Şimdi Ara

Hp H1000 F/P Kulakici Kulaklik Inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
7.853
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simdiye kadar bircok kaliteli kulakligim oldu.Hicbirinin incelemesini yapmadim ancak bu kulakligin F/P incelemesini yapma ihtiyaci duydum.
    Telefonum icin 2 gun once kaliteli bir Sony kulakici kulaklik soyledim ebayden.O gelene kadar idarelik bir kulaklik alayim diye hic icime sinmeyerek HP H1000 modelini aldim(Hpnin kulaklik urettigini bile bilmiyordum)
    Fotograf olarak temsili olarak sunu koyayim:
     Hp H1000 F/P Kulakici Kulaklik Inceleme

Kulakligin ilk olarak basslarindan bahsetmek istiyorum.Basslari mumkun oldugunca guclu ve net.Soyle diyeyim oyun icin olan Turtle Beach X12 kulakligim ve 7.1 dekoderim bu derece kaliteli bass veremiyorlar.En yuksek seste bile netlik bozulmuyor/az bozuluyor.
    Cihazin tizler konusunda oldukca hassas.Sesi en fulle acip dubstep dinlemediginiz surece kalite degismiyor.%80-%85 ses seviyesinde(tabi muzigin kaynagina gore degisir) hic tiz yok ve sesin kalitesi cok ama cok basarili.
    Ebay'den sony kulakligim gelince belki buna devam bile edebilirim.Buyuk bir onyargiyla almistim ama cok memnunum.
    17 TL'ye alabileceginiz en iyi kulaktiktir
    Artilari:
    -Yuksek ve net bass
    -Tizler minimuma indirilmis,ses kalitesi beni etkiledi
    -Sik tasarim
    -Fiyat
    Eksileri:
    -Kablosu 20 cm daha uzun olabilirmis
    -Kontrol tusu yok
    -Tizler dubstepte ve fullde iken belirginlesebiliyor.

• Merhaba,

Bende bu kulaklıktan almak istiyorum birkaç sorum var.

Kablo sağlam mı ?

Kulağı acıtıyor mu ?

Dışarıdaki sesleri duyuyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: blalblabla123blabla

Merhaba,

Bende bu kulaklıktan almak istiyorum birkaç sorum var.

Kablo sağlam mı ?

Kulağı acıtıyor mu ?

Dışarıdaki sesleri duyuyor muyuz ?

Kablo esnek,öyle kopmayacak gibi değil ama sıkıntı olmaz.
    Kulağı acıtmıyor çok rahat.
    Dışarıdaki sesleri duyma olayı olarak değerlendiremeyiz.Ses sonda iken duyulmuyor haliyle ama ses ayarlayabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevapladığınız için teşekkür ederim
  • Ürünü kullananlar arkadaşlar memnun musunuz?
    Yada 50tl'ye kadar başka ne önerebilirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sennheiser cx200 ii kulaklığım bozuldu (soldan ses gelmiyor). Sizce bu kulaklık cx200 'ü aratır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mavisıpa

Sennheiser cx200 ii kulaklığım bozuldu (soldan ses gelmiyor). Sizce bu kulaklık cx200 'ü aratır mı?

Aratır hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende var bu kulaklıktan hatta şu an kulağımda haziranda almıştım, biraz da hor kullanımdan ötürü sol kulaklık merkezle irtibatı kesti, şu an tek kulaklık kullanıyorum, parasına göre iyi ama çok da gözünüzde büyütmeyin, önceki kulaklıklarımla yanına yaklaşamaz :( (cx-200, yamaha eph-30). Kalite olarak da yamaha 1 yıl gitmişti bu 3,5 ay.. Düşünün

Kafaüstü oyun kulaklığı aldım gelmesini bekliyorum şu konuya bakabilir ilgilenenler ;http://forum.donanimhaber.com/m_98976361/f_//tm.htm#99218158

• Sony Mh750 ile kıyaslarsak hangisi tercih edilir. Mh750 25 TL civarı iken bu kulaklık 15 civarına alınabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FBurock67

Sony Mh750 ile kıyaslarsak hangisi tercih edilir. Mh750 25 TL civarı iken bu kulaklık 15 civarına alınabiliyor.

Aldinmi bilmem ama sony mh750 yi gg den 25 e alip çöpe attim sonra bunu aldim harika bas ve tiz net ses uzerinde kumanda mikrofon yok vs ama kablosu ozel karışmıyor g2 ile kullaniyorum cok memnunum...

• Tiz olmayan kulaklık nasıl detaylı ve kaliteli olabilir? @Bamya Avcisi

• bimeks'te 10,90. lira oldugunu gorunce aldim bitane. onceki kullandigim sony kulakici kulakliga gore sesi biraz dusuk gibi geldi ama bu fiyata cidden iyi bir performans veriyor. ozellikle bass dengesi beni sasirtti. seste herhangi bir bozulma olmadan iyi bass veriyor. kampanya bitmezse alirim bitane daha

• Bimekste Oldugunu gorunce girdim aldim. Uzun sure deneme firsatim olmadi ama 10tl ye on numara..

• bence stoklar bitmeden bu kulaklıktan edinin. ath cks77x kullanıyorum bass ağırlıklı. ama bu kulaklık ondan çok geri kalmıyor bass konusunda. tiz ve midlerde mükemmel değil ama onlar da idare ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: spacemonkey

Bimekste Oldugunu gorunce girdim aldim. Uzun sure deneme firsatim olmadi ama 10tl ye on numara..

ben aldım hocam da mikrofon var diye biliyordum yok galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ted Bundy

quote:

Bimekste Oldugunu gorunce girdim aldim. Uzun sure deneme firsatim olmadi ama 10tl ye on numara..

Hocam mikrofon yok ama aldigimdan beri hergun kulagimda yada cebimde. En ufal bir sorun cikarmadi. Keske o fiyata bulmusken bitane daha alsaydm diyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ted Bundy

quote:

Hocam mikrofon yok ama aldigimdan beri hergun kulagimda yada cebimde. En ufal bir sorun cikarmadi. Keske o fiyata bulmusken bitane daha alsaydm diyorum

sesi çok iyi hocam. bu fiyata daha iyisini bulamazdım ama mikrofonun ve kontrol tuşlarının eksikliğini hissediyorum.

edit: kulaklık basslı müziklerde on numara ama diğer müziklerde tırt kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ACB5B9068 -- 29 Ocak 2016; 4:07:16 >

• sizde nasıl kulak varmış :) ürün bass ağırlıklı gümleme sesinden keyifle dinlediğim hiç bir müzikten tat alamadım ve basslar da o kadar tatmin edici değil.biraz tizz olacak abi ben bilmem. şu müziği dinleyemiyorum mesela 10 liraya aldıgım kafa bantlı çakma dr kulaklık daha iyi.https://www.youtube.com/watch?v=q35YhMHhFBg
    alacak arkadaşlar başkasına yönelsin bence. illa kulak içi olacak demezseniz :) Philips SHE1350 bunu alın kafanızda cebinizde rahat olsun. benim gibi 8 lira kargo parası verip rezil olmayın :)
  • ürün halen bimeks web sitesinde 8 tl ye satılıyor, 2 ay kadar önce 2 tane aldım yedek olsun diye... ürün f/p ürünü, abartmaya gerek yok... beats'li htc cihazda ortalama üstü ses verirken, lenovo p1m de ortalama ses veriyor. dolaşmayan kablo, 3 farklı boyutta kulaklık süngeri olması avantaj. 5 liraya çin işi 0.80 $ lık kulaklık almak yerine 8-10 liraya rahatlıkla alınabilecek kulaklıktır. ayrıca kulağımı rahatsız etmiyor...
  • Arkadaşlar konu hort olacak ama başka konu açmak yerine kullanıcılara sorayım dedim. Sorum şu; Bu kulaklığı kullanmış olup, buna benzer başka kulaklık kullanan var mı? Aynısından bulamıyorum çünkü. Bir iki yerde buldum 30 tl'den aşağı yok. 30 tl vermişken biraz daha koyup Pioneer, Xioami gibi markalar almak istiyorum ama HP gibi olur mu bilmiyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.