Şimdi Ara

HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
738
Cevap
18
Favori
61.615
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkür ederim . İşlemci ve ekran kartı arka arkaya konulmuş, bakır borular ayrılıp sağ ve soldan soğutuluyor .

• 17" sevenlere

HP Gaming notebooklar GTX1050 Kartlılar Geldi.(GÜNCELLENDİ)
  • hasobilo H kullanıcısına yanıt
    Eyvallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1050 diyince M'siz zannettim boşa bakmışız
  • freedomfighter kullanıcısına yanıt
    1050 M'li modelidemi varmış?
  • bloodrap kullanıcısına yanıt
    Çanta vermiyorlar galiba.

3238 tl'ye geliyor 15 ekran ssd'siz gtx950m parasına

Bana 3220 tl'ye geldi +birde çanta sahibi olduk tabi
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

1050 diyince M'siz zannettim boşa bakmışız

yanlış yazmışlardır hocam, M'li modeli yok
    Çok kesin bir dil ile yazmista. Arkadas 1 serisinin masaüstü ile ayni olduğunu bilmiyor heralde

• quote:

Orijinalden alıntı: bloodrap

quote:

Orijinalden alıntı: freedomfighter

1050 diyince M'siz zannettim boşa bakmışız

yanlış yazmışlardır hocam, M'li modeli yok

Yo 5-6 ay önce teknoseyir'deydi galiba artik notebooklarda M'siz, kırpılmamış ekran kartları olacak diye bi konu vardı çıkarmışlar mı dedim ondan baktim konuya. Farklı bi açıdan baktım yani konuya :)
  • 4 bine msi gp62 almıştım saplandı sanırım bana

• MDemirbas14 kullanıcısına yanıt
    Tekrar %5 indirim var haberiniz olsun

• hasobilo H kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam var da bc202NT serisini kaldırmışlar fırsatçılar.
  • freedomfighter kullanıcısına yanıt
    Doğru demişler kırpılmamış zaten artık 1000 serisi. Bu model de öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hlkcrcck

Doğru demişler kırpılmamış zaten artık 1000 serisi. Bu model de öyle.

Aynen şimdi baktım bütün özellikleri aynı gözüküyor M serisiyle güzel olmuş başarılı
    hayatında kaç tane hp makine kullandın? benim elimden envy sinden tut pavilion una kadar 17 inçten 14 inçe kadar tam 5 tane makine geçti kime ne anlatıyosun?
  • ezberciymiş, hiç dikkatinizi çekiyor mu nedense hp laptopların fiyatları genelde daha düşük oluyor. en alt fiyat segmentlerine inersen sürekli indirimdeki hplerle karşılaşacaksınız.

bu arkadaş da ekmeğinin peşinde, yoksa hp laptoplara piyasayı bilen hiçbir kimse elini sürmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drtyhrry

hayatında kaç tane hp makine kullandın? benim elimden envy sinden tut pavilion una kadar 17 inçten 14 inçe kadar tam 5 tane makine geçti kime ne anlatıyosun?

bu 2. HP dizüstü bilgisayarım ağırlıklı olarak kuzenim kullanıyor. Elinden kaç tane geçmiş olması önemli değil ki, ezbere konuşuyorsun. Isınma problemi yok cihazda sadace ben demiyorum forumda alan bir sürü kişi var onlarca test videosu yayınladılar. Kullanıcı klubü olacak alan var.
    dostum 5 tane laptopın da ekran kartının yanmış olması ve bu yaşananların 2010 ile 2016 arasında olması umarım yeterli bir veridir senin için. sana 5 tane diyorum, pavilion diyorum, envy diyorum, 17 inç diyorum, 14 inç diyorum.

teknik servisi çok iyidir, verir yenisini gidersin onlara bu neden oldu dediğinde de bu iş böyle derler çok uzatmazlar. yenisi de 6 ay sonra performansını düşürmeye başlar.

yoksa hp nin aklı yok mu bu kadar üst seviye donanım koyacak ve ucuza satacak. yemezler dostum. ha bu arada iş yerinde de hp ultrabook kullanıyorum, 5-6 bin liralık cihaz, tabi ki çok kötü değil ama kesinlikle parasını haketmiyor. alt segmenleri hayal edemiyorum.
  • %5 başladı yine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bloodrap -- 5 Mayıs 2017; 9:27:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drtyhrry

dostum 5 tane laptopın da ekran kartının yanmış olması ve bu yaşananların 2010 ile 2016 arasında olması umarım yeterli bir veridir senin için. sana 5 tane diyorum, pavilion diyorum, envy diyorum, 17 inç diyorum, 14 inç diyorum.

teknik servisi çok iyidir, verir yenisini gidersin onlara bu neden oldu dediğinde de bu iş böyle derler çok uzatmazlar. yenisi de 6 ay sonra performansını düşürmeye başlar.

yoksa hp nin aklı yok mu bu kadar üst seviye donanım koyacak ve ucuza satacak. yemezler dostum. ha bu arada iş yerinde de hp ultrabook kullanıyorum, 5-6 bin liralık cihaz, tabi ki çok kötü değil ama kesinlikle parasını haketmiyor. alt segmenleri hayal edemiyorum.

Hocam adamlar sonuçta kendi ekran kartını veya işlemcisini üretmiyor ki. ekran kartın yandıysa üreticisi nvidia işlemci sıkıntıysa üreticisi intel bunu HP'ye bağlamak sadece saçma geliyor bana..

teknik servis konusunda bahsettiğin hizmeti de alabiliyorsan sorun yok.

şimdi x firma olarak ben yılda 1milyon notebook üreteceğim diye intele gidersen ona göre fiyat verir ben yılda 10milyon notebook üreteceğim bana fiyat ver dersen ona göre fiyat verir. HP'nin ucuz olmasının sebebi bu arızalı kartları koymalarından değil.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.