Şimdi Ara

HP Pavilion DV6-6C04ET A7N36EA(7690M XT 2 GB DDR5) İnceleme Ve Test Sonuçları Eklendi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.073
Cevap
6
Favori
95.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hımm teşekkür ederim :) nette fazla bilgi yok ekran kartı ve pc hakkında. Bu konuyu takip ediyorum :) Bekliyorum incelemelerini . 2-3 güne bende alıcam gibi
  • hocam bende almayi dusunuyorum, oyunlarda fps durumu nasil acaba kendi izlenimlerinizi paylasir misiniz, cod mw3 ac revelations vb. Birde ekran sadece paylasimsiz 2 mi yoksa paylasimsiz 2 + midir. beats audio sadece metallerde oluyormus diye yaziyor sitede. Ayrica hic ekran karti hatasi aldiniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UqR94

hocam bende almayi dusunuyorum, oyunlarda fps durumu nasil acaba kendi izlenimlerinizi paylasir misiniz, cod mw3 ac revelations vb. Birde ekran sadece paylasimsiz 2 mi yoksa paylasimsiz 2 + midir. beats audio sadece metallerde oluyormus diye yaziyor sitede. Ayrica hic ekran karti hatasi aldiniz mi?

COD ve AC oyunlarını daha denemedim hafta sonu deneyip test sonuçlarını paylaşacağım. Ekran kartı 2gb diye biliyorum. Ekran kartı konusunda hiç sıkıntım yok her hangi bir hata ile karşılaşmadım. Tek sorun güncel sürülerinin bulunmaması ilerleyen zamanlarda gelecek sürücü güncellemeleri ile daha performanslı bir kart olacaktır.
  • bu modelle şu arasında kaldım;

MSI GE620DX-650TR

ekran kartı daha iyi sabit diski 7200 rpm. hd ses hdmi vs hepside mevcut. hp mi msi mı sorusu kaldı sadece kafamda...
  • quote:

bu modelle şu arasında kaldım;

MSI GE620DX-650TR

ekran kartı daha iyi sabit diski 7200 rpm. hd ses hdmi vs hepside mevcut. hp mi msi mı sorusu kaldı sadece kafamda...

Ben de ikisi arasında kalmıştım ve tercihimi HP'den yana kullandım

Ancak ben oyun amaçlı almadım bu bilgisayarı. Bu yüzden beni yönlendiren başka detaylar oldu açıkçası. USB sayısı, klavye (özellikle enter tuşu), design, girişlerin yerleri gibi ufak detaylar kararımı etkiledi.

Ayrıca genellikle monitöre bağlayarak kullandığım için ekranının Full HD olup olmamasının da çok önemi yoktu.

Bu sebeple oyun amaçlı düşünüyorsan MSI da oldukça mantıklı gözüküyor bence. Ama canlı olarak hiç görmedim yani malzeme kalitesi nasıldır bilemiyorum. Ama HP'nin oldukça kaliteli olduğunu söyleyebilirim.

Bu arada ben de ekran kartı sürücüsü hatası almadım ama aleti pek de zorladım doğrusu.

• quote:

bu modelle şu arasında kaldım;

MSI GE620DX-650TR

Bende tercihimi Hp'den yana kullanımda ve mutluyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: !DİNO!

http://www.hepsiburada.com/Liste/hp-pavilion-dv6-6c04et-intel-core-i7-2670qm-22ghz-8gb-750gb-156-tasinabilir-bilgisayar-a7n36ea/productDetails.aspx?productId=bd761068&categoryId=98 BU AYNI PC değilmi? fiyatı baya uygun değerlendirin

Evet HB de fiyat gerçekten uygunmuş, almak isteyenler biran önce değerlendirsinler

• abi o kadar para veriyoruz, tipi biraz guzel olsun dedim. Rpm full hd falan onemli degil gt555m mi yoksa HD 7690M XT mi ?
  • Keşke 3 gün daha sabretseymişim yaa. Resmen aldığım fiyattan 400 kusür daha ucuz!

Bence de düşünen varsa kaçırmasın.
  • alan arkadaşlara şimdiden kazasız belasız ısınmasız kullanımlar dilerim:D
  • 1066 değil adamlar fazladan 1600mhz ram kullanmışlar.yukarda arkadaş vermiş cpu-z programından anlıyorsanız son slotta 838mhz yazıyor 2 ile çarparsanız mhz değerini bulursunuz.
  • Dell Inspiron 5110 Intel Core i7 2670QM 8GB 750GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar B67P87

http://www.hepsiburada.com/Liste/dell-inspiron-5110-intel-core-i7-2670qm-8gb-750gb-156-tasinabilir-bilgisayar-b67p87/productDetails.aspx?productId=bd760729&categoryId=98

HP Pavilion DV6-6C04ET Intel Core i7 2670QM 2.2GHZ 8GB 750GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar A7N36EA

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryId=98&productId=bd761068

arasında kaldım. Hp nin ısınma sorunu olduğunu önceki serilerde kullanan arkadaşlardan duymuştum. DELL inde kasasını pek beğenmedim. Kararsız kaldım. Bilgilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

• ikisi arasında kaldıysan tabii ki Hp. Hele ki 4 gün ônce 2400 küsüre aldığım laptop hepsiburadada 2000'e inmişken.

Öncelikle grafik kartları arasında ciddi fark var. Bunun dışında Dell`in ram`leri 1066mhz, Hp`ninki 1600mhz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihozenc

Dell Inspiron 5110 Intel Core i7 2670QM 8GB 750GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar B67P87

http://www.hepsiburada.com/Liste/dell-inspiron-5110-intel-core-i7-2670qm-8gb-750gb-156-tasinabilir-bilgisayar-b67p87/productDetails.aspx?productId=bd760729&categoryId=98

HP Pavilion DV6-6C04ET Intel Core i7 2670QM 2.2GHZ 8GB 750GB 15.6" Taşınabilir Bilgisayar A7N36EA

http://www.hepsiburada.com/Liste/ProductDetails.aspx?CategoryId=98&productId=bd761068

arasında kaldım. Hp nin ısınma sorunu olduğunu önceki serilerde kullanan arkadaşlardan duymuştum. DELL inde kasasını pek beğenmedim. Kararsız kaldım. Bilgilerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler...

İki ürün arasındaki en belirgin fark Ekran kartı performanslarıdır,
    Bu fiyatı baz alırsak Dell ürünü almak pek akıllıca olmaz ikisi arasında Hp yi almak daha faydalı olacaktır fakat bunlar dışında öneri bekliyosarsan

Lenovo y570@2670- gt555m 2gb
    Asus n55sf @2670-gt555m 2gb
    Msı ge620dx @2670-gt555m 2gb

Bu 3 modelden birini de değerlendirebilirsiniz

• Hp daha iyi bi tercih olacak gibi görünüyor. Tek düşündüren ısınma sorunu olup olmadığı. Eski modellerde böyle bi sıkıntı söz konusuydu. İşlemci çok hızlı ısınıyordu. Diğer modellerle kıyasladığımızda görüntü yönünden Hp daha hoş görünüyor konfigürasyon yönüylede öyle olsa gerek...
  • Isı sorununu büyük ölçüde çözmüş gibiler şuanda bir sıkıntı yok sadece yük altında fan deli gibi çalışıyor
  • Hp'yi hala ısınıyor bilenler mi var ? Uzun süre DV6-1235ET kullandım makineyi düzenli olarak fan temizliği yapıyordum. ısı sorunum hiç olmadı. Sen makinaya bakmazsan o sana hiç bakmaz
  • arkadaşlar e-sata girişi varmı acaba? 4 usb bağlayabilirmiyiz ayrıca pes gibi oyunları 4 kişi oynamak için :D
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.