Şimdi Ara

HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
738
Cevap
18
Favori
61.618
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım teşekkür ederim. Sizce bu bilgisayarda ısınma sorunu var mı ? Çift fanlı mıdel hangisi ? Oyun performansı yüksek olsun ama kalas gibi de olmasın istiyorum bunun tasarımıda kibar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    160 Tl garanti bonus nasıl oluyor hocam ?
  • Beyler 3500 e

İ7 7700hq

Gtx1050 4gb

8gb ram

Monster almak daha mantıklı değil mi özellikle oyun için değil de iş için adobe programlarını kullanmak için ?

• quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

hp konusunada yazdım hocam.

ggde 3600 tlydi -150 indirim-480 hp iadesi-160 tl garanti bonusla 2810a geldi:) hbde garanti bonus kampanyası olsaydı daha uyguna alınabilirdi :)

hp iadesi nedir yahu ?

• emre-29 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/eski-hp-si-olup-yeni-bir-hp-alacak-kullaniciya-480tl-ye-kadar-para-iadesi-kampanyasi--116696103

buyur hocam konusunu atayım detaylıca bak

• peki bu iade kampanyasına uygun laptop öneriniz varmı 3k yı geçmeyecek bütçe olarak .. sanırım bu kdv indirimi falanda yok şuan almak mantıklı dil gibi..

hp 15 bc202nt olabilir hocam:)

• Merhabalar. Bana maliyeti 2500a kadar olacak sekilde notebook ariyorum. Ozellikle photosohop ile ugrasirken kasmamasini istiyorum. Pes fifa yaris gibi oyunlar oynarim. Onerebileceginiz bir model var mi? Bir de amd r5 gibi ekran kartlari nasildir nvidia karsiligi nedir tablo olarak gosteren bir site var mi bildiginiz?

• quote:

Orijinalden alıntı: momenty

Anladım teşekkür ederim. Sizce bu bilgisayarda ısınma sorunu var mı ? Çift fanlı mıdel hangisi ? Oyun performansı yüksek olsun ama kalas gibi de olmasın istiyorum bunun tasarımıda kibar.

Hocam ısınma problemi kesinlikle yok. Bununla ilgili test videoları var. 15" olanı çift fan 17" olanı tek fan. ikisinde de ısınma problemi yok
  • yus49 Y kullanıcısına yanıt
    Bunu düşünebilirsiniz gg %5 indirim yaptığında hp geri iadesi ile birlikte 2500 civarı bir fiyata geliyor eğer bonus ile alacaksanız 100 tl de bonus kazanabilirsiniz.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-gaming-nb-15-bc019nt-1bw82ea-i5-6300hq-12gb-ram-1tb-hdd-gtx960m-ddr5-4gb-vga-15-6-freedos-275121564

• yanar tabii fiyatlar yanar tabi 2 yıl geçmeden ekran kartı yanacağı için fiyatları şimdiden yakmışlar. HP DEN UZAK DURUN LAPTOP YAPAMIYORLAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasobilo

Bunu düşünebilirsiniz gg %5 indirim yaptığında hp geri iadesi ile birlikte 2500 civarı bir fiyata geliyor eğer bonus ile alacaksanız 100 tl de bonus kazanabilirsiniz.

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/hp-gaming-nb-15-bc019nt-1bw82ea-i5-6300hq-12gb-ram-1tb-hdd-gtx960m-ddr5-4gb-vga-15-6-freedos-275121564

Aşağıdaki laptop ile önerdiğiniz laptop arasında hangisini tercih etmeliyim hocam ? fiyat farkı değermi

http://www.hepsiburada.com/hp-gaming-15-bc202nt-intel-core-i5-7300hq-2-5ghz-3-5ghz-12gb-1tb-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-1dn08ea-pm-HB0000044VKY

• quote:

Orijinalden alıntı: drtyhrry

yanar tabii fiyatlar yanar tabi 2 yıl geçmeden ekran kartı yanacağı için fiyatları şimdiden yakmışlar. HP DEN UZAK DURUN LAPTOP YAPAMIYORLAR

ezberci
    Hocam tabiki sizin gönderdiğiniz laptop daha iyi bütçenizi artırabilirseniz alın derim. Ben 2500 civarı dediniz diye onu önermiştim.

• hasobilo H kullanıcısına yanıt
    Ssdli bulabilir miyiz bu fiyatlara?

• momenty kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/hp-17-ab201nt-1dn09ea-i5-7300hq-8gb-128gb-ssd-1-tb-hdd-4-gb-gtx1050-17-3-freedos-deneyimim--125013548

17 ekran olan tek fanlı modelin incelemesine burdan bakabilirsin .
  • hasobilo H kullanıcısına yanıt
    gg %5 devam ediyor mu hocam ?
  • ARTHUR. kullanıcısına yanıt
    Eline sağlık reis güzel olmuş. Ayrıca elran kartı ile işlemci aynı yerde mi bakır borular bir yere gitmiş sadece

• MDemirbas14 kullanıcısına yanıt
    Yok, ama haftada 3 kez yapıyorlar bu aralar.

• yus49 Y kullanıcısına yanıt
    Bu fiyata bulabilmeniz çok zor.

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.