Şimdi Ara

HP-Pavilion 15-EC0005NT ryzen 5 3550h gtx 1050 tavsiye eder misiniz ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.537
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8gb ram
    256 GB ssd
    gtx1050 freedos

Önerir misiniz arkadaşlar hepsiburada fiyatı 3799 lira su an ki bana uygun geldi açıkçası. oyun anlamında üst düzey bir beklentim yok zaten konsol kullanicisiyim.

Buyrun bu da linki ,

https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-ec0005nt-amd-ryzen-5-3550h-8gb-256gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-8bn44ea-p-HBV00000OGOUN?magaza=Hepsiburada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bütçen bu kadarsa alınabilir
  • nicomedian kullanıcısına yanıt
    oyun için üstteki alınır
  • https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-cx0041nt-intel-core-i5-8300h-8gb-256gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-9ey02ea-p-HBV00000QEZHS?magaza=indirim-yeri

Ben de attığınız ryzen + gtx 1050 ile bu bilgisayar arasında kaldım. Çok oyun oynayan birisi değilim arada sırada csgo girerim en fazla ama catia solidworks gibi 3d modelleme programları kullanmam gerekiyor. Yardımcı olabilecek var mı? Hp iadesi ile çok uygun gibi bence.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sakin alma hp cok isiniyor ve ryzen 5 zaten suan icin iyi degil 1050 ye baltiginda bottleneck i fazla

• furkana. F kullanıcısına yanıt
    Bende oyundan ziyade program vs amaçıyla biraz düşündüm. ama genel kanı çok ısındığı yönünde, ıntel işlemci olanlar sanırım bu kadar ısınmıyormuş.

Edit. dediginiz gibi hp iadesi 3300 küsürlere geliyor. Fiyat acısından bakıldığında bu özellikte bu fiyata başka göremiyorum. Fakat su var ki o parayı verdikten sonra 1000 daha verip biraz daha iyi birşey almak daha mi mantıklı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocean92 -- 23 Şubat 2020; 10:40:2 >
  • ocean92 O kullanıcısına yanıt
    https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-cx0044nt-intel-core-i5-8300h-16gb-1tb-256gb-ssd-gtx1050ti-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-9fe35ea-p-HBV00000QGYNU?magaza=Tekramarket

1000 lira ekleyip bunu almak daha mantıklı sanki. Hem 1tb hdd geliyor hem de ekstradan 8 gb ram.

katılıyorum hocam, peki bir sorum var hp kampanyasından faydalanmak için bilgisayarın kendimize ait olmasına gerek var mı ? sadece seri numarası yetiyor mu ?

• ocean92 O kullanıcısına yanıt
    Burada satan birkaç üye var. Onlardan alıyoruz seri numarasını ve kayıt oluşturuyoruz. Daha sonra yeni bilgisayarı alıyoruz. Eski fatura ve eski sahibi önemli değil.

• 1gh0st 1 kullanıcısına yanıt
    Hocam pm attım

• aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    özelden yazılmıyor bütçen nedir
    Kampanya ile ilgili link varmı acaba ? Atarmisiniz

Hocam 3000-4000 tl arası hp olursa cok iyi okur iyi gunler

https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-ec0005nt-amd-ryzen-5-3550h-8gb-256gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-8bn44ea-p-HBV00000OGOUN?magaza=Hepsiburada&utm_source=pc&utm_medium=epey&utm_campaign=c&utm_content=c&utm_term=k&wt_pc=epey.c.k.pc

şu ürün normalde 3799tl ister düşmesini bekleyin ister bu şekilde alın iade kampanyası da oldugu için en bütçeli oyuncu laptopu bu diyebilirim.
    Tesekkurler hocam bundan alacaim kac para iade gelir sizce ?

Sizce indirim gelirmi bir daha ?

350tl civarı verdiklerini duydum net belki fazlası da olur.
    gelebilir bu aralar çok inişli çıkışlı
    Tesekkurler

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.