Şimdi Ara

//HP PAVILION DV6 SERİSİ KULLANANLAR KULÜBÜ \\ (600. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.098
Cevap
26
Favori
928.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

nasılsın kardeşim

hp dv6-6030st modeli gelicek banada bir kaç sorum var saba müsaitsen dön kardeşim

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim hocam sagolasın sen nasılsın?

Buyur ssd konusu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Teşekkür ederim hocam sagolasın sen nasılsın?

Buyur ssd konusu mu?

Alıntıları Göster
    Teşekkürler canım kardeşim...

hp dv6-6030st Modeli gelciek bana ben böle tasarımlı laptop görmedim günlük ihtiyaçlarımı fazlası ile karşılıyacak birde ssd takıcamki tadından yenmez,,

kafama bişe takıldı..biliyorsun bu laptop beats audio özellikli bu q10 yada w 8.1'de sıkıntısız çalışıyormu yani sadece w7 demi aktif oluyor ..napmak lazım drıver felanmı indiricez ses farkı iyi diyorlar bu laptopun ..az aydınlatırmısın beni

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    Hocam beats audio lu cihaz veya win7'den ötesini kullanmadıgım için ne yazacagımı bilemedim acıkcası.
  • quote:

Hocam beats audio lu cihaz veya win7'den ötesini kullanmadıgım için ne yazacagımı bilemedim acıkcası.
    kardeşim sende var sanırım bu cihaz kullandımı beats audio..yani bendeki seri bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

kardeşim sende var sanırım bu cihaz kullandımı beats audio..yani bendeki seri bu

Alıntıları Göster
    Maalesef hocam bendeki ilk DV6 lardan. DV6-1390et. Boş model

• quote:

Maalesef hocam bendeki ilk DV6 lardan. DV6-1390et. Boş model

Alıntıları Göster
    kardeşim oyun oynamıcam ve 250gb ssd takıcam sence nasıl özellikleri yahu birde tasarımı çok hoş touchpad led ışıklı hp logosuda ışıklı kahvrengi çelik kasa felan süper...

bakarmısın bi

https://www.istanbulbilisim.com/dv6-6030st-ll048ea-pavilion-hp-notebook-fiyati-24843.html

Guzel makina tabi hayirli olsun hocam. Cd surucusu yerinden cikiyorsa oraya hdd takabilirsiniz.

• Angelica kullanıcısına yanıt
    HP Pavilion DV6-3100 dv6-3114et model bilgisayarım var hocam, cd yerine ssd takabilir miyim? hdd yeri sata 3 oraya takıyorum merak ettiğim cd yeri?
  • hagvild kullanıcısına yanıt
    Takabilirsiniz hocam 20 liralik bir aparat var onu kullanmaniz gerekiyor. Hdd dvd kutusu diye aratin cikar google da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 8 sene sonunda emektara veda ediyorum artık. İyi kötü günlerimiz oldu(çoğu zaman kötü) ancak yaşlı bir çınar gibi halen ayakta iş görür vaziyette. Black friday kampanyalarından yeni laptop aldım, hp dv6'ımında artık ebeveyn laptopu olma vakti geldi.
  • Arkadaşlar emektar bilgisayarımın büyük bir fan sorunu var. Bilen bir baksın.

Arkadaşlar yaklaşık 4 senedir önemli bir sorunla boğuşuyorum ve nedenini bulamadım.

Yaklaşık 6 senelik ve daha fazla hatta, severek ve özenli kullandığım bir HP Pavilion dizüstüm vardı ve bu garibana bir fan temizliği yaptırayım hediyem olsun dedim. Demez olaydım. Bu arada HP yetkili servise değil dışarıdan bir servise verdim.

Hiç bir sorunu olmadığı halde sırf fan temizliği yaptırdığım bilgisayarın kasayı açarken önce ram slotunun birini yaktılar, ayrıca usb port bağlantısı koptu parasını ödedim, ekran monitör bağlantısı da parazit yapınca onu da yaptılar ve fanı da temizleyip verdiler. İyi de para verdim.

Ama temizlenen fan bir ayı geçmeden ses çıkarmaya başladı ve servise geri götürdüm tekrar baktılar fanı değiştirmemiz gerekdeyip değiştirip geri verdiler ama bir ayı geçmeden yine fandan sesler gelmeye başladı.

Bu arada bilgisayarımı masa üzerinde dikkatli ve hiç kıpırdatmadan temiz bir evde kullanıyorum.

Neyse bu servis elemanlarına bir hayli kızıp gidip bir başka servise götürdüm. Bu adamlar da yeni bir fan takıp yolladılar ve ben bilgisayarımı ihtiyacı olan yeğenime hediye ettim. Bu çocuk daha 6 ayı bulmadan fandan arada bir ses gelmeye başladığını söyledi. Arada bir geldiği için o şekilde kullandı ama bir sene sonra fan tamamen durdu.

Peki ama bu bilgisayar 6 sefer servise gittiğine ve iki defa da yeni fan takılmasına rağmen daha halen neden ses yapıyor veya duruyor?

Yeni bir fan takılsa yine bunu yapar mı? Bir fan neden sürekli değişse bile ses yapar veya durur? Hata nedir?

Temiz ve kullanılabilir bilgisayarı bu şekilde çöpe atamam çocuğun da ihtiyacı var. Sizce ne yapmalıyım? Sürekli para emen bir şeye dönüştü bu fan sorunu? Hata neresinde bunun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 24 Kasım 2018; 15:52:6 >

• Rdau kullanıcısına yanıt
    Hocam ne aldınız acaba? Model, marka?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagvild

Hocam ne aldınız acaba? Model, marka?
    Msi gl63 8rd 429xtr aldım. black fridayde 5250 tlye geldi. Uzunca bir süre beni götürür diye umuyorum.
  • Rdau kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, umarım buda emektar gibi 8 sene götürür, hep iyi yanları olmasını temenni ediyorum ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • HP DV6-3111ST(XR557EA) için ışıklı klavye lazım nerden bulablirim.
  • Ürün kodu bu AELX6A00220 Ankara içinde uygun fiyatlı satmak isteyen benimle irtibata geçsin.
  • Benimde saka maka 8 sene olmus. Kardesim kullaniyor batarya ölmesi disinda hicbir sorunu yok.

• quote:

Benimde saka maka 8 sene olmus. Kardesim kullaniyor batarya ölmesi disinda hicbir sorunu yok.
    harici mikrofon çalıştıramadım bir türlü w7 kullanıyorum bu arada beats audodanda ayarlama yaptım deliricem...Yardımcı olun kardeşlerim

Laptop HP 6020ST

Yardımcı olmak isterdim ama senin cihaz bizim seriden farklı hocam hiç bilgim yok maalesef

• Selam, pavilion dv6 - 1120et'e sahibim. Elimde iMac'ten çıkma Elpida 4gb 2rx8 PC3-12800S-11-10-F3 ram var, laptop ile uyumlu olup olmadığını öğrenebileceğim bir yer var mı?
  • 
Sayfa: önceki 598599600601602
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.