek hattını aradım batarya ve adaptör de 2 yıllık standart garanti kapsamındaymış.Garantiyi 3 yıla çıkarmak için 180tl dediler.3yıl boyunca kullanıcı hatalarına bağlı sigorta 320 tl dediler.5 yaşında bir oğlum var ona öğreteceğim ve beraber kullanacağız bir düşüneyim dedim.Taş düşebilir ayı çıkabilir

Hadi hayırlısı baba oğul ilk iznelimleri bekliyoruz.

• Ssd dendiği kadar iyiymiş. Gidip bizzar gördüm.
    Samsung MZVLW256HEHP kullanılıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaza ciddi ciddi isindim :)

Kullanan arkadaşlar cihazda sıcaklık ne durumda ve pil çıkartılabiliyor mu? Oyun pcsi olarak kullanılır mı önerir misiniz acaba?

Fiyatı uygun geldi kusuru yoktur inşallah.

• Merhaba arkadaşlar az önce hp destek ile görüştüm şu anda geçerli olan kampanya elinizde bozuk bir hp ürünü olması ve TR kayıtlı olması gerekiyor bir önceki indirim kampanyası şartları aynı şekilde bunda da geçerli tek fark eski çalışan hp ürünü yerine bozuk kullanılamayan hp ürünün seri numarası gerekiyor birazda kızmadım değil bu duruma 3.5 yıllık cihazım var bozuyum mu diye söylendim elinde çalışmayan hp ürünü olup kod verebilecek varsa alabilirim veya hayrına verirse bir yemek parası gönderebilirim.
  • Kdv indirimini ben de takip ediyorum ama şu hp indirimini anlayamadım?

• Bende eski HP bilgisayarımı Facebook HP Türkiye sayfasına mesaj atıp kayıt ettirdim ve mail geldi. Şimdi Vatan'da gece indirimi bekliyorum ama malesef gelecek gibi görünmüyor.

Bu arada bozuk olduğunu ispat için foto istiyorlar benim zaten eski laptop kötü bir haldeydi bazı tuşları yoktu falan gönderince hiç zorlamadan mail attılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YuNeM38 -- 5 Temmuz 2017; 17:53:22 >
  • Ya şu bilgisayar ne zaman indirime girer

• İndirim bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: umut_45200

İndirim bekliyoruz

Hocam sormayın helak oldum vatan sitesinin karşısında.

Bu arada kullananlar deneyimini paylasabilirler mi?

• Merhaba Arkadaşlar,

Bende 15-20 gündür HP. 15-BC200NT ve HP. 15-BC017NT model için takipteyim. Malesef şu an Vatan' da fiyat uçmuş 15-BC200NT 5.407 TL. ye çıkmış. Tekrar eski fiyatları görürmüyüz bilmiyorum. Hiç bu fiyata çıkmamıştı.

Hepsiburada' dan Asus marka bir laptop almıştım ekran kalitesi çok kötüydü, iadesini bekliyordum.

İnşallah iadem gerçekleşir bunun fiyatı da eski haline gelirde iyi bir fiyattan alabilirim.
  • 480 tl ödemem hesabıma yattı.Aktif bir pc kullanıcısı olmadığım için kullanımdaki performansına ilişkin çok yorum yapamıyorum.Oyun oynama düşüncesiyle almadım.Programlama öğrenmek istiyorum ve aldığım pc beni en uzun zaman idare edebilsin istedim.Olmuşken i7 olsun dedim,en ucuzu 3000 den başlıyordu.3000 i verdikten sonra 4500 ü veriyim alabileceğimin en iyisi olsun dedim.

Tüm bunlardan sonra çok zaman geçiremedim notebookumla ama şimdiye kadar çok memnunum.Dün bios güncellemesi yaptı.Özellikle hızından çok memnunum

• arkadaşlar 1050 ve 7700 olması nedeniyle vatanda olası bir kdv indiriminde 4bintlye bu cihazı almayı düşünüyorum.ccihaz hakkında internette bi bilgi bulamadım ama cihazın kronik bir sorunu felan yoktur umarım
  • Kullananlar memnun mu genel olarak ?
  • İndirim bekleyenler gözünüz aydın !

Vatanda 4bin olmuş :))

http://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion15-bc200nt-core-i7-7700hq-2-8ghz-16gb-1tb-256ssd-15-6-gtx1050-4gb-w10.html

Alan arkadaşlar aldıktan sonra bizi unutmasın lütfen değerlendirme bekliyoruz.

• lediz L kullanıcısına yanıt
    Ürünü ne kadara aldınız ve para ne neden hesabınıza yattı.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.