Şimdi Ara

HP Pavilion DV6-6C04ET A7N36EA(7690M XT 2 GB DDR5) İnceleme Ve Test Sonuçları Eklendi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.073
Cevap
6
Favori
95.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrevural

arkadaşlar e-sata girişi varmı acaba? 4 usb bağlayabilirmiyiz ayrıca pes gibi oyunları 4 kişi oynamak için :D

İkisi USB 2.0 ve diğer ikisi de USB 3.0 olmak üzere toplam 4 adet USB portu bulunmaktadır ancak eSATA portu mevcut değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarppy

quote:

arkadaşlar e-sata girişi varmı acaba? 4 usb bağlayabilirmiyiz ayrıca pes gibi oyunları 4 kişi oynamak için :D

İkisi USB 2.0 ve diğer ikisi de USB 3.0 olmak üzere toplam 4 adet USB portu bulunmaktadır ancak eSATA portu mevcut değildir.

teşekkürler.
  • merak ettiğim bişey var. windows 7de ati hd 5650 6.7 alırken bu kart neden 6.6 alıyor. hemde 3dmark puanı fln nerredeyse hd 5650 nin 2 katı olmasına rağmen
  • merhaba bende bu ürünü hepsiburada comdan almayı düşünüyorum 1 senelik sigorta olaya geçerlimidir?
  • Ben de bimeksten almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar artılarini ve eksilerini yazabilirler mi?

Dv6 3050et vardi, isinma sorunu yoktu.bunda da aynidir sanirim..

Kafama takilan ekran kartı sadece.. Var mi hi sorun, mavi ekran sorunu yasayan oldu ku aranizda??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekran kartı iyi görünüyor ama daha yeni olduğu için pek bi bilgi yok. ben hd6770i deneyebilmiştim baya güçlü kart bu ondan iyi görünüyor özellikleri. tek sorunu atinin driver desteği sıkıntısı gibi.
  • quote:

merak ettiğim bişey var. windows 7de ati hd 5650 6.7 alırken bu kart neden 6.6 alıyor. hemde 3dmark puanı fln nerredeyse hd 5650 nin 2 katı olmasına rağmen

quote:

merak ettiğim bişey var. windows 7de ati hd 5650 6.7 alırken bu kart neden 6.6 alıyor. hemde 3dmark puanı fln nerredeyse hd 5650 nin 2 katı olmasına rağmen

Bendeki testte 6.9 çıktı. Önceki sayfaya koymuştum.

Şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım ancak, dqaha önce de belirttiğim gibi oyun falan oynamıyorum. Bu yüzden zorlandığında ne olur bir şey diyemem.

Bimeksin fiyatı iyiymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agrimo

quote:

quote:

Bendeki testte 6.9 çıktı. Önceki sayfaya koymuştum.

Şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım ancak, dqaha önce de belirttiğim gibi oyun falan oynamıyorum. Bu yüzden zorlandığında ne olur bir şey diyemem.

Bimeksin fiyatı iyiymiş.

evet 6.9 olmuş. driver güncellemesiyde dahada artabilir. şu ekran kartı biraz daha netleşse alıcam da aklım hala gt555m de kaldı lenovo y570 de

• başlığı incelemediğiniz belli ilk sayfada bizzat yazmışım ilk alan arkadaş sormuştu 6770m kartın saat hızlarının biraz daha artırılmış hali 6770m biraz daha güçlendirilmiş kısacası gt555m kartla aynı segmentteler.oyun testleri herşey var başlıkta dikkatli incelerseniz soru işareti kalmaz.amd 7000 serisi kartlara henüz güncelleme çıkarmadı nisanda yeni çıkacak modellerle bunu yapacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cengaver53 -- 29 Şubat 2012; 9:44:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MAXville

Ben de bimeksten almayı düşünüyorum. Kullanan arkadaşlar artılarini ve eksilerini yazabilirler mi?

Dv6 3050et vardi, isinma sorunu yoktu.bunda da aynidir sanirim..

Kafama takilan ekran kartı sadece.. Var mi hi sorun, mavi ekran sorunu yasayan oldu ku aranizda??

.........
  • bimaksten siparişi verdim 1952 lira
  • Fiyatı niye bu kdr geri geldi yav :-S
  • %20 indirim var bu fiyata bu makineleri yakalamak zor alacaksanız değerlendirin.kampanyalarla birlikte busene gt635m kartlı pc'lerle bunlar fiyat konusunda rekabet edeceğe benziyor fiyatı uygun.
  • Cihaz pcdepo'da indirime girmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

başlığı incelemediğiniz belli ilk sayfada bizzat yazmışım ilk alan arkadaş sormuştu 6770m kartın saat hızlarının biraz daha artırılmış hali 6770m biraz daha güçlendirilmiş kısacası gt555m kartla aynı segmentteler.oyun testleri herşey var başlıkta dikkatli incelerseniz soru işareti kalmaz.amd 7000 serisi kartlara henüz güncelleme çıkarmadı nisanda yeni çıkacak modellerle bunu yapacaktır.

başlığı kaç kere inceedim bilemezsin. yazdığım şeylerde incelemediğimi gösteen şeyler değil gayet normal bi ikilemde kaldım yani. heleki y570i vatan bilgisayarda 1700 telye görünce.
  • HP Pavilion DV6-6C04ET A7N36EA

HP Pavilion dv6-6120st (LZ492EA)

sizce bu iki laptop arasıdaki fiyat farkını ödemeye değer mi. performansları çok fark eder mi?
  • kat kat iyi olan notebook(http://www.bimeks.com.tr/urun/122328/hp-pavilion-dv6-6c04et-a7n36ea.aspx#specs) daha ucuz.nedenini anlamadım.saat de geç olmuş benim gözlerde mi problem var yoksa:)
  • Evet bimeks ve pcdepo da inanılmaz ucuzlamış.Sorunlu bir seri mi acaba?
  • ısınma sorunu şans işi. genelinde yok, 6010 st aldım ilk 2 hafta ısınmadı daha sonra fan hızlanmamaya başladı ve normal olarak ısı 90 dereceleri gördü cihazım şuan serviste. diğer her yönden tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KartalGöz

kat kat iyi olan notebook(http://www.bimeks.com.tr/urun/122328/hp-pavilion-dv6-6c04et-a7n36ea.aspx#specs) daha ucuz.nedenini anlamadım.saat de geç olmuş benim gözlerde mi problem var yoksa:)

ben linkleri koyduğumda iyi olan laptop aynı fiyattaydı diğeri 1690 tlydi oyüzden fiyat farkını ödemeye değer mi yazdım. kat kat bi fark yok gibi aralarında
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.