Şimdi Ara

HP Pavilion 14-AL007NT mi Lenovo Ideapad 320S mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Taşınması kolay ve hafif bir laptop arıyorum ve seçeneklerimi başlıkta yazan iki laptop olmak üzere ikiye indirdim, bunlar;http://www.vatanbilgisayar.com/hp-pavilion-14-al007nt-core-i5-7200u-2-5ghz-8gb-256gb-ssd-14-2gb-w10.html#urun-ozellikleri vehttp://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-320s-core-i5-7200u-2-5ghz-8gb-ram-256gb-ssd-14-2gb-w10-notebook.html#urun-ozellikleri

Lenovo'nun bu modeli sanırım Türkiye'ye yeni gelmiş ve sadece Vatan Bilgisayar'da satılıyor. PC özelliklerinden pek anlamıyorum ama HP'nin ekran kartı daha iyi sanırım Lenovo'ya göre. Vatandaki çalışan da Lenovo'nun ses sisteminin daha iyi olduğunu ve metal olduğunu söylemişti, HP ise plastik. Ayrıca, HP ısındığında ekranın altına vuruyormuş sıcaklık.

Siz bu ikisinden hangisini tavsiye edersiniz?

Teşekkürler

• HP'nin ekran kartı Lenovo'ya göre daha iyi. Aslında ekran kartı haricinde Lenovo daha tercih edilesi duruyor ama size tavsiyem, biraz beklemeniz yönünde, sonuçta yeni bir model, kronik sorunu vs. olup olmadığını öğrenmek gerek. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SlideToUnlock

HP'nin ekran kartı Lenovo'ya göre daha iyi. Aslında ekran kartı haricinde Lenovo daha tercih edilesi duruyor ama size tavsiyem, biraz beklemeniz yönünde, sonuçta yeni bir model, kronik sorunu vs. olup olmadığını öğrenmek gerek. :)

Cevap için teşekkürler. En geç eylüle kadar almam lazım, Lenovo sizce neden daha tercih edilesi? Eğer çok büyük farklar yoksa bekleyecek durumum olmadığı için HP'yi alabilirim pişman etmez diyorsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

Orijinalden alıntı: SlideToUnlock

HP'nin ekran kartı Lenovo'ya göre daha iyi. Aslında ekran kartı haricinde Lenovo daha tercih edilesi duruyor ama size tavsiyem, biraz beklemeniz yönünde, sonuçta yeni bir model, kronik sorunu vs. olup olmadığını öğrenmek gerek. :)

Cevap için teşekkürler. En geç eylüle kadar almam lazım, Lenovo sizce neden daha tercih edilesi? Eğer çok büyük farklar yoksa bekleyecek durumum olmadığı için HP'yi alabilirim pişman etmez diyorsanız.

HP'nin acaba ısınma gibi bir sorunu var mıdır gibisinden düşündüm, o yüzden. Bir de Lenovo yeni cihaz olduğundan daha çok ilgimi çekti.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.