Şimdi Ara

HP Pavilion dm3-1010et İnceleme & Kullananlar (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
458
Cevap
1
Favori
44.957
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşlar notebook'unuzun değerini bilin. benimki malesef çalındı :( bir iki kusuru dışında çok seviyordum bilgisayarımı. şimdi bu boyutlarda bu dolulukta hangi bilgisayarı alacağım ben
  • Benim bir sorum olacaktı.
    8 GB Ram'e yükselten var mı aranızda, hangi ürünleri tavsiye edersiniz. Tam olarak hangi ram'i tercih edeceğime karar veremedim.
    Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.. Bir de ayrıca SSD hard disk takabiliyor muyuz yoksa tüm hard diski SSD HD ile değiştirmek gerekiyor?
    Bu arada yeni versiyonlarda NVIDIA GeForce G 105M ekran kartı var bendeki eski Intel ekran bağdaştırıcı kullanılıyor. Cahilliğime verin ekran kartı yükseltilebiliyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abarisa -- 12 Şubat 2012; 14:47:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: otherworld

arkadaşlar notebook'unuzun değerini bilin. benimki malesef çalındı :( bir iki kusuru dışında çok seviyordum bilgisayarımı. şimdi bu boyutlarda bu dolulukta hangi bilgisayarı alacağım ben

gecmis olsun senin yerine olsam hemen bi dm3 daha alirdim :) ben cok memnunum alacak arkadaslarada tavsiye ederim uzun sarj suresi tasinabilir boyutuyla ideal bir makina
  • quote:

Orijinalden alıntı: abarisa

Benim bir sorum olacaktı.
    8 GB Ram'e yükselten var mı aranızda, hangi ürünleri tavsiye edersiniz. Tam olarak hangi ram'i tercih edeceğime karar veremedim.
    Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.. Bir de ayrıca SSD hard disk takabiliyor muyuz yoksa tüm hard diski SSD HD ile değiştirmek gerekiyor?
    Bu arada yeni versiyonlarda NVIDIA GeForce G 105M ekran kartı var bendeki eski Intel ekran bağdaştırıcı kullanılıyor. Cahilliğime verin ekran kartı yükseltilebiliyor mu?

Güncel! Yardım edecek kimse yok mu?
  • ekran kartı onboard oldugu için bir sey yapılamaz ramde marka cok onemli degil 2. el bile alıp takabilirsiniz kendiniz. performansı daha cok artıyor
  • arkadaşlar kutusundan çıkan dvd writer dan arıyorum
    benimki babama verdim aynısından banada lazım
  • Merhabalar. Ekran çerçevesi satmak isteyen varsa lütfen iletişime geçsin. LCD panelin yanındaki parlak kısım.. İlginiz için teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: empire_loups

Merhabalar. Ekran çerçevesi satmak isteyen varsa lütfen iletişime geçsin. LCD panelin yanındaki parlak kısım.. İlginiz için teşekkürler..

..
  • bende de bu aletten var faydalı bi paylaşım olmuş teşekkürler
  • Bu laptoptan olup da satmak isteyen varsa pm atsın.
    Çok temiz olmak şartıyla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiff -- 1 Haziran 2012; 16:40:24 >
  • Bugün itibariyle ikinci el bir dm3 alarak aranıza katıldım
  • bu ürünün sıfırını 500 tl ye satıyorlar. sizce almalımıyım. şarjı pek gitmiyor diyorlar.
  • Arkadaşlar buna xp kurdum ama xp sürücüleri bulamıyorum yardımcı olabilir misiniz

DM3 1047CL
  • İkinci el HP Pavilion dm3-1010et 425tlye buldum size alınırmı fiyat nasıl ?
  • Merhaba. Bu bilgisayarın wifi si var mı acaba. Birde 4 GB olan modeli ne kadar eder?

Sorun çözüldü. Laptop un sağ tarafinda USB ve Power düğmelerinin olduğu yerde kırmızı ışık yanan bu düğme var ona basınca wifi aktif oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woddy -- 11 Ekim 2017; 15:13:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yaklaşık 10 yıla yaklaşan bir süredir kullandığım dm3 den çok memnunum. Hard disk i değiştirme vakti geldi gibi geliyor SSD takmak istiyorum laptopu biraz daha kullanışlı hale getireceğinden eminim. Tavsiyeye ihtiyacım var bu laptop ile uyumlu olan hangi model marka var? link atarsanız çok sevinirim
  • olemix51 kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Bende de var. Hala çok temiz duruyor. Yavaş kalıyor ama ek işler için kullnıyorum. Hızlı uygun bir SSD takarsanız daha performanslı kullanabilirsiniz. ama unutmamak lazım ki işlemci gücü düşük olduğu için normal günlük kullanım için ancak yeterlidir. ADATA marka SSDleri fiyat performans ürünü olarak önerebilirim.
  • Arkadaşlar 1010et için ekran arıyorum.elinde bu laptop hala duran varsa almak isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.