Şimdi Ara

HP Pavilion DV5 1010ET (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
2
Favori
20.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • suan ıtıbarıyle cok kesın bırsey soylemem mumkun degıl kardesım aksam senın ıcın sabaha kadar acık bırakıp denıyecem .gecenlerde ole kalmıstı ondan bır kıyaslama yapabılırım !

sende dvd en ust hıza cıktıgında bır tıtreme sesı oluyormu bızz dıe elını ustune fılan koyunca gecıyor?
  • Kardeş bende hp yok almayı düşünüyorum:).Bence o kadar önemli bişi olmasa gerek muhtemelen bi parça biraz gevişektir(klavyede bi tuş,dvdrw yada bi vida) oda bi yere çarpıodur seste ondan çıkıodur.Çok rahatsız edici deilse elleme ama rahatsız oluosan ses çıkaran parçayı bul ve hafif kuvvet uygula belki geçer.Sıcaklık denemesinide kaliteli bi oyunda denersen daha kesin sonuç alırsın(crysis,grid vs) yoksa açık bırakarak denemekte pek bi fark gözlenileceğini zannetmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tasher -- 23 Eylül 2008; 15:52:32 >
  • ok kardesısım
    crysıs de denemıstım dıger marka latopla karsılastırmak ıcın :) ondan cok daha ıyıydı ısınmasıda ole abartıldıgı kadar degıldı suan masaustundeyım eve gecer gecmez denıcem sana yazacam
  • myrica

Düşünmeden hp derim en önemlisi markadan kaybediyor
  • dv5-1010 sahibi oldum şu an itibariyle
    istediginiz testler varsa yapabilirim
    hiçbir problem çıkmadi şu an touchpad açilip kapaniyor,seste gayet güzel
    nortonu sildim,başka hiçbir şey yüklemedim ne yüklememi önerirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Myrica -- 23 Eylül 2008; 18:14:35 >
  • kardes senden rıcam cd romu bır test etsen ..bır cd takınca mesela oyun en hızlı konuma gecıyor az sesızlıkten sonra bole ınce bır tıtreme sesı cıkıyor sagına soluna dokununca gecıyor bazen yapöıyor bazen yapıyor ! bırde makınadan ınce bır tını gelıyoır cok ınceden ama acaba herkeste mevcutmu sende var mı?

ve umarım su cdrom bırtek benım makınada yoktur da rahatlarım cok sevdım cıhazı ınsallah sogumam

ses tusu olayına gelınce bende ara ara yıne takılma oluyor ama bellıkı yzlımsal
  • *Myrica
    Ben avast 4.8 pro kullanıyorum memnunum ama avira ve nod32 de önerebilirim.
    *Kenanmorbulut
    Kenan kardeş bios update li ısıları bekliyorum mutlaka yaz
  • abıcım benımkıde catır catır okuyor sadece mesela crysıs dvd yı takınca o baslat ekranı cıkarken cd cosuyor ya o ara cd kapagından bır ses gelıyor hafıf tutnca gecıyor bellıkı bır yere deyıyor yada vıdası varsa o gevsek sende olmamasına sevındım ama su cdromu tutan vıda nerde bu alette belkı sen bana yardımcı olabılırsın sen gorebılıyomusun ben goremedım?
  • yok abi öyle bişey:D
  • Kenan kardeş bios update li crysis ısı değerlerini yazacaktın unuttun mu?
  • unuturmuyum kardesım

ısı degerlerıne pek ıhtımad etmıyorum ben ama..genel anlamdada oyun yuksek ayarlardada ..ısı degerı farkedılır sekılde azaldı dıyemem ama daha az bunu hıssedebılıyorum...

kardesım galıba benım cd romun vıdası gevseyk o vıdayı bır bulsam :D ole bır sıkacamkı cok az bır ses ama ben kafaya takıyorum nesekı adanada servısı varmıs bır ara ugrarım hemen hallederler tahmın edıyorum

makına genel anlamda cok ıyı bunu kullandıkca ve cok daha ıyı oldugunu dusundugum dıger bır markayla kıyaslayınca daha ıyı anlıyor ınsan
  • valla ben intel 2.4ghz hyperthreadingli radeon 9600lü aletten terfi ettigim için ışık hızında gidiyor gibi geliyo bana
    wow dibine kadar full ayarlarda 55 fps veriyor ilgilenenlere
  • baba ınan guya super dedılerı bır markadan ben buna gectım ... su cdrom dısında bır sorunum yok ..bırde alet gercektem cok sık ..ısınıyor dıyenlere sole bırsey sormak lazım ısınmayanı var mı ? :)))

ya kardesım cd romdakı o son hızda cızıtrı kasaya degmesınden yada ıc gevseklıkten bunun ıcın makınayı ıade etmeye degmez dımı yanı servıse ugrasam hemen hallederler?
  • Bence servisede gittinde ordaki gürültüden adamlar cızırtıyı duymazlar.Çünkü Sen odada sessiz sakin otruduğun için duyyosun
  • aslında haklısın kardesım :)

ama ınsallah daha baska bırsey degıldır kasa hatası fılan :D
  • Yeni bios güncellemesi hp sitesinde yerini almış, hadi hayırlısı..............

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi archerborn -- 24 Eylül 2008; 20:31:29 >
  • F 0BA güncellemesini yaptım yukarlarda anlattığım ve fanların hiç çalışmadığı ve bu nedenle bu makinanın ısındığı tezim doğrulandı bu güncellemeyi sırf fan motorları için yaptıkları belli oldu bunun için hp'ye 3 adet email çekmiştim sonunda cevapda geldi gerçi ısınma problemi hallolmuş ama bu seferde fan devamlı çalışıyor neyse böyle idare etcez makina güzel makinaya bir şey olmasında.....
  • 15. dakikada ısı değerleri işlemci 43 derece gfx 54 derece fakat fan desktop gibi çalışıyor...
  • yav bu adamlar bu kadar makinayı hiçmi kontrol etmiyor ve piyasaya çıkarıyorlar YUH diyorum yav....gerçekten çok kızdım.

core1 42
    core2 38

gfx 53 derece
  • abi bu guncelleme dedıgınız f 09 a dan daha sonramı cıktı ? ya bıde cdromun nasıl sokulup takıldıgını bılen varmı ?
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.