Şimdi Ara

HP Laptop Pilini Nerden Bulabilirim ? Acil YARDIM !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Laptop piliyle ilgili bir sıkıntı var sanırım değişmem gerekecek. Fakat nerden bulabileceğim konusunda bir fikrim yok. HP DV6 kullanıyorum. Avrupa yakasında önerebileceğiniz yerler var mıdır ? Şimdiden teşekkür ederim

• Notebook BIOS pilini saat tamiri yapan yere götürerek yeni bir BIOS pili edinebilirsiniz yeter ki elinizde bir numune olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spiky2122003 -- 17 Eylül 2014; 23:23:33 >
  • aradığın bios pilimi yoksa güç pilimi?
  • :) Sanırım yanlış anladınız beni ben bildiğiniz bataryadan bahsediyorum pil derken onu kastetmiştim :)
  • Evet güç pili arıyorum :/
  • Olmeydanı PERPA'da her marka model batarya bulabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cerebellum

Olmeydanı PERPA'da her marka model batarya bulabilirsiniz.

Çok teşekkür ederim, sağolun. Orjinalleridir heralde değil mi ?
  • Pil diyene kadar batarya deseydiniz keşke :)

Notebook bataryası alırken notebook marka modeline veya batarya modeli ile voltaj, mAh değerlerine bakarak uygun bir batarya tercihinde bulununuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiky2122003

Pil diyene kadar batarya deseydiniz keşke :)

Notebook bataryası alırken notebook marka modeline veya batarya modeli ile voltaj, mAh değerlerine bakarak uygun bir batarya tercihinde bulununuz.

Peki sağolun tekrar :) Karışıklık için kusura bakmayın :)
  • 200 liradır bataryası
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

200 liradır bataryası

yok artık o kadar var mıdır yau :/ yapcak bişey yok alcaz mecburen
  • Laptop bataryasi almak mantikli degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sendere

quote:

Orijinalden alıntı: sessizlerin_umudu

200 liradır bataryası

yok artık o kadar var mıdır yau :/ yapcak bişey yok alcaz mecburen

hocam siz ne yaptınız yaa ankaradan kargo dahil 160 liraya göndereyim ;) adına faturasınıda keseriz fıstık gibi kullan işte :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oguz0695 -- 21 Eylül 2014; 3:33:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Laptop bataryasi almak mantikli degil.

değil tabiki tabletin içindeki batarya olsa mecbursun ama laptop için gerekli değil tak fişe kullan
  • yau haklısınız da arkadaşlar kablosuz kullanmam da gerekecek sonuçta bu taşınabilir olduğu için alınmış oluyor genelde. peşinde kabloyla ne mantığı va ki :) zaten mecbur kalmadıkça pille kullanmıyorum da işte yeri gelince lazım oluyor. ki bu sene daha çok lazım olacak gibi... Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. En yakın zamanda gidip birkaç yerden fiyat alcam en mantıklısında karar kılıcam. yan sanayi değil de orjinal almayı düşündüğüm için biraz araştırıyorum. Eksik olmayın :)
  • Hp teknik servisleriyle gorus onlarda kesin vardir cunku batarya degisimi yapiyorlar. Benim de batarya ölmustu adamlar sagolsun sifir batarya verdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.