Şimdi Ara

HP Pavilion dm3-1010et İnceleme & Kullananlar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
458
Cevap
1
Favori
44.952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DM1 de 5-6 saat arası gidiyor (ekran parlaklığı %45 wirelles bluetooth açık ofis kullanımında)

9 saat gitmesi mümkün değil,ha nasıl gider açarsınız koyarsınız bi kenara kurcalamadan ,9 saat gider lanse edilen 8-10 saat tamamen safsata,acer timeline serisi de öle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamer Teknik Servis -- 1 Şubat 2010; 22:00:48 >
  • Bende 7 saat civari gitti Hp nin kendi ekonomi seceneginde... Sırf internet video ve muzık vs...

Bu arada ekran parlaklıgı otomatik dimi dm3'lerde yani Hp nin onerdigini secersek ekran kendini otomatik ayarlyıo ekran parlaklıgını kısıyor acıyor felan? Dimi? Yoksa yukarda bi arkadasın dedigi gibi sorun mu bu ? :)
  • Ekran parlaklığının otomatik ayarlanmasi konusunu ben tam anlayabilmiş değilim. Tamam ekran parlaklığı otomatik ayarlaniyo olabilir ama sürekli olarak 3-5 sn de değişmesi biraz mantiksiz geldi. Hp servisiyle konuyu tlf.da görüştüm bana cihaz otomatik ayarlıyor falan demediler. Cihazınızı aldığınız yerden değiştirme hakkınız mevcut dediler. Bende degisim için aldığım yere verdim nü hafta icinde değişeceklerini söylediler. Cihazı kullanan arkadaşlarda pille çalışırken aynı durumla karşılasan var mı?
  • Merak ettim aynı sorunla karsılasan varmı.._? Bende 2-3 sanıyede bır oldugunu hatırlamıyorum acıkcaıs..Ama mesela ınternet sayfasından masaustune donunce hemen degıdıyo parlaklık..Vıdeo acıkca artıyo msn e gecınce azalıyo mesela felan ...
    Bu konuda dm3 kullanan arkadaslar yorum belırtırlerse sevınırım..
    Saygılar
  • pilde kullanirken ayni sekilde surekli ekran parlakligi degisiyor hatta bazen goruntu netligi gidiyor bikac saniye icinde tekrar duzeliyor...
  • Yani? Bu sorun mu?
  • sorun mu bilmiorm ama herkeste var..
  • Sorun oldugunu sanmıyorum... Kitapcıkları da cok arastırmadım ama soun degil bence.. COk mantıksız da gelmedi..Bu sayede pil omru cok uzun gidiyor..
  • benimde ilk aldığımda değişiyordu ama şu aralar değişmiyo birde zaten bir terslik vardı ekran koyu renklerde kararıyor beyaz renkete aydınlığı artıyordu bence bu pilin daha uzun gitme mantığına tamamen ters şu 1080p mkv olayı da core avc aile tamama yakın düzgün oynatıyo gibi ama gende tatmin edici değil bu işte bir teslik var ama anlamadım birde bu arada ekran kartını intelin sitesinden güncelledim puanı 3.3 iken 3.4 oldu hoş çok güvenilir değil bu windowsun puanlaması ama neyse izlenimlerim şimdilik böyle
  • vallahi benimki mantıklı gelmisti bana.. Ama 1 haftadır açamadım eski laptopla takılıyorum tasınma asamasındayız... Yakında iyice ustune dusucem butun sorunları cozecegimi sanıyorum... Bu ekran parlaklık olayıda donanımsal sorun oldugunu sanmıyorum eminim uygulamayla ve hp ile gelen birsey... Hicbirsey yapamadım format atıcam... Ozaman hallolıuyormus...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustekin77
    bu arada ekran kartını intelin sitesinden güncelledim puanı 3.3 iken 3.4 oldu

bunu nasil yaptin link verebilirmisin guncellemek icin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GRKMKZN

quote:

Orijinalden alıntı: mustekin77
    bu arada ekran kartını intelin sitesinden güncelledim puanı 3.3 iken 3.4 oldu

bunu nasil yaptin link verebilirmisin guncellemek icin..

aşağıdaki linkten indirebilirsiniz,GMA4500HD için güncel sürücü,arayüz de değişmiş

win 7 ve vista 32 bit için
    http://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?agr=Y&DwnldID=18334

win 7 ve vista 64 bit için
    http://downloadcenter.intel.com/Detail_Desc.aspx?agr=Y&DwnldID=18521&lang=eng

HP Pavilion dm3-1010et İnceleme & Kullananlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tamer Teknik Servis -- 4 Şubat 2010; 9:49:29 >

• tesekkurler..
  • Sagolasın Tamer abi.. Bakalım bu mkv sorunumu cozer belki.. :D
  • Yalnız benım isletim sistemi 64bit.. Linkteki 32 bit kabul etmedi sistem...
    Bizimkininkisi asagıdaki buldugum link mi acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srdrpeker -- 4 Şubat 2010; 2:51:52 >
  • Sanırım dogru yukledim... Bende Yenileme Hızı 40 Hz gozuktu ilk kurdugumda... Onu 60'a mı getirmem lazım? Baska tavsiyeleriniz varsa sevinirim...
  • splash lite intel gpu larda fazla uğraşmadan mkv leri çözebiliyor anladığım kadarı ile , bir deneyin derim.
    http://mirillis.com/splash.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdrpeker

Yalnız benım isletim sistemi 64bit.. Linkteki 32 bit kabul etmedi sistem...
    Bizimkininkisi asagıdaki buldugum link mi acaba?

evet 32 bit içindi belirtmemişim, 64 bit için olanıda ekledim şimdi

• word actigimda 25 haneli urun kodu soruyor..pc altinda product key de yazilani girdim fakat yanlis dedi..urun kodunu nerden ogreniyoruz ?
  • lisasnlı office gelmiyorki ürünle birlikte,altındaki kod iştelim sistemi için
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.