Şimdi Ara

HP G62 Dizüstü bilgisayar video inceleme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
35.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hp g62 aldım ama kamerayı açamadım yardımcı olurmusunuz.
  • eta 7 kurmuyor yardimci olurmusunz neden yukliyemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

eta 7 kurmuyor yardimci olurmusunz neden yukliyemiyorum

Hocam size PM'den ulaşamıyorum o yüzden buradan size
    ulaşmaya çalışıyorum ama sanırım size sorduğum soruları
    görmediniz.

Sizin bundan 15 gün önce LG OPTİMUS P6990 2x ile ilgili yazdığınız aşşağıdaki yorum ile ilgili bir şey
    soracağım.

"özellike hayalet terminal olarak bir çok güvenlik protokolünü rahatlıkla aşabilen bir cihaz.askeri alan içinde
    mobil bağlantıyı kesen cihazların engellemelerinden etkilenmiyor.bu sayede sinyal tarama dedektörlerini
    aşarak herhangibi bir güvenlik modülüne kolaylıkla sızabiliyor.güçlü özellikleri ile bir okadarda tehlikeli işlere
    imza atabilecek bir cihaz"

Benim merak ettiğim cihazın böyle bir özelliğe sahip olduğunu nereden öğrendiğiniz?(ben internette
    araştırmama rağmen bir şey bulamadım)

Size zahmet olmazsa, cihazın bu özelliği ile ilgili bilgi bulabileceğim bir kaynak veya link verebilir misin?

Zaman ayırıp bir cevap verebilirseniz çok sevinirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

Kolay gelsin.

• ya anlamıyorum.Oyun oynamayanlar için iyi diyorsunuzda internet ve film içinde t4500 bi notebook alabilirsiniz hemde fark olmaz.Oyunlardaki performansı beni şaşırttı diyebilirim.
  • merhaba arkadaşlar bende Hp G62 model notebook aldım Oyun Konusunda Çok düşük bir cihaz

Oyuna Giriyorum 2 saat desem 1 saat desem o saatler arasında tırr diye ses çıkartıp donuyor laptop mause klavye işlemiyor bende mecbur kalıp power tuşuna basıyorum açma tuşuna yanikapanıyor sonra tekrar basıp acıyorum oyunlarda ısnıyo kapanıyo die düşünüp laptop soğutucusu aldım takıp oynuyorum hala aynı sorun geçen günde hiç oyuna girmedim facebookta video izlerken aynı şekilde dondu tekrar başlattım :S bu hep böylemi olucak :S varmı bi bilgisi olan teşekkürler...
  • Arkadaslar TTnetten G62 Aldım gayet memnunum eğer oyun için oynayacaksanız bilgisayarın altındaki bataryayı cıkarın prize takarak oynayın bataryanın ömrünü kısaltmayın bu cok gerekli
  • oyun dışında çok güzel çok kullanışlı bir bilgisayar ama ekrandanı temizliyince ekrandaki küçük silikonlar çıkıyor bn biraz sorun yaşadım
  • Oyun için değil de multimedia internet gibi kullanım alanlarına hitap ediyor.
  • 7 aylık bir HP G62 kullanıcısıyım fakat son zamanlarda çalışma masamın üzerinde veya yatar pozisyonda laptobu kullandığım zaman fanında aşırı bir ısınma oluyor ve bu ısınma devam ettiği zaman laptop otomatik olarak kendini kapatıyor. Bu genel bir sorun sanırım bir kaç yerde daha okudum. Bunun için ne yapmam lazım garantiye vermek istiyorum fakat hem şirket laptobu olduğu için elim kolum bağlı hem de garanti de yaptık deyip göndereceklerini biliyorum. Başka ne yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
  • Hp G62 Laptop klavye sorunu ? klavye calişmiyor yardimci olurmusunuz
  • Arkadaşlar ben 1 yıldır kullanıyorum.Oyunlarda hiçbir sıkıntı yaşamadım.Yazan arkadaşları anlayamıyorum core i3 işlemci,3gb ram,HD 5470 grafik kartı bir oyun başka ne ister ki?
  • arkadaşlar ben 1 yıldır kullanıyorum .düzgün kurduktan sonra çalıştıramadığım oyun olmadı.crysis2,cod b.o ,metro 2033,batman aa,dirt 3 tarzı oyunları ful ayarlarda olmasada normal ayarlarda kasmadan oynayabiliyorum.oyunlarda çok az bi ısınma oluyor onuda soğutucuyla hallediyorum.
  • Ben de yeni bir tane hp g62 aldım çok memnunum çok gzel çlşyr leptopta oyun oynanırmı salaklar
  • bir yıldır hp g62 kullanıcısıyım hiç bir sıkıntı yasamadım oyun da internette her ne yaparsam ve cocukların elinde aksama kadar oyunlar için ne bi donma nede başka bişe hiçte format atmadım yani kısacası bilgisayar günün 18 saati acık oyun ve internet süper bi bilgisayar bence
  • samsung diz üstü laptop aldın yeni vidyo izlerken çok yavaş nedeni ne ola bilir
  • Güzel bir bilgisayar oyunlari çaliştiriyor Call Of Duty 4 Modern Warfare adlı oyunu hight özelliklerde rahatça kasmadan akıcı bir şekilde oynuyor 10 üzerinde 9.7 puan aldi benden :)
  • bu bilgisayarda bluetooth war mı? arkadaşlar
  • merhabalar bu pc den alan vatandaşlardan biriyim bu sayfayıda yeni buldum :)

Sizden bir konuda yardım istiyorum tamam iyi hoş güzel pc almışızda numpad koymamışlar hadi bunada eyvallah zatem muhasebeci değilim ama numpad çoğu oyunlarda iğtiyaç oluyor bu durumda örneğin yeri geliyor bir oyunda trainer kullanmamız gerekiyor bunun içinde numpad den yararlanmamız gerek ama bu pc nin numpadına erişemiyoruz bu pc nin numpad ını nasıl aktif hale getirebiliriz yardımcı olursanız sevinrinm
  • HP Dizüstü bilgisayar YA_PA_MI_YOOOOR Almayın kesinlikle. Umarım Dizüstü HP ler artık ülkemize gelmez. Çöpe atılan yüzlerce HP'den sonra...
  • quote:

Güzel bir bilgisayar oyunlari çaliştiriyor Call Of Duty 4 Modern Warfare adlı oyunu hight özelliklerde rahatça kasmadan akıcı bir şekilde oynuyor 10 üzerinde 9.7 puan aldi benden :)

quote:

HP Dizüstü bilgisayar YA_PA_MI_YOOOOR Almayın kesinlikle. Umarım Dizüstü HP ler artık ülkemize gelmez. Çöpe atılan yüzlerce HP'den sonra...
    Bu nasıl bir çelişkidir ?

Şu post kasma durumuna bi son ver artık saçma sapan şeyler yazıp duruyosun.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.