Şimdi Ara

hp pavilion 15 p012st

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba,https://www.notebookadresi.com/hp-pavilion-15-p012st-j1s64ea-notebook?ref=akakce&v=1.19.4 şu adresteki ürünü almayı düşünüyorum. bu kasadan ya da aynı modeli kullanan arkadaşlar var mı, zira soru sormak istiyorum.

laptop ısınıyor mu?
    max ram 16gb deniyor. doğru mu?

aynı fiyata daha iyi işlemcili bulabilirim fakat ultra low voltage olması ve max 14w harcıyor olması benim işime geliyor. çünkü cihazı biraz da mobil olarak kullanmayı planlıyorum. Çoğunluk olarak programala yapacağım. Dolayısıyla ekran kartı işlemini sadece photoshop vb. programlarda kullanacağım. şuan elimde ssd taktığım dv5 var. beni hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı fakat soğutucusuz kullandığımda odayı ısıtacak cinste bir sıcaklık püskürtüyor. Tabi ki HP marka çok ısınıyor diyemeyiz. Model ısınır sonuçta marka değil. İlgili arkadaşlar sorularıma yanıt vereceğini umuyorum. İyi çalışmalar..

• güncel
  • BF4 oynuyorum ısınma yok 20 gün oldu alalı
  • Authorized kullanıcısına yanıt
    Kardeş bende yeni aldım bilgisayarı ama hp nin sitesinden driverlerı indirirken sorun çıkıyor download edilmiyor. Windows kendisi ise bazı driverları yüklemedi. galiba driver yüklü olmadığından wifi lere bağlanamıyorum sen nasıl çözdün bu durumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_yk2000

Kardeş bende yeni aldım bilgisayarı ama hp nin sitesinden driverlerı indirirken sorun çıkıyor download edilmiyor. Windows kendisi ise bazı driverları yüklemedi. galiba driver yüklü olmadığından wifi lere bağlanamıyorum sen nasıl çözdün bu durumu

kuruluydu driverlar aldığımda
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.