Şimdi Ara

HP Pavilion g6-2277et Wireless Bağlantı Sorunu Acil Yardım LTFN !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.154
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • HP Pavilion g6-2277et model laptopla wireless bağlantı sorunu yaşıyorum. Laptopu ikinci el olarak yeni aldım ve 8.1'e yükselttim. Modeme 5m uzaklıktayım (arada 1 duvar), eski emektar msi laptop aynı seviyeden 3 kademe çekerken HP Pavilion g6-2277et ile sürekli bağlantı kopmaları yaşıyorum ve 2 seviyenin üzerini göremiyorum. Aşağıda donanım listesinin cap'i var, sorun yazılımsal mı yoksa bu aletin donanımsal bir arızası mı var? Bilenler yardımcı olursa sevinirim, bu mesajı bile kopmalardan dolayı yarım saatte yazabildim.
     HP Pavilion g6-2277et Wireless Bağlantı Sorunu Acil Yardım LTFN !! HP Pavilion g6-2277et Wireless Bağlantı Sorunu Acil Yardım LTFN !!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dekadans -- 11 Kasım 2014; 23:04:34 >

• Bu konu ile ilgili bilgi sahibi olan yok mu?
  • Kimseden yardım alamayınca, sorunun donanımsal olabileceğine karar verip ve Hp G6'nın wireless kartının yetersiz olduğunu düşünüp elimde bulunan Tp-Link TL-MR3020 3g Modem Router'ı Repeater olarak kullandım. Şu anda kopma sorunları ve sinyal zayıflığı kalmadı, sinyal kalitesi full'e yakın. Dubleks ve büyük evlerde oturanlar benzer çözümler üretebilirler, maalesef Hp'nin wireless kartı birhayli zayıf kalıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.