Şimdi Ara

HP PAVILION GAMING 15 SERİSİ ANA KONU (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
733
Cevap
35
Favori
39.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Laptobun içindeki 4gb rami çıkardım 16gb taktım şuan 16+4gb ram var cihazda.
    Bu da çıkan ram. 3200mhz mi oluyor bu ram?
    HP PAVILION GAMING 15 SERİSİ ANA KONU

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dragon Fighter kullanıcısına yanıt
    cpu z den bi bakar mısn çift kanal mı tek kanal mı
  • CloxyTR kullanıcısına yanıt
    Dual

HP PAVILION GAMING 15 SERİSİ ANA KONU

16+4 nasıl dual çalışıyor yaw. kac mhz 2666 mı aldığın
    İçindeki 2400 diye tahmin edip 2400 aldım.

• Bu arada bir bilgi daha paylaşayım. 4+4gb ram varken doom3 oyun tam başlayacakken kapanıyordu. Ekran kartı driveri filan çok uğraştım çözememiştim. Şimdi rami arttırınca sorunsuz açıldı.

Fan ses yapıyor bende. Süpürge ile çekmek zarar vermese bari. İşlemi yapsam ses geçer mi acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sese faydası olacağını sanmıyorum ama bir dene. Zarar verecek bir şey değil.
  • Merhaba arkadaşlar linkteki bilgisayarı almayı düşünüyorum ama menteşe yapısı kırılmaya müsait gibi duruyor. Sizin bu konuda düşünceniz nedir?https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-dk0005nt-intel-core-i5-9300h-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1650-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-6zl09ea-p-HBV00000O7C90?magaza=%C4%B0ntegra%20Bilgisayar

• quote:

Orijinalden alıntı: baydyn

Merhaba arkadaşlar linkteki bilgisayarı almayı düşünüyorum ama menteşe yapısı kırılmaya müsait gibi duruyor. Sizin bu konuda düşünceniz nedir?https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-dk0005nt-intel-core-i5-9300h-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1650-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-6zl09ea-p-HBV00000O7C90?magaza=%C4%B0ntegra%20Bilgisayar
    Bu kasa gerçekten çok dandik. Plastiği heran kırılacak gibi. Msı'ın kasalarına bakıyorum tank gibi. Bizimkisi oyuncak laptop gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dragon Fighter -- 21 Haziran 2020; 20:39:56 >

• Laptopu şarjdan çıkarınca ekran parlaklığı en iyi performans modunda olmasına rağmen baya bir kısılıyor bunun bir çözümü var mı?
  • Beyler bugün bilgisayarım bi anda kapandı açtım nvidia ekran kartini görmüyor format attım driver kurduğumda bir donanım bulunamadı diyor benzer bi problem yaşayan var mi ve RAM ile m2 ssd yusekletmesi yaptım garanti dışı kalır mi garantiye gidecek sanırım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cpu Z , hwid gibi programlar donanımı tararken anlık cızırtı oluyor. Sizde de mevcut mu böyle bir şey arkadaşlar?
  • Bayadır konu atıl haldeymiş, canlandıralım :)

bilgisayarın en sinir olduğum özelliği olan, klavye ışıklarının sürekli açık kalmaması olayını bir bios güncellemesi ile düzeltmişler.
    https://support.hp.com/us-en/drivers/selfservice/hp-pavilion-gaming-15-ec0000-laptop-pc-series/29322788/model/31331091

Artık sürekli açık kalsın, 30 saniye, 1 dakika ve 3 dakika seçeneklerinden birini seçebiliyorsunuz.
  • BrazzerstakiKelAdam kullanıcısına yanıt
    Radeon Software->Display->Vari-Bright kapatın hocam.
    Hiç denk gelmedim hocam.
  • Hugh Jackman kullanıcısına yanıt
    Kaç aydır karanlık ekran kullanıyormuşum gerçekten çok teşekkür ederim.
  • HP Pavilion Gaming 15-dk0011nt i7 16 gb ram gtx1660ti bu bilgisayarı 10 bin tl ye aldım şimdilik her şey harika, ssd olmasından ötürü harika hızlı çalışıyor tasarımı şık şimdilik sadece csgo yüklü max ayarlarda 250 300 arası fps veriyor. Isınma problemi yok gibi tabi ısınıyor fakat normal, fanları iyi çalışyo klavye aydınlatma hoş bu fiyata alınabilecek iyi bilgisayarlardan. Sanırım tek kötü kısmı 60hz ekran olması sizce bu büyük bir sorun mu pişman eder mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berkayuuc -- 22 Ağustos 2020; 3:22:16 >
  • Berkayuuc B kullanıcısına yanıt
    Eder bence hocam. Bende 1650'li makine var ben bile ekranını değiştirmek istiyorum, tercihen 144hz IPS panelle.
  • Aga ekran IPS zaten ama işte 60 hz laptop ya zaten çok hard oyuncu değilim alma amacım pc müh okuyacağım üni boyunca yazılım işimi görsün hemde böyle arada oyun girerim tarzında yani sanırım çok etki yapmaz bana 60 hz olayı

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.