Şimdi Ara

hp güç kablosu değişimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • hp den dizüstü pc güç kablosunda aşırı ısınma ve yanma kaynaklı güvenlik önlemi nedeniyle başlatılan program için mail geldi, detaylar linkte belirtilmiş.

http://www.hp.com/support/PowerCordReplacement

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_alone -- 18 Kasım 2014; 21:25:17 >

• Gerekli bilgileri doldurup sipariş verdikten sonra gönderi takip kodu gönderdiler, koda tıklayınca bulunamadı hatasıyla karşılaştım. Çok komik bir durum. Müşteri hizmetlerine yazı yazdım geri dönüş yapmadılar. HP'den zaten nefret ediyordum daha da etmeme neden oldular. Teşekkürler HP.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grdr

Gerekli bilgileri doldurup sipariş verdikten sonra gönderi takip kodu gönderdiler, koda tıklayınca bulunamadı hatasıyla karşılaştım. Çok komik bir durum. Müşteri hizmetlerine yazı yazdım geri dönüş yapmadılar. HP'den zaten nefret ediyordum daha da etmeme neden oldular. Teşekkürler HP.

bilgilendirme benim mail adresime geldi, ben kabloyu kontrol ettiğimde sorunlu seriden olmadığını tespit edip konudan faydalananlar olabilir diye dh ye açtım, telefonla hp den bilgi almaya çalışın belki yardımcı olurlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.