Şimdi Ara

*** HP Pavilion dv6-6b06et ANA KONU *** Tüm DV6 model soruları cevaplanır. (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
294
Cevap
5
Favori
27.290
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet dostum budur , acaba sen kasanın resimlerini çekebilirmisin ya (:
  • ekran bölümündeki ati radeon grafik sürücüsünü yükle demıssınız
    surucu grafık bolumunde mı bu hangısını sececegım
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenleafffff

evet dostum budur , acaba sen kasanın resimlerini çekebilirmisin ya (:

benımkını vatan hp ye gonderdı ıncelensın dıye bende degıl suan
  • bu ati radeon driveri dediğin 275 mb lık olan dosya mı ???
  • 3dmark testini 1368çözünürlükte bir kez daha yaparmısın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.f.u.k_XVI

3dmark testini 1368çözünürlükte bir kez daha yaparmısın.

Ürünü y570 ile karşılaştırmak için oyun testlerine ihtiyacımız var bu tür benchmark programları ile tam performansı anlayamayız.
    Ayrıca 06 testinde işlemci farkı yüzünden bir miktar hp önde olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: @evren

ekran bölümündeki ati radeon grafik sürücüsünü yükle demıssınız
    surucu grafık bolumunde mı bu hangısını sececegım

ilkini seçiceksin 275 mb olanilkini seçiceksin 275 mb olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.f.u.k_XVI

3dmark testini 1368çözünürlükte bir kez daha yaparmısın.

tabi dostum yaparım , şimdi yapıyorum .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: amon35

notebook kasasının fotoğraflarınıda eklendiğinde tam incelme olur

dostum ben çekiceğimde evde sadece iphone 4 var yani kötü çekip insanları yanıltmak istemiyorum , inan kasası süper , ben almaya giderken başka kasa sanmıştım , num locklu kasa bu dur çekiyim bari

vatan internet mağazasından kaldırdığı için hp sahibi olmadım

kasa sade ve şık
  • Valla üzüldüm ya keşke sende alsaydın , ben öyle bakıyorum vatan pcnin sitesine , dönerim sana girdiğin an stoklara , bence biraz bekle , blue-ray , parmak okuyucu , metal kasa ve hd 6770 ile bence diğerlerinden ayrılıyor bu makine , bak macbook prolar güncellendi , artık macbook pro 17'' olan pcde 6770 var , ve bak

2.4GHz quad-core
    Intel Core i7
    4GB 1333MHz ( hpte 8 gb )
    750GB 5400-rpm1 ( hpte 1 tb )
    Intel HD Graphics 3000
    AMD Radeon HD 6770M with 1GB GDDR5
    Built-in battery (7 hours)2

fiyatı : $2,499.00
  • Crysis 2 oyuncu modunda 48 fsp aldım arkadaslar , average olarak
  • Hocam hayırlı olsun bilgisayarın.
    Birkaç soru soracaktım.
    GTA4,Crysis 2 gibi ağır oyunları beli bir süre oynadıktan sonra w,a,s,d tuşlarının olduğu kısımda ısınma oluyor mu?
    Menteşeleri sağlam duruyor mu?Yani herhangi bir açıklık oturmama veya esneme var mı?
    Bilgisayarın alt kısmındaki kapakta (sabit disk,bellek falan takılı olan kısımda yani)oturmama falan var mı?Tırnakların oturmamasını kastediyorum.
    Son olarak ekranın hemen altındaki hoparlör bölümünde içeriye doğru hafif bir basıklık var mı?

Bunları niye soruyorum diyeceksen,bir ara EW'den kampanyalı aldım bunun İ5 olanını ve yukarıdaki sorunlarla karşılaştım.Daha sonra değişim istedim ellerinde yoktu,bende salaklık yapıp iade ettim.Sonra baktımki başka mağazalarda incelediğim bir kaç kasada da aynı sıkıntılar var.Sizde de var mıdır acaba?

Bu arada bilgisayarın donanım bilgileri kısmında işlemcinin 2670QM modeli olduğunu yazmışsınız ama paylaştığınız cpu-z programının resimlerinde 2720QM :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rorschach-db -- 14 Kasım 2011; 15:35:18 >
  • beyler hp dv7 6001 st vardı bende harddiskte sorun cıktı hp 'ye gonderdım 20 iş günü içerisinde onaramadıgından yenı pc onerdı bana bende onayladım ama aklıma takıldı bı sıze soruyum dedım. pc : dv7 6b00 et

İşletim Sistemi
    Orijinal Windows® 7 Home Premium 64
    işlemci
    Intel® Core™ i7-2670QM
    İşlemci hızı
    2,2 GHz
    İşlemci önbelleği
    6 MB L3 önbellek
    Yonga kümesi
    Intel HM65 Express
    Bellek
    Bellek, standart
    8 GB DDR3
    Bellek düzeni
    (2 x 4 GB)
    Bellek, maksimum
    8 GB'ye yükseltilebilir DDR3

Bellek yuvaları
    2 kullanıcı erişimli
    Depolama
    Sabit sürücü açıklaması
    2 x 1 TB SATA (5400 rpm)
    Optik sürücü
    SuperMulti DVD±R/RW Çift Katmanlı Blu-ray ROM
    Grafik
    Monitör boyutu (diyagonal)
    43,9 cm (17,3 inç) hd+ Yüksek Çözünürlüklü led BrightView Ekran
    Ekran çözünürlüğü
    1600 x 900
    Grafik
    AMD Radeon hd 6770M (2 GB DDR5 ayrılmış, toplam 6,22 GB'ye kadar)
  • merabalar bende bu laptopun sahibi oldum fakat bazı sorunlarım var ilk olarak müzik veya video açtığımda donma takılma yapması ikinci olarak media playerda bişe açtığımda bi süre media playerın kitlenmesi komut almaması gibi son olarakta usb 3.0 harici hdd yi 3.0 portuna bağlamama rağmen 3.0 a bağlayın uyarısı vermesi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetveliarslan

merabalar bende bu laptopun sahibi oldum fakat bazı sorunlarım var ilk olarak müzik veya video açtığımda donma takılma yapması ikinci olarak media playerda bişe açtığımda bi süre media playerın kitlenmesi komut almaması gibi son olarakta usb 3.0 harici hdd yi 3.0 portuna bağlamama rağmen 3.0 a bağlayın uyarısı vermesi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Hayırlı olsun nerden aldınız
    bırde bendekı gıbı sağ alt kosede ekranda sıkıntı var mı(flue luk acılıs kapanıs ta)
  • quote:

quote:

merabalar bende bu laptopun sahibi oldum fakat bazı sorunlarım var ilk olarak müzik veya video açtığımda donma takılma yapması ikinci olarak media playerda bişe açtığımda bi süre media playerın kitlenmesi komut almaması gibi son olarakta usb 3.0 harici hdd yi 3.0 portuna bağlamama rağmen 3.0 a bağlayın uyarısı vermesi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

bırde bendekı gıbı sağ alt kosede ekranda sıkıntı var mı(flue luk acılıs kapanıs ta)

teşekkürler vatandan aldım yaklaşık 2 hafta oldu 2198 ti yanlış hatırlamıyorsam.fluluk demiyelim onada sadece siyah ekranın sağ aşağısında bölgesel ışık yanması gibi bişe var. ama pc özelliklerine göre biraz ağır gibi geldi bana sebebi nortonda olabilir belki ama böle bi makinanın nortondan etkilenmemesi lazım ve beats audio nun yaptığı sistem pek hoşuma gitmedi öncedende hp kullanıodum altec lansing vardı üstünde o daha iyiydi. tabi bunlar benim görüşlerim aynı düşünmeyenler olabilir
  • quote:

quote:

quote:

teşekkürler vatandan aldım yaklaşık 2 hafta oldu 2198 ti yanlış hatırlamıyorsam.fluluk demiyelim onada sadece siyah ekranın sağ aşağısında bölgesel ışık yanması gibi bişe var. ama pc özelliklerine göre biraz ağır gibi geldi bana sebebi nortonda olabilir belki ama böle bi makinanın nortondan etkilenmemesi lazım ve beats audio nun yaptığı sistem pek hoşuma gitmedi öncedende hp kullanıodum altec lansing vardı üstünde o daha iyiydi. tabi bunlar benim görüşlerim aynı düşünmeyenler olabilir

ok ekran herkes te aynı ozaman...
    2200 tl ye de bu bılgısayar fazla bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rorschach-db

Hocam hayırlı olsun bilgisayarın.
    Birkaç soru soracaktım.
    GTA4,Crysis 2 gibi ağır oyunları beli bir süre oynadıktan sonra w,a,s,d tuşlarının olduğu kısımda ısınma oluyor mu?
    Menteşeleri sağlam duruyor mu?Yani herhangi bir açıklık oturmama veya esneme var mı?
    Bilgisayarın alt kısmındaki kapakta (sabit disk,bellek falan takılı olan kısımda yani)oturmama falan var mı?Tırnakların oturmamasını kastediyorum.
    Son olarak ekranın hemen altındaki hoparlör bölümünde içeriye doğru hafif bir basıklık var mı?

Bunları niye soruyorum diyeceksen,bir ara EW'den kampanyalı aldım bunun İ5 olanını ve yukarıdaki sorunlarla karşılaştım.Daha sonra değişim istedim ellerinde yoktu,bende salaklık yapıp iade ettim.Sonra baktımki başka mağazalarda incelediğim bir kaç kasada da aynı sıkıntılar var.Sizde de var mıdır acaba?

Bu arada bilgisayarın donanım bilgileri kısmında işlemcinin 2670QM modeli olduğunu yazmışsınız ama paylaştığınız cpu-z programının resimlerinde 2720QM :D

Dostum bende şimdi gördüm şaşırdım , normalde kendi sitesinde bile gösterilen işlemci ,

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=us&dlc=en&docname=c03030355&lc=en , 2.2 GHz Intel Core i7-2670QM , ama bende hep cpu-z hemde everestte gösterilen işlemci Intel® Core™ i7-2720QM Processor ,http://ark.intel.com/products/50067/Intel-Core-i7-2720QM-Processor-(6M-Cache-2_20-GHz) şuan şok oldum acaba hangisi daha iyi bir işlemci (:
    bu arada wasd tuşlarında bir ısınma söz konusu değil hoparlör bölümündede öyle birşey yok dostum , tırnaklarda oturmuş düzgün , kasa olarak 10 üzerinden 9.9 (:
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ok ekran herkes te aynı ozaman...
    2200 tl ye de bu bılgısayar fazla bence

pahalımı diyorsun?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rorschach-db

Hocam hayırlı olsun bilgisayarın.
    Birkaç soru soracaktım.

Dostum bende şimdi gördüm şaşırdım , normalde kendi sitesinde bile gösterilen işlemci ,

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/document?cc=us&dlc=en&docname=c03030355&lc=en , 2.2 GHz Intel Core i7-2670QM , ama bende hep cpu-z hemde everestte gösterilen işlemci Intel® Core™ i7-2720QM Processor ,http://ark.intel.com/products/50067/Intel-Core-i7-2720QM-Processor-(6M-Cache-2_20-GHz) şuan şok oldum acaba hangisi daha iyi bir işlemci (:
    bu arada wasd tuşlarında bir ısınma söz konusu değil hoparlör bölümündede öyle birşey yok dostum , tırnaklarda oturmuş düzgün , kasa olarak 10 üzerinden 9.9 (:

Yanlışlık yok, Cpuz i7 2720 olarak görüyor fakat Modelin üzerindeki cpu 2670qm
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.